Prekių katalogas
Krepšelis

Apsauginės pertvaros vaikams ir gyvūnams

Su šiais A3 Baby & Kids apsauginiais varteliais SafeDoor užtikrinkite, kad jūsų vaikas netyrinės laiptų ar durų! Jie tinka nuo 75,5–116 cm pločio durų angoms. Šie iš milteliniu būdu dengto tvirto metalo pagaminti reguliuojami apsauginiai varteliai tinka beveik bet kokioms angoms. Be to, šios apsaugi..
€118.99
Be PVM:€98.34
Šie CHILDHOME Maestro apsauginiai varteliai taps puikia jūsų namų detale, kuri užtikrins, kad jūsų vaikai bus apsaugoti nuo nesaugių vietų. Jie gali būti naudojami kaip varteliai durims ar laiptams jų viršuje arba apačioje. Apsauginės užtvaros plotis gali būti reguliuojamas nuo 73,5 cm iki 104 cm. K..
€92.99
Be PVM:€76.85
Noma Modular 3 plokščių išskleidžiami apsauginiai varteliai apsaugo jūsų mažylius nuo nesaugių vietų, pavyzdžiui, židinio, langų ar elektros kištukų. Varteliai yra lengvai montuojami, be to, jų formą galėsite pritaikyti prie savo aplinkos. Kai tik įmontuoti, apsauginiai varteliai atsidaro taip sukur..
€166.99
Be PVM:€138.01
Gražūs ir saugūs Noma Modular 5 plokščių apsauginiai varteliai puikiai derės jūsų namuose ir apsaugos jūsų vaiką nuo nesaugių vietų, tokių kaip židinys, langai ar elektros lizdai. Varteliai yra lengvai montuojami, be to, jų formą galėsite pritaikyti prie savo aplinkos. Kai tik įmontuoti, apsauginiai..
€190.99
Be PVM:€157.84
Su Noma apsauginiais varteliais būsite tikri, jog jūsų vaikas yra saugus. Lengva sumontuoti ir varteliai turi greito paleidimo detales, kurių dėka galėsite lengvai nuimti ar pakeisti vartelių vietą. Naujoviška „snap-fix“ sistema leidžia greitai surinkti ir sureguliuoti vartelius. Atvėrus pritvirtint..
€70.99
Be PVM:€58.67
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Apsauginės pertvaros vaikams ir gyvūnams yra priemonės, kurios skirtos užtikrinti saugumą, apsaugoti nuo nelaimes atsitikimų ir išvengti pavojingų situacijų vaikams arba gyvūnams aplinkoje, kurioje jie gyvena arba kurioje buvimo laiko. Šios pertvaros yra naudingos tiek namuose, tiek ir išeinant į gamtą ar keliaujant.

Šios apsauginės pertvaros gali įvairuoti nuo:

1. Vaikų apsaugos priemonės:

  • Lauko vaikų žaidimo erdvės: Tai specialios erdvės lauke, apsuptos apsaugomais tvoromis ar užtvaromis, kuriose vaikai gali saugiai žaisti, nepaliekant ribų.
  • Loves su tvoromis: Specialios lovės su tinklu ar tvora, kurios užkerta kelią kūdikiui išlipti iš lovelės.

2. Gyvūnų apsaugos priemonės:

  • Gyvūnų tvoros: Apsauginės tvoros ar tinklai, kurie riboja gyvūno judėjimą ir užkerta kelią jam išbėgti į pavojingą vietą.
  • Pavojingų medžiagų atitolinimo priemonės: Priemonės, kurios neleidžia gyvūnui pasiekti arba sužadinti pavojingų medžiagų, tokios kaip chemikalai, vaistai ir kt.

Apsauginės pertvaros gali būti labai naudingos, siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų, nevaldomo elgesio ar netikėtų pavojų. Jų pasirinkimas priklauso nuo konkrečių aplinkybių ir poreikių, tačiau svarbiausia yra užtikrinti saugumą ir gerovę tiek vaikams, tiek gyvūnams. Prieš naudojant apsaugines pertvaras, svarbu susipažinti su jų instrukcijomis ir tinkamu naudojimu.