Prekių katalogas
Krepšelis

Tekinimo staklės

Šis ypač galingas 20 tonų hidraulinis presas, skirtas šalinti ir tvirtinti įvores, guolius, šarnyrus, skriemulius ir krumpliaračius.Šio aukštos kokybės hidraulinio preso dėka galėsite lengvai išgauti galingą spaudimą savo presavimo darbams minimaliomis pastangomis.Priveržiamus ir reguliuojamus 8 lyg..
€495.87
Be PVM:€409.81
Šis 12 tonų hidraulinis presas pagamintas ištraukti ar įvesti įvores, guolius, krumpliaračius, rutulinius šarnyrus, universalius šarnyrus, skriemulius.Šio aukštos kokybės preso pagalba jūs be pastangų turėsite didžiulį spaudimą.Jo varžtais pritvirtintų, 8 lygiais reguliuojamų sijų dėka, idealus darb..
€222.71
Be PVM:€184.06
Šios universalios, aukštos kokybės medienos tekinimo staklės gali atlikti visus tekinimo darbus tiksliai ir saugiai. Stakles su atskiru slinkikliu lengvai primontuosite prie darbinio stalelio. 400 W galingumo variklis ir patvarus 4 kartus perlenkiamas dirželis leis pasirinkti tinkamą tekinimo greitį..
€172.79
Be PVM:€142.80
Presas skirtas ištraukti bei įrengti įvores, guolius, krumpliaračius, rutulinius šarnyrus, universalius šarnyrus, skriemulius. 6 tonų presas tinka naudoti profesionaliose automobilių taisymo dirbtuvėse. Šio galingo 6 tonų hidraulinio preso pagalba jūs be pastangų sukursite didžiulį spaudimą.Jo varžt..
€140.15
Be PVM:€115.83
Šis tekinimo staklių stovas užtikrina stabilų pagrindą jūsų tekinimo staklėms. Jis yra reguliuojamas, taip užtikrinant, kad tiks įvairioms tekinimo staklėms. Stovas yra pagamintas iš storo plieno, tad yra stabilus ir patvarus. Tiek jo aukštis, tiek ilgis yra reguliuojami. Siekiant užtikrinti didžiau..
€130.55
Be PVM:€107.89
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Tekinimo staklės yra specialios įrankiai, naudojami metalo ar kitų medžiagų pjovimui ir formavimui tekimo būdu. Tekinimas yra procesas, kai metalas arba kitos medžiagos yra pašildomos iki tam tikros temperatūros, kad taptų lankstesnės, ir tada jos yra suformuojamos į norimą formą arba pjautos. Šie įrankiai naudojami daugelyje pramonės sričių, nuo metalo dirbtuvių iki amatų, siekiant sukurti reikiamus metalinius elementus ar produktus.

Tekinimo staklės turi kelias pagrindines savybes:

  1. Formos ir dydžio variacijos: Tekinimo staklės gali skirtis pagal formą ir dydį. Jos gali turėti skirtingas pjaustymo ir lenkimo galimybes, atitinkančias skirtingus darbo poreikius.

  2. Svoris ir tvirtumas: Tekinimo staklės gali būti įvairių svorių ir tvirtumo lygių. Lengvesnės staklės gali būti tinkamos mažesniems darbams, o sunkesnės staklės dažnai naudojamos pramoniniu mastu.

  3. Temperatūros kontrolė: Dauguma modernių tekinimo staklių leidžia reguliuoti šilumos tiekimo intensyvumą ir temperatūrą, kad būtų galima tinkamai sureguliuoti tekinimo procesą.

  4. Staklės paviršiaus apdirbimas: Kvalifikuotųjų darbų staklės gali turėti apdailintą paviršių, kad būtų sumažinta metalo sukibimo rizika ir padidinta darbo tikslumas.

  5. Specialūs priedai: Kai kurios tekinimo staklės gali būti priedų ar galvutės, skirtos specialiems darbams, tokiems kaip gilinimas, suformavimas ir kt.

  6. Elgesio galimybės: Kai kurios staklės gali būti reguliuojamos rankomis arba naudojant staklių stovą, kad būtų patogesnis naudojimas ir užtikrintas saugus darbas.

Tekinimo staklės yra svarbus įrankis metalo apdirbimui ir kūrybiniams projektams. Jos leidžia kurti įvairių formų ir dizaino elementus, reikalingus įvairioms pramonės šakoms ar asmens projektams. Tekinimo procesas leidžia kurti kompleksines formas ir konstrukcijas, kurios būtų sunkiau pasiekti naudojant kitus pjovimo ar formavimo metodus.