Prekių katalogas
Krepšelis

Kavos staliukai

Šis industrinio stiliaus medinis kavos staliukų komplektas spinduliuoja vintažiniu žavesiu ir bus nesenstanti detalė jūsų namams. Kavos staliukai gali būti naudojami kaip prie sofos statomi staliukai, svetainės staliukai, naktinės spintelės, staliukas padėti augalams ar telefonui. Kavos staliukai yr..
€99.83
Be PVM:€82.50
Šis 2 dalių sustumiamų staliukų komplektas yra puiki alternatyva mažiems butams ar bet kur, kur vieta yra ribota. Jo šiuolaikiškas dizainas šį staliuką padaro madingu jūsų svetainės ar miegamojo akcentu. Sustumiami staliukai yra daugiafunkciniai. Jie gali būti naudojami svetainėje kaip patogus pavir..
€129.59
Be PVM:€107.10
Šis 3 dalių sustumiamų staliukų komplektas yra puiki alternatyva mažiems butams ar bet kur, kur vieta yra ribota. Jo šiuolaikiškas dizainas šį staliuką padaro madingu jūsų svetainės ar miegamojo akcentu. Sustumiami staliukai yra daugiafunkciniai. Jie gali būti naudojami svetainėje kaip patogus pavir..
€159.35
Be PVM:€131.69
Šis iš aliuminio pagamintas, vintažinio stiliaus Aviator kavos staliukas yra nesenstančio dizaino ir suteiks jūsų interjerui industrinio stiliaus. Aviator staliukas taip pat gali būti naudojamas kaip sofos, šoninis, žurnalinis, svetainės staliukas ir kt. Lėktuvo stiliaus kavos staliukas yra pagamint..
€233.67
Be PVM:€193.12
Šį kokybišką aviacinio stiliaus kavos staliuką galima statyti bet kokiame kambaryje. Elegantiško ir kompaktiško dizaino, todėl gali būti naudojamas kaip komoda, naktinis ar žurnalinis staliukas, ar kt. Aviacinio stiliaus kavos staliukas su stalčiu smulkiems daikčiukams, pvz., raktams, nešiojamam kom..
€324.75
Be PVM:€268.39
Šis elegantiškas Batavia kavos staliukas papuoš jūsų sodą ar kiemą. Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio..
€101.75
Be PVM:€84.09
Šis elegantiškas Batavia kavos staliukas papuoš jūsų sodą ar kiemą. Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio..
€96.95
Be PVM:€80.12
Šis kavos staliukas bus unikaliu akcentu jūsų kambariui. Medienos masyvo konstrukcija užtikrina stabilų pagrindą sudėti vaisių krepšeliams, gėrimams, vazoms ar kitoms namų dekoracijoms. Tvirta dubens formos plieno konstrukcija užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą. Gali būti naudojamas kaip žurnalini..
€205.43
Be PVM:€169.78
Šis medinis kavos staliukas bus unikaliu akcentu jūsų kambariui. Medienos masyvo konstrukcija užtikrina stabilų pagrindą sudėti vaisių krepšeliams, gėrimams, vazoms ar kitoms namų dekoracijoms. Gali būti naudojamas kaip žurnalinis staliukas, spintelė, prieškambario spintelė ir pan. Staliukas pagamin..
€218.87
Be PVM:€180.88
Šis medienos kavos staliukas bus unikaliu akcentu jūsų kambariui. Medienos masyvo konstrukcija užtikrina stabilų pagrindą sudėti vaisių krepšeliams, gėrimams, vazoms ar kitoms namų dekoracijoms. Skirtingų spalvų ir linijų derinys kiekvienam šių baldų suteikia unikalumo. Šis kavos staliukas yra pagam..
€119.03
Be PVM:€98.37
Šis itin patogus, modernaus dizaino išskleidžiamas FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale! Akcentinis staliukas pasižymi elegantišku išskleidžiamu dizainu ir po stalviršiu turi lentyną daiktams, kuri gali būti naudojama šalia savęs tokiems daiktams, kaip žurnalai, knygos ir nuotol..
€154.55
Be PVM:€127.73
Šis pramoninio stiliaus inovatyvus FMD kavos staliukas taps puikia jūsų svetainės detale! Po stalviršiu turintis du mažus šoninius staliukus, jis pasižymi įmantriu dizainu! Modernus dizainas: akcentinis staliukas turi du mažus šoninius staliukus, kurie taip pat gali būti naudojami kaip taburetės ar ..
€139.19
Be PVM:€115.03
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale. Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi didelę lentyną, kuri gali būti naudojama tokiems daiktams, kaip žurnalai, knygos ir nuotolinio valdymo pulteliai šalia savęs pasidėti. Šis FMD kavos staliukas yra pagaminta..
€132.47
Be PVM:€109.48
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale. Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi didelę lentyną, kuri gali būti naudojama tokiems daiktams, kaip žurnalai, knygos ir nuotolinio valdymo pulteliai šalia savęs pasidėti. Kavos staliukas yra pagamintas iš pat..
€132.47
Be PVM:€109.48
Klasikinis FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale! Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi asimetrinę erdvę daiktams, kuri gali būti naudojama ranka pasiekiamu atstumu laikyti tokiems daiktams kaip žurnalai, knygos ir nuotolinio valdymo puteliai. Šis svetainės stali..
€66.23
Be PVM:€54.74
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale. Jis pasižymi unikaliu užriestu dizainu bei po stalviršiu turi lentyną žurnalams. Šis FMD kavos staliukas yra pagamintas iš patvarios melaminu dengtos, ąžuolo spalva pagražintos medienos drožlių plokštės, kuri užtikrina, kad jis..
€81.59
Be PVM:€67.43
Modernus FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale. Jis pasižymi unikaliu užriestu dizainu bei po stalviršiu turi lentyną žurnalams. FMD kavos staliukas yra pagamintas iš patvarios melaminu dengtos, balta spalva pagražintos medienos drožlių plokštės, kuri užtikrina, kad jis puikiai t..
€85.43
Be PVM:€70.60
Šis šiuolaikiškas FMD kavos staliukas su prailginamais šonais taps jūsų svetainės puošmena! Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi didelę paslėptą erdvę daiktams, kuri gali būti naudojama tokiems daiktams, kaip laikraščiai, knygos ir nuotolinio valdymo puteliai laikyti ranka pasiekia..
€208.31
Be PVM:€172.16
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas su dviem prailginimui skirtais stalčiais šonuose taps jūsų svetainės puošmena! Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi didelę paslėptą erdvę daiktams, kuri gali būti naudojama tokiems daiktams, kaip laikraščiai, knygos ir nuotolinio valdymo puteliai l..
€191.99
Be PVM:€158.67
Modernus FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale. Jis pasižymi unikaliu užriestu dizainu bei po stalviršiu turi lentyną žurnalams. FMD kavos staliukas yra pagamintas iš patvarios melaminu dengtos, smėlio-ąžuolo spalva pagražintos medienos drožlių plokštės, kuri užtikrina, kad jis p..
€84.47
Be PVM:€69.81
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas bus vertingu priedu jūsų svetainei. Jis yra paprasto dizaino bei turi du stalčius ir dvi lentynas, kurie gali būti naudojami kaip lentynos žurnalams, lentynos eksponavimui ar lengvai pasiekiamu atstumu laikyti smulkius daiktus, tokius kaip nuotolinio valdymo pulteli..
€185.27
Be PVM:€153.12
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas neabejotinai taps jūsų svetainės puošmena. Jis yra paprasto dizaino bei turi du stalčius ir dvi lentynas, kurie gali būti naudojami kaip lentynos žurnalams, lentynos eksponavimui ar lengvai pasiekiamu atstumu laikyti smulkius daiktus, tokius kaip nuotolinio valdymo ..
€185.27
Be PVM:€153.12
Mobilus FMD kavos staliukas bus vertingu priedu jūsų svetainei. Jis yra paprasto dizaino bei turi du stalčius ir dvi lentynas, kurie gali būti naudojami kaip lentynos žurnalams, lentynos eksponavimui ar lengvai pasiekiamu atstumu laikyti smulkius daiktus, tokius kaip nuotolinio valdymo pulteliai. Ka..
€186.23
Be PVM:€153.91
Mobilus FMD kavos staliukas bus vertingu priedu jūsų svetainei. Jis yra paprasto dizaino bei turi du stalčius ir dvi lentynas, kurie gali būti naudojami kaip lentynos žurnalams, lentynos eksponavimui ar lengvai pasiekiamu atstumu laikyti smulkius daiktus, tokius kaip nuotolinio valdymo pulteliai. Ka..
€185.27
Be PVM:€153.12
Su mūsų stilingu tropinės mango medienos masyvo kavos staliuku suteikite savo gyvenamajai erdvei pramoninio žavesio! Kavos staliukas pasižymi išskleidžiamu stalviršiu, kurį jus galite prailginti norėdami suteikti daugiau vietos arba, kai nereikia, sulankstyti atgal. Pagamintas iš mango medienos masy..
€240.11
Be PVM:€198.44
Šis praktiško dizaino mango medienos masyvo kavos staliukas puikiai tiks norint suteikti savo gyvenamajai erdvei klasikinės išvaizdos. Šis prie sofos pastatomas staliukas yra pagamintas iš tankiais raštais pasižyminčio, natūralia apdaila dengto tropinio kietmedžio – mango medienos masyvo. Neapdorota..
€137.27
Be PVM:€113.45
Šis kavos staliukas iš aliuminio bus tikra bet kurio kambario puošmena ir puikiai papildys įvairius interjero dizaino stilius. Ant tvirto stalviršio galėsite sudėti maistą ir gėrimus arba dekoratyvinius namų elementus – nuotraukas bei augalus. Iš aukštos kokybės aliuminio pagamintas staliukas su pol..
€185.27
Be PVM:€153.12
Šis komplektas susideda iš 2 kavos staliukų, kurie yra pagaminti iš rausvosios dalbergijos medienos masyvo ir plieno. Jie suteiks jūsų namų interjerui vintažinio žavesio. Jie taip pat gali būti naudojami kaip sofos, šoniniai, žurnaliniai ar svetainės staliukai. Rausvosios dalbergijos medienos masyvo..
€69.11
Be PVM:€57.12
Šis mažų kavos/šoninių staliukų komplektas pasižymi nuostabiu dizainu, kuris pagražins jau esamą jūsų erdvės dekorą. Unikalus vandens lašo formos pagrindas su ypač blizgia baltos spalvos apdaila suteikia staliukui žavią išvaizdą. Jis puikiai tinka prie sofos svetainėje arba gali būti naudojamas kaip..
€157.43
Be PVM:€130.11
Šis mažas kavos staliukas pasižymi nuostabiu dizainu, kuris pagražins jau esamą jūsų erdvės dekorą. Unikalus lašo formos stalo pagrindas turi ypač blizgią baltos spalvos apdailą, kuri jam suteikia žavumo. Jis puikiai tiks prie sofos svetainėje arba gali būti naudojamas vietoj naktinio staliuko mieg..
€128.63
Be PVM:€106.31
Šis mažų kavos staliukų/šoninių staliukų komplektas pasižymi nuostabiu dizainu, kuris pagražins jau esamą jūsų erdvės dekorą. Unikalus lašo formos stalo pagrindas turi ypač blizgią juodos spalvos apdailą, kuri jam suteikia žavumo. Jis puikiai tiks prie sofos svetainėje arba gali būti naudojamas viet..
€190.07
Be PVM:€157.08
Šis mažas kavos staliukas pasižymi nuostabiu dizainu, kuris pagražins jau esamą jūsų erdvės dekorą. Unikalus lašo formos stalo pagrindas turi ypač blizgią juodos spalvos apdailą, kuri jam suteikia žavumo.Jis puikiai tiks prie sofos svetainėje arba gali būti naudojamas vietoj naktinio staliuko miega..
€118.07
Be PVM:€97.58
Šis medinis kavos staliukas išsiskiria vintažiniu žavesiu bei bus puiki detalė jūsų interjerui. Žurnalinis staliukas yra pagamintas iš perdirbtos medienos masyvo ir sustiprinto plieno, tad yra itin stabilus ir patvarus. Perdirbta mediena buvo surinkta iš sugriuvusių pastatų sijų, grindų ir jungčių. ..
€167.03
Be PVM:€138.04
Šis blizgus baltas kavos staliukas akimirksniu atnaujins jūsų svetainę. Šio staliuko konstrukcija ypač tvirta, todėl naudositės juo daugelį metų. Išskirtinio dizaino dėka jo apatinėje dalyje yra vietos susidėti laikraščius, žurnalus ir kita. Jis gali būti naudojamas kaip kavos staliukas gėrimams pas..
€281.51
Be PVM:€232.65
Šis blizgus juodas kavos staliukas akimirksniu atnaujins jūsų svetainę. Šio staliuko konstrukcija ypač tvirta, todėl naudositės juo daugelį metų. Išskirtinio dizaino dėka jo apatinėje dalyje yra vietos susidėti laikraščius, žurnalus ir kita. Jis gali būti naudojamas kaip kavos staliukas gėrimams pas..
€293.47
Be PVM:€242.54
Šis unikalus kavos staliukas pasižymi organišku dizainu. Jo ypač blizgus, ovalios formos pagrindas iškart suteiks jūsų svetainei modernumo. Šis modernus kavos staliukas gali būti naudojamas svetainėje susidėti gėrimams ar kitiems daiktams. Jį taip pat galite pastatyti miegamajame ir naudoti kaip na..
€214.07
Be PVM:€176.92
Šis stačiakampio formos kavos staliukas su telefono budelės imitacija pasižymi modernia bei elegantiška išvaizda, be to jis papildys jūsų namuose jau esančius baldus. Jis gali būti naudojamas kaip kavos staliukas ar kaip šoninis staliukas. Stalviršio stiklas, saugumo sumetimais, yra grūdintas, o sta..
€60.47
Be PVM:€49.98
Šis šaunaus, industrinio stiliaus kavos staliukas bus puikus akcentas jūsų namams ar biurui. Stalviršis yra pagamintas iš patvaraus akacijos medienos masyvo. Unikalios U formos kojelės iš milteliniu būdu dengto metalo suteikia staliukui industrinio stiliaus bei ypatingo stabilumo. Be to, natūralios ..
€80.63
Be PVM:€66.64
Šis šaunaus, industrinio stiliaus kavos staliukas bus puikus akcentas jūsų namams ar biurui. Stalviršis yra pagamintas iš patvaraus akacijos medienos masyvo. Unikalios U formos kojelės iš milteliniu būdu dengto metalo suteikia staliukui industrinio stiliaus bei ypatingo stabilumo. Be to, natūralios ..
€153.59
Be PVM:€126.93
Šis šaunaus, industrinio stiliaus kavos staliukas bus puikus akcentas jūsų namams ar biurui. Stalviršis yra pagamintas iš patvaraus akacijos medienos masyvo. Unikalios U formos kojelės iš milteliniu būdu dengto metalo suteikia staliukui industrinio stiliaus bei ypatingo stabilumo. Be to, natūralios ..
€102.71
Be PVM:€84.88
Rodoma nuo 1 iki 40 iš 2541 (64 puslapių)

Kavos staliukas yra nedidelas, dažnai kvadratinės arba stačiakampio formos, stalas, kurį dažniausiai naudojame kavos puodeliams, laikraščiams ar dekoratyvinėms detalemis laikyti. Šis staliukas gali būti įvairių formų ir dydžių, pagamintas iš skirtingų medžiagų, tokiais kaip medis, stiklas, metalas ar plastikas, o jo dizainas gali būti įvairiai įvairinamas, atitinkant skirtingus interjero stilius.

Kavos staliukai dažnai būna nedideli ir lengvai perkeliami, todėl juos galima lankstyti pagal būtinumą. Kai kurie modeliai turi dėklą ar lentyną, kuri gali būti naudojama kaip papildomas saugojimo plotas arba kaip vieta padėti dekoratyviniams elementams. Kavos staliukas yra ne tik funkcionalus, bet ir dekoratyvinis baldas, kuris gali suteikti jaukumo ir stiliaus pojūtį kambariui.