Prekių katalogas
Krepšelis

Baseinų ir SPA priežiūros priemonės

Šis antžeminis filtrų rinkinys yra viskas, ko jums reikia, kad vanduo tekėtų į baseiną ir iš jo. Įvesties ir grįžtamieji filtrai bei filtro jungtys yra pakuotėje. Tai nepakeičiamas rinkinys, skirtas pakeisti jūsų baseino sienų furnitūrą. Tiesiog įdiekite juos ir prijunkite siurblį.Spalva: mėlyna ir ..
€22.07
Be PVM:€18.24
Šis daugiafunkcinis baseino priežiūros rinkinys yra nepakeičiamas, norint išlaikyti baseiną švarų. Šis baseino valymo rinkinys yra pagamintas iš patvarių bei korozijai atsparių medžiagų. Povandeninis vakuuminis valytuvas puikiai tinka antžeminiams baseinams, spa baseinams, tvenkiniams ir fontanams. ..
€26.87
Be PVM:€22.21
Šis daugiafunkcinis baseino priežiūros rinkinys yra nepakeičiamas, norint išlaikyti baseiną švarų. Šis baseino valymo rinkinys yra pagamintas iš patvarių ir korozijai atsparių medžiagų. Išimamo ir pakartotinai naudojamo šiukšlių ir lapų surinkimo krepšelio dėka, griebtukai gali surinkti net ir mažia..
€34.55
Be PVM:€28.55
Šis daugiafunkcinis baseino priežiūros rinkinys yra nepakeičiamas, norint išlaikyti baseiną švarų. Šis baseino valymo rinkinys yra pagamintas iš patvarių bei korozijai atsparių medžiagų. Tuo pačiu metu, didelė balta ABS vakuuminė galvutė su apsauginiu bamperiu iš vinilo ir šoniniai šepečiai palengvi..
€67.19
Be PVM:€55.53
Šis daugiafunkcinis baseino priežiūros rinkinys yra nepakeičiamas, norint išlaikyti baseiną švarų. Šis baseino priežiūros rinkinys yra pagamintas iš patvarių ir korozijai atsparių medžiagų. Tuo pat metu, didelė balta ABS vakuuminė galvutė su apsauginiu bamperiu iš vinilo ir šoniniai šepečiai palengv..
€79.67
Be PVM:€65.84
Šis itin platus baseino valymo šepetys užtikrins lengvą baseino valymą. Dėl 46 cm pločio, jį paprasta naudoti baseino sienoms ir dugnui. Sutvirtintas aliuminis galas suteikia šiam baseino valymo šepečiui tvirtumo ir jis lengvai nuvalys net ir labiausiai įsisenėjusius nešvarumus. Jis tvirtai užsispau..
€25.91
Be PVM:€21.41
Šis stūmoklinių vožtuvų rinkinys yra vieno žingsnio sprendimas naudojant greito filtravimo siurblį arba filtro kasetę. Tai gali efektyviai ir patogiai padėti sustabdyti vandens srautą jūsų baseine. Šis stūmoklių rinkinys turi būti naudojamas su antžeminiais baseinais, naudojant 38 mm skersmens žarna..
€32.63
Be PVM:€26.97
Šis Bestway Flowclear antžeminio baseino priežiūros rinkinys užtikrins baseinų savininkams paprastą valymo būdą, tad jiems nereikės valyti ar šveisti nešvarumų rankomis. Šį rinkinį sudaro 4 dalių strypas, pakeičiama vakuuminė baseino ir skimerio galvutės. Lapų skimeris gali paprastai surinkti visų t..
€31.67
Be PVM:€26.17
Su prabangiu Bestway Flowclear antžeminio baseino priežiūros rinkiniu išlaikykite savo baseinus švarius ir mėgaukitės vasaros malonumais. Siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą, visi rinkiniai yra pagaminti iš patvarios ir korozijai atsparios medžiagos. Pagrindinius priežiūros rinkinius sudaro 4 sekcijin..
€63.35
Be PVM:€52.36
Patentuoto dizaino Bestway Flowclear AquaSweeper automatinis vakuuminis valytuvas yra specialiai skirtas nedidelės srovės filtravimo sistemomis pasižymintiems antžeminiams baseinams. Aspiratorius susideda iš įmontuoto priešfiltrio, kuris, siekiant užtikrinti ilgesnį tarnavimo laiką ir išvengti užsik..
€107.51
Be PVM:€88.85
AquaClean baseino valymo rinkinys iš Bestway baseinų savininkams suteiks puikią alternatyvą baseino valymui. Pritvirtinkite jį prie savo filtro siurblio, ir galingą, lengvą siurblį su ypatingai ilga žarna turėsite akimirksniu. Taip lengvai išvalysite savo baseino sienas ir grindis. Pridėtas baseino ..
€60.47
Be PVM:€49.98
Šis daugiafunkcinis Bestway Flowclear Deluxe baseino priežiūros rinkinys 58237 yra nepakeičiamas norint išlaikyti savo baseiną švarų. Šis baseino valymo rinkinys yra pagamintas iš patvarių bei korozijai atsparių medžiagų. Baseino valymo rinkinį sudaro paviršiaus griebtukas, baseino siurblys, baseino..
€74.87
Be PVM:€61.88
Bestway Lay-Z-Spa viskas-viename įrankių rinkinys yra puiki valymo priemonė, padėsianti išlaikyti savo sūkurinė vonią švarią! Graibštas turi apvadą, kuris apsaugo sūkurinės vonios paviršių, ir yra apskritos, sūkurinės vonios vidaus kontūrus atitinkančios formos. Gilus tinklelis padeda surinkti šiukš..
€33.59
Be PVM:€27.76
Šis skaitmeninis druskos matuoklis su ekranu leis jums paprastai bei tiksliai išmatuoti vandens druskos lygį. Jis yra itin tikslus ir atsparus vandeniui, tad rodydamas jums esamą pH lygį, jis leis pagerinti vandens būklę.Jis tinkamas naudojimui įvairiose vietose, pavyzdžiui, baseinuose, gėlo ir sūra..
€55.67
Be PVM:€46.01
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)

Baseinų ir SPA priežiūros priemonės yra būtinos norint išlaikyti švarų, saugų ir tinkamai veikiantį vandens telkinį. Šios priemonės padeda išlaikyti tinkamą vandens cheminę sudėtį, valyti paviršius nuo nešvarumų ir užtikrinti naudotojų komfortą bei saugumą. Štai keli svarbūs baseinų ir SPA priežiūros produktai:

 1. Cheminės medžiagos:

  • Chloras ir bromas: Dezinfekavimo priemonės, naudojamos valyti baseino ar SPA vandenį nuo bakterijų, virusų ir kitų patogenų.
  • pH reguliatoriai: Reguliuoja vandens rūgštingumą, užtikrinant efektyvų cheminių medžiagų veikimą.
  • Algicidai: Naikina dumblinius augalus ir dumblius, išlaikant vandenį skaidrų.
  • Oksidantai: Valo vandenį nuo organinių medžiagų, įskaitant druskas, alyvas ir kitus nuosėdas.
 2. Valymo priemonės:

  • Valikliai ir šluostės: Valo baseino paviršių nuo nešvarumų, dumblių ir kitų nuosėdų.
  • Baseinų valymo žarnos ir šepetys: Mechaninės priemonės, padedančios pašalinti nešvarumus nuo paviršių ir dugno.
 3. Vandens filtravimo priemonės:

  • Filtrai: Mechanizmas, kuris valo vandenį nuo mažų nešvarumų ir dalelių.
  • Smėlio filtrai: Naudojami valyti baseinų ir SPA vandenį nuo smėlio ir didelių dalelių.
 4. Prietaisai ir įranga:

  • Baseino siurbliai: Siurbiai, kurie cirkuliuoja vandenį per filtrą, valydami jį nuo nešvarumų.
  • Siurblio laikikliai: Prietaisai, padedantys laikyti baseino siurblį stabilioje pozicijoje.
  • Vandens testavimo komplektai: Priemonės, skirtos tikrinti vandens cheminę sudėtį, įskaitant chloro, pH, bromo ir kitus parametrus.
 5. Bendros priežiūros priemonės:

  • Šukavimai ir šepečiai: Valo baseino dugną ir sienas nuo nešvarumų ir nuosėdų.
  • Vandens vakuuminiai siurbliai: Valo baseino dugną nuo mažų dalelių ir purvo.
  • Vandens sildymo sistemos: Padeda išlaikyti tinkamą vandens temperatūrą ir komfortą baseine ar SPA.

Prieš naudojant bet kurias baseinų ir SPA priežiūros priemones, svarbu perskaityti gamintojo nurodymus ir saugumo taisykles. Taip pat reikėtų reguliariai tikrinti vandens būklę, kad būtų užtikrintas tinkamas vandens cheminių medžiagų balansas ir naudotojų saugumas.