Prekių katalogas
Krepšelis

Metalo detektoriai

Šis delninis metalo detektorius yra saugumo patikrai idealiai tinkantis prietaisas. Dėka didelio jautrumo, jis gali aptikti metalinius objektus. Metalo detektorius yra lengvas ir lengvai valdomas. Kai objektas aptinkamas, detektorius pradeda skleisti garsą, o LED šviesa įsijungia. Norint atitikti no..
€32.63
Be PVM:€26.97
Šis metalo detektorius puikiai tinka tiksliai nustatyti sunkiai randomų daiktų vietą. Juo naudotis lengva, be to, dėl didelio jautrumo ypatybės, jis gali būti naudojamas aptikti tokiems metalams kaip geležis, sidabras ir varis. Jis pasižymi įjungimo/išjungimo mygtuku bei yra lengvas. Kai yra aptinka..
€63.35
Be PVM:€52.36
Mūsų jaunuolių metalo detektorius puikiai tinka paplūdimiuose, sode, ant grindų ar sekliuose vandenyse, ieškant tokių metalų kaip geležis, sidabras, varis, ir t.t. Metalo detektorius gali aptikti monetos dydžio objektus iki 10 cm gylyje ir didesnius objektus iki 120 cm gylyje. Paieškos spiralė yra a..
€44.15
Be PVM:€36.49
Šis metalo detektorius yra skirtas naudotojams kurie ieško galingo metalo detektoriaus, kurį lengva naudoti ir kuris yra aukšto jautrumo. Jis gali aptikti tokius metalus kaip geležis, sidabras, varis ir kt. Tiksli vietos nustatymo funkcija leidžia naudotojams aptikti metalą skirtinguose grindiniuose..
€149.75
Be PVM:€123.76
Šis metalo detektorius yra skirtas naudotojams kurie ieško galingo metalo detektoriaus, kurį lengva naudoti ir kuris yra aukšto jautrumo. Jis gali aptikti tokius metalus kaip geležis, sidabras, varis ir kt. Tiksli vietos nustatymo funkcija leidžia naudotojams aptikti metalą skirtinguose grindiniuose..
€113.27
Be PVM:€93.61
Mūsų visapusiškas metalo detektorius su kastuvu puikiai tinka paplūdimiuose, sode, ant grindų ar sekliuose vandenyse, ieškant tokių metalų kaip geležis, sidabras, varis, ir t.t. Metalo detektorius su kastuvu tinkamas visiems metalų tipams ir turi DISC (atskyrimo) funkciją, padedančią atskirti šiukšl..
€62.39
Be PVM:€51.56
Mūsų visapusiškas metalo detektorius su LED indikatoriumi puikiai tinka paplūdimiuose, sode, ant grindų ar sekliuose vandenyse, ieškant tokių metalų kaip geležis, sidabras, varis, ir t.t. Metalo detektorius tinkamas visiems metalų tipams ir turi DISC (atskyrimo) funkciją, padedančią atskirti šiukšle..
€80.63
Be PVM:€66.64
Mūsų visapusiškas metalo detektorius puikiai tinka paplūdimiuose, sode, ant grindų ar sekliuose vandenyse, ieškant tokių metalų kaip geležis, sidabras, varis, ir t.t. Metalo detektorius tinkamas visiems metalų tipams ir turi DISC (atskyrimo) funkciją, padedančią atskirti šiukšles. Detektorius gali a..
€57.59
Be PVM:€47.60
Šis metalo detektorius pažengusiems gali būti ieškant metalo geležies liekanose, monetų ar namų apyvokos daiktų iš sidabro ar aukso. Jis dažnai naudojamas paplūdimiuose, sode, ant grindų, sekliuose vandenyse ar net lubose. Padengtas vandeniui atsparia paieškos rite, metalo detektorius gali būti išti..
€103.67
Be PVM:€85.68
Šis universalus metalo detektorius gali būti naudojamas paplūdimiuose, sode, ant grindų, sekliuose vandenyse ar net lubose ieškoti metalinių objektų. Padengtas vandeniui atsparia paieškos rite, metalo detektoriaus ilgis gali būti reguliuojamas iki 1m ilgio, taip leidžiant detektorių pritaikyti paieš..
€64.31
Be PVM:€53.15
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Metalo detektoriai yra prietaisai, skirti aptikti metalinius objektus, esančius žemės paviršiaus ar po žeme. Šie prietaisai plačiai naudojami saugumo, archeologijos, žuvų paieškos, pramogų, statybos ir kitose srityse. Metalo detektoriai veikia pagal elektromagnetinio lauko principą, kuris susijęs su metalo objekto elektriniu laidumu.

Pagrindinės metalo detektorių savybės ir veikimo principas:

1. Spinduliuotės šaltinis: Metalo detektoriuje yra įtaisas, kuris generuoja elektromagnetinę spinduliuotę arba signalą, sklindantį žemės paviršiumi.

2. Bobinas arba ritė: Detektoriuje yra vienas ar daugiau ritmių arba laidų, kurie yra įvynioti į apvalų arba plokščių ritę. Šie ritės yra naudojami aptikti metalinius objektus, kurie sukuria patys savo elektromagnetinį lauką, kai pašalinė spinduliuotė praeina per juos.

3. Metalinių objektų aptikimas: Kai metalinis objektas (pvz., moneta, juvelyriniai dirbiniai ar kitas metalas) patenka į detektoriaus elektromagnetinį lauką, jis sukuria savo elektromagnetinį lauką. Tai sukelia svyravimus detektoriaus ritėse ir leidžia jį aptikti.

4. Garsinis signalas arba vizualinis indikatorius: Kai detektorius aptinka metalą, jis gali išleisti garsinį signalą (pvz., signalų toną arba įspėjamą garsą) arba parodyti vizualinį pranešimą ant ekrano. Skirtingi garsiniai signalai arba vizualiniai indikatoriai gali rodyti, kokio tipo metalas buvo aptiktas.

Metalo detektoriai naudojami įvairiose srityse, įskaitant saugumo patikras oro uostuose, stadionuose, viešosiose įstaigose, archeologiniuose tyrinėjimuose, paieškoms paplūdimiuose, paieškoms žvejybai ir daugeliui kitų tikslų. Jų veikimo principas leidžia aptikti metalinius objektus, kurie gali būti pačiose įvairiausiose aplinkose ir gyvenimo situacijose.