Prekių katalogas
Krepšelis

Įrankiai

Šio vinių ir kabių kalimo pistoleto karkasas yra lengvo lydinio, todėl jis ilgai tarnaus ir su juo lengva dirbti. Ypač patogu laikyti pistoletą už ergonominės rankenos.Be to, lengvai atidaromo antgalio dangtelio dėka lengva ištraukti užstrigusias vinis.Galite naudoti šį pistoletą įvairiems darbams: ..
€49.99
Be PVM:€41.31
Mūsų galingas betono vibratorius yra būtinas norint sutankinti skystą betoną pamatams, sąramoms ir sienoms.Įjunkite vibratorių, kai pilate skystą betoną, ir jis iš karto pašalins oro burbuliukus. Išdžiūvęs betonas bus reikalingo tvirtumo ir atsparus šalčiui.Mūsų galingame betono vibratoriuje įrengta..
€187.99
Be PVM:€155.36
Ši gręžimo galvutė su MT2 kotu yra lengvai naudojama bei puikiai tinka galinių paviršių, cilindro formos, skylių laiptams gręžimui ir kitam apdirbimui. Ji pasižymi puikiu apdirbimu bei nepaprastu 0,01 mm tikslumu, tad tinka darbui su frezavimo staklėmis ir apdirbimo centrais. Šis gręžimo rinkinys yr..
€61.99
Be PVM:€51.23
Ši gręžimo galvutė su MT3 kotu yra lengvai naudojama bei puikiai tinka galinių paviršių, cilindro formos, skylių laiptams gręžimui ir kitam apdirbimui. Ji pasižymi puikiu apdirbimu bei nepaprastu 0,01 mm tikslumu, tad tinka darbui su frezavimo staklėmis ir apdirbimo centrais. Šis gręžimo rinkinys yr..
€65.99
Be PVM:€54.54
Aerografo rinkinys skirtas naudoti visoms su aerografija susijusioms reikmėms, pavyzdžiui, modelių dažymui, kėbulo dažymui, automobilio dažymui, nuotraukų retušavimui, marškinėlių dažymui, nagų dailei, vaizduojamajai dailei ar kitiems dažymo darbams. Purškimo pistoletas leis jums, spaudžiant ir trau..
€59.99
Be PVM:€49.58
Šis 7 dalių automobilio kėbulo plaktukų ir įdaužų taisymo rinkinys idealiai tiks įdaužų tvarkymui ir kėbulo metalo taisymui. Šis įdaužų tvarkymo rinkinys tinkamas visiems automobilių servisams, remontu kaip hobiu užsiimantiems bei sparnų taisymui. Pristatymą sudaro 1 x plaktukas, 1 x kaltas, 1 x sia..
€61.99
Be PVM:€51.23
Kitaip nei įprastiniai dažymo voleliai ir šepečiai, mūsų aukšto slėgio purškimo aparatas tolygiai padengia net ir nelygius paviršius. Turintis galingą 1010 W variklį, šis purškimo pistoletas pasižymi daugiausiai 3292 psi (227 barai) slėgiu, leidžiančiu nudažyti ir nedideliu dažų skiediklio kiekiu pa..
€290.99
Be PVM:€240.49
Šis dešimties dalių Brüder Mannesmann inžinerinių ir adatinių dildžių rinkinys yra būtinas daugybei darbų namuose ir dirbtuvėse atlikti. Pagamintos iš aukštos kokybės anglies plieno, šios dildės pasižymi optimaliu tvirtumu ir patvarumu. Dvipusės geležtės leidžia greičiau nuo ruošinio pašalinti medži..
€27.99
Be PVM:€23.13
Pasižymintis kabių kalimo ir kabių išėmimo įrankiais, bei pakankamu kiekiu skirtingų dydžių kabių, šis Brüder Mannesmann kabių kalimo rinkinio pristatymas puikiai tiks kalti ir išimti vinis ir kabes. Kabių kalimo įrankis yra patvarus ir atsparus rūdims. Kalimo smūgio jėga gali būti lengvai reguliuoj..
€24.99
Be PVM:€20.65
Aukštos kokybės Brüder Mannesmann kampinis pjūklas su dviem 550 mm ilgio metalinėmis pjūklo geležtėmis puikiai tinka įvairiose detalėse atlikti kryžminius pjūvius ir kampinius sujungimus. Tikslus pjūklo kreiptuvas ir 11 iš anksto nustatyti pjovimo nustatymai užtikrina tikslius ir optimalius kampinio..
€63.99
Be PVM:€52.88
Su šiuo dideliu Brüder Mannesmann rinkiniu įrankių taisymui turėsite viską, ko gali prireikti taisant laikrodžius, papuošalus, rankinius laikrodžius ir jų apyrankes. Laikrodžio korpuso atidarymo įrankis yra reguliuojamas 6 padėtimis. Komplekte yra smeigtukų nuėmiklis laikrodžių dirželių ilginimui ir..
€53.99
Be PVM:€44.62
Šis Brüder Mannesmann tepalo švirkštas yra puikus, sutepimui pritaikytas įrankis. Tepalo švirkštas turi didelio slėgio žarną (270 mm), du prailginimo vamzdžius (95 ir 145 mm), dvi hidraulines jungtis (M10 x 1) ir tepalo kasetę (120 cc, 85 g). Jis tinka standartinėms tvirtinimo detalėms. Šis tepalo š..
€33.99
Be PVM:€28.09
Šis 8 dalių Draper Tools inžinieriaus dildžių ir brūžiklių rinkinys su minkšta rankena susideda iš įvairių formų ir dydžių dildžių ir brūžiklių bei bus naudingas daugeliui formavimo ir apdailos darbų jūsų namuose ir dirbtuvėse. Šie įrankiai yra pagaminti iš patvaraus, didelį anglies kiekį turinčio p..
€53.99
Be PVM:€44.62
Šis 250 mm ilgio Draper Tools oblius yra pagamintas taip, kad atitiktų nepriekaištingai aukštus standartus bei tinka tiek kietai, tiek minkštai medienai. Iš ketaus pagamintas oblius yra visiškai reguliuojamas. Šis oblius turi 50 mm pločio geležtę, medinę rankeną ir rankenėlę. Į pristatymą įeina atsa..
€50.99
Be PVM:€42.14
Šios lengvai naudojamos siaurapjūklės staklės yra puikus įrankis, tiksiantis jūsų darbiniam stalui. Siaurapjūklio greitis reguliuojamas nuo 550 iki 1600 aps./min, dėl to šis įrankis yra toks patogus ir lengvai pjauna kietmedį, plastiką ar net metalą. Siaurapjūklis turi pedalo jungiklį, tad naudotoj..
€170.99
Be PVM:€141.31
Kam samdyti kažką kitą, kad atliktų dažymo darbus, jei galite tai padaryti pats? Mūsų praktiškas elektrinis dažų purkštuvas užtikrins patogesnį, lengvesnį bei greitesnį dažymą. Jis puikiai tinka durų, spintelių, sienų ir kitų daiktų dažymui. Mūsų dažų purkštuvas turi 3 skirtingų dydžių antgalius, ku..
€52.99
Be PVM:€43.79
Šis 710 W variklį turintis praktiškas elektrinis poliruoklis užtikrina, kad lygiavimo ir poliravimo darbai bus atlikti efektyviai ir tiksliai. Cemento lyginimo prietaisas supaprastina ir pagreitina paviršiaus apdailos darbus ir užtikrina geresnius rezultatus nei naudojant įprastus rankinius įrankius..
€167.99
Be PVM:€138.83
Šis įrankių rinkinys yra pagrindinis gręžimo ir CNC frezavimo staklių priedas, pavyzdžiui, gali būti naudojamas gręžimo staklėms, horizontalioms gręžimo staklėms ir įprastoms gręžimo staklėms. Jis yra naudojamas cilindro formos, tuščiavidurio griovelio, laiptelio skylei, gale esančios skylės gręžimu..
€96.99
Be PVM:€80.16
Šie nešiojami ir praktiški hidrauliniai presavimo įrankiai yra skirti saugiam minkštos plieno plokštės presavimui. Pagaminti iš plieno, presavimo įrankiai yra itin patvarūs. Ergonomiško dizaino rankena yra patogi laikyti. Jie tinka mažesnio nei 3 mm ar 2 mm storio minkštoms plieno plokštėms. Į prist..
€133.99
Be PVM:€110.74
Kompaktiškas ir universalus juostinis pjūklas yra puikus įrankis įvairių medžiagų pjovimui. Pagamintas iš tvirto plieno, juostinis pjūklas yra itin patvarus. Patogus naudoti plieninis gaubtas, plastikiniai bamperiai bei darbinė LED lemputė užtikrina, kad vartotojas darbo vietoje nesukels jokios žalo..
€236.99
Be PVM:€195.86
Kompaktiškas ir universalus juostinis pjūklas su metaliniu pagrindu yra puikus įrankių rinkinys įvairių medžiagų pjovimui. Pagamintas iš tvirto plieno, juostinis pjūklas yra itin patvarus. Patogus naudoti plieninis gaubtas, plastikiniai bamperiai bei darbinė LED lemputė leidžia vartotojui saugiai di..
€273.99
Be PVM:€226.44
Kokybiškas, 11 dalių pneumatinių įrankių rinkinys su priedais, yra būtinas profesionalams ir mėgėjams.Šis „viskas-viename“ rinkinys susideda iš daugelio įrankių, skirtų dažų purškimui, padangų pūtimui, dulkių pūtimui ir valymui ir t.t. 5 m spiralinė žarna suteiks daugiau lankstumo darbuose.Rinkinyj..
€40.99
Be PVM:€33.88
Šios praktiškos siaurapjūklės staklės yra puikus įrankis, tiksiantis jūsų darbiniam stalui. Siaurapjūklių staklių greitis yra nuo 550 iki 1600 aps./min, o lankstaus veleno - nuo 1650 iki 4800 aps./min. Greitis prisideda prie prietaiso efektyvumo ir padeda lengviau perpjauti kietmedį, plastiką ar met..
€179.99
Be PVM:€148.75
Šis MT2 tekinimo centrų rinkinys yra viskas, ko jums reikia, norint priversti jūsų medienos tekinimo staklių veleną suktis. Į pristatymą įeina varantysis antgalis, varantysis centras, uždaras centras ir sklandų sukimąsi be trinties užtikrinantis tekinimo centras. Šis rinkinys yra pagamintas iš plien..
€44.99
Be PVM:€37.18
Šį 12 mm tekinimo įrankių rinkinį sudaro įvairūs įrankiai tekinimui, pjovimui ir sriegimui. Šie antgaliai iš karbido tinka plieno ir jo lydinių tekinimui. Tai yra puikus įrankių rinkinys tekinimo staklėms. Šie įrankiai yra pagaminti iš anglies plieno ir cementuoto karbido, kurie užtikrina nepaprastą..
€117.99
Be PVM:€97.51
Šį 16 mm tekinimo įrankių rinkinį sudaro įvairūs įrankiai tekinimui, pjovimui ir sriegimui. Šie antgaliai iš karbido tinka plieno ir jo lydinių tekinimui. Tai yra puikus įrankių rinkinys tekinimo staklėms. Šie įrankiai yra pagaminti iš anglies plieno ir cementuoto karbido, kurie užtikrina nepaprastą..
€126.99
Be PVM:€104.95
Šį 8 mm tekinimo įrankių rinkinį sudaro įvairūs įrankiai tekinimui, pjovimui ir sriegimui. Šie antgaliai iš karbido tinka plieno ir jo lydinių tekinimui. Tai yra puikus įrankių rinkinys tekinimo staklėms. Šie įrankiai yra pagaminti iš anglies plieno ir cementuoto karbido, kurie užtikrina nepaprastą ..
€106.99
Be PVM:€88.42
Atliekant uždegimo sistemos taisymo darbus, dažnai uždegimo žvakių pašalinimas yra neišvengiamas. Šis uždegimo žvakės laido nuėmėjas apsaugos nuo žalos uždegimo laidui. Patvarus ir lengvai valomas laido nuėmėjas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno. Taikymas: New Beetle ir įvairiems VAG grupės auto..
€18.99
Be PVM:€15.69
4 veržlių nupjovėjų rinkinys, skirtas 9 mm – 27mm veržlėms. Pravers namuose, garaže, dirbtuvėse. Nupjauna veržlę nepažeisdami sriegio. Grūdinto plieno peiliukai ir kaltinės rankenos sukurtos tvirtumui ir patvarumui. Naudojami kartu su veržliarakčiais, raktais.Patogiam saugojimui ir transportavimu..
€45.99
Be PVM:€38.01
Mūsų tvirtas 196 cc grunto tankintuvas pasižymi 5600 aps / min darbo greičiu su 6,5 AG varikliu. Vibroplokštė gali būti naudojama asfalto, dirvožemio, smėlio, žvyro ir maišyto dirvožemio statybų srityje, civilinei ar kelių inžinerijai, sodininkystei, kraštovaizdžio tvarkymui ir kita. Šis vibracinis ..
€644.99
Be PVM:€533.05
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 31 (2 puslapių)