Prekių katalogas
Krepšelis

Valties bortų apsaugos

Ši 69 x 21,5 cm dydžio juoda pripučiama valties borto apsauga pasižymi lygiu, itin blizgios apdailos dizainu. Ji užtikrina didžiausią apsaugą valtims švartuojantis, kai jos yra pririšamos prie kuolų ar turėklų. Abiejuose galuose sutvirtintos kilputės leidžia jums storomis virvėmis pakabinti valties ..
€67.99
Be PVM:€56.19
Ši 41 x 11,5 cm dydžio balta pripučiama valties borto apsauga pasižymi lygiu, itin blizgios apdailos dizainu. Ji užtikrina didžiausią apsaugą valtims švartuojantis, kai jos yra pririšamos prie kuolų ar turėklų. Abiejuose galuose sutvirtintos kilputės leidžia jums storomis virvėmis pakabinti valties ..
€49.91
Be PVM:€41.25
Ši 51 x 14 cm dydžio balta pripučiama valties borto apsauga pasižymi lygiu, itin blizgios apdailos dizainu. Ji užtikrina didžiausią apsaugą valtims švartuojantis, kai jos yra pririšamos prie kuolų ar turėklų. Abiejuose galuose sutvirtintos kilputės leidžia jums storomis virvėmis pakabinti valties bo..
€62.39
Be PVM:€51.56
Ši 58,5 x 16,5 cm dydžio balta pripučiama valties borto apsauga pasižymi lygiu, itin blizgios apdailos dizainu. Ji užtikrina didžiausią apsaugą valtims švartuojantis, kai jos yra pririšamos prie kuolų ar turėklų. Abiejuose galuose sutvirtintos kilputės leidžia jums storomis virvėmis pakabinti valtie..
€62.39
Be PVM:€51.56
Ši 41 x 11,5 cm dydžio juoda pripučiama valties borto apsauga pasižymi lygiu, itin blizgios apdailos dizainu. Ji užtikrina didžiausią apsaugą valtims švartuojantis, kai jos yra pririšamos prie kuolų ar turėklų. Abiejuose galuose sutvirtintos kilputės leidžia jums storomis virvėmis pakabinti valties ..
€54.71
Be PVM:€45.22
Ši 51 x 14 cm dydžio juoda pripučiama valties borto apsauga pasižymi lygiu, itin blizgios apdailos dizainu. Ji užtikrina didžiausią apsaugą valtims švartuojantis, kai jos yra pririšamos prie kuolų ar turėklų. Abiejuose galuose sutvirtintos kilputės leidžia jums storomis virvėmis pakabinti valties bo..
€63.35
Be PVM:€52.36
Ši 58,5 x 16,5 cm dydžio juoda pripučiama valties borto apsauga pasižymi lygiu, itin blizgios apdailos dizainu. Ji užtikrina didžiausią apsaugą valtims švartuojantis, kai jos yra pririšamos prie kuolų ar turėklų. Abiejuose galuose sutvirtintos kilputės leidžia jums storomis virvėmis pakabinti valtie..
€64.31
Be PVM:€53.15
Ši 41 x 11,5 cm dydžio mėlyna pripučiama valties borto apsauga pasižymi lygiu, itin blizgios apdailos dizainu. Ji užtikrina didžiausią apsaugą valtims švartuojantis, kai jos yra pririšamos prie kuolų ar turėklų. Abiejuose galuose sutvirtintos kilputės leidžia jums storomis virvėmis pakabinti valties..
€57.59
Be PVM:€47.60
Ši 51 x 14 cm dydžio mėlyna pripučiama valties borto apsauga pasižymi lygiu, itin blizgios apdailos dizainu. Ji užtikrina didžiausią apsaugą valtims švartuojantis, kai jos yra pririšamos prie kuolų ar turėklų. Abiejuose galuose sutvirtintos kilputės leidžia jums storomis virvėmis pakabinti valties b..
€63.35
Be PVM:€52.36
Ši 58,5 x 16,5 cm dydžio mėlyna pripučiama valties borto apsauga pasižymi lygiu, itin blizgios apdailos dizainu. Ji užtikrina didžiausią apsaugą valtims švartuojantis, kai jos yra pririšamos prie kuolų ar turėklų. Abiejuose galuose sutvirtintos kilputės leidžia jums storomis virvėmis pakabinti valti..
€67.19
Be PVM:€55.53
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Valties bortų apsaugos yra produktų kategorija, apimanti įvairius priedus ir dalis, skirtus apsaugoti valties bortus nuo pažeidimų, trinties, įtrūkimų ir nešvarumų. Šie priedai yra naudojami tam, kad padidintų valties atsparumą mechaniniams veiksniams ir ilgintų jos tarnavimo laiką. Valties bortų apsaugos gali būti svarbios ypač tada, kai valtis naudojama žvejybai, vandens sportui, pasivažinėjimams ar kitoms veikloms. Štai keli pagrindiniai valties bortų apsaugų bruožai ir naudojimo sritis:

  1. Medžiagos: Valties bortų apsaugos dažniausiai būna pagamintos iš atsparių medžiagų, tokios kaip plastikas, guma, neoprenas arba specialios tekstilės. Šios medžiagos yra atsparios vandeniui, saulės spinduliams ir kitoms aplinkos įtakoms.

  2. Storumas ir tvirtumas: Apsaugos gali būti skirtingo storio ir tvirtumo, priklausomai nuo to, kokią apsaugą norima gauti. Stipresnės ir storos apsaugos gali geriau apsaugoti nuo smūgių ir kitų mechaninių veiksnių.

  3. Montavimas: Dauguma valties bortų apsaugų turi paprastą ir greitą montavimo sistemą, leidžiančią greitai pritvirtinti ir nuimti apsaugas pagal poreikį.

  4. Formos ir dydžiai: Apsaugos gali būti skirtingų formų ir dydžių, kad jas būtų galima pritaikyti skirtingų valčių tipams ir dydžiams.

  5. Atsparumas smūgiams: Valčių bortų apsaugos apsaugo nuo smūgių ir potencialių pažeidimų, kurie gali atsirasti dėl valties susidūrimų su kitais objektais arba bangomis.

  6. Trinties apsauga: Apsaugos gali apsaugoti valties bortus nuo trinties, ypač jei valtis yra dažnai prie krantų ar kietų paviršių.

  7. Stilius: Kai kurios valties bortų apsaugos gali turėti įvairių dizainų, spalvų ir modelių, kad atitiktų vartotojų skonį ir valties stilių.

Valties bortų apsaugos yra būtinos tam, kad padidintų valties gyvenimo trukmę, sumažintų priežiūros reikalavimus ir apsaugotų ją nuo įvairių pažeidimų. Jos yra ypatingai naudingos tiems, kurie dažnai naudoja valtį žvejybai, pasivažinėjimams ar kitoms vandens pramogoms, ir nori užtikrinti, kad jų laivybos priemonė būtų saugi ir ilgaamžė.