Prekių katalogas
Krepšelis

Sportiniai lankai

Šis lankas yra apie 27 colių ilgio, o jo įtempimo svoris yra 9 kg. Jis yra sukurtas jaunuoliams. Nešiojamas 1,3 kg svorio, todėl jį nešiotis galite visą dieną. Pristatymą sudaro lankas, strėlės atrama ir 4 x 25" strėlės.Medžiaga: nailono lankas + aliuminio strėlėsLanko ilgis: 27" (apie 68 cm)Įtempim..
€95.99
Be PVM:€79.33
Šis aukštos kokybės lenktas lankas tikrai patiks jaunuoliams, besidomintiems šaudymu iš lanko. Šis lenktas lankas yra pagamintas iš nailono ir pasižymi stilinga išvaizda bei aukšta kokybe. Jei jums patinka šaudymas iš lanko, jus tikrai sužavės šis itin tiksliai suprojektuotas lenktas lankas! Komplek..
€73.91
Be PVM:€61.08
Aukštos kokybės lenktasis lankas skirtas suaugusiems mėgstantiems šaudymą iš lanko. Iš medžio pagamintas lankas yra puikus stiliaus ir kokybės derinys. Jeigu mėgstate šaudymą iš lanko, šis kruopščiai pagamintas lankas yra puikus pasirinkimas jums. Prašome atkreipti dėmesį, kad lankas parduodamas be ..
€118.07
Be PVM:€97.58
35 colių ilgio skriemulinis lankas su 40-50 svarų tempimo jėga, skirtas suaugusiems. Tikslaus lanko tempimo jėga ir ilgis yra reguliuojami. Lankas sveria tik 1,6 kg, todėl jį patogu nešioti su savimi net ir visą dieną.Komplektą sudaro: skriemulinis lankas, lanko aikštelė, stabilizatorius, taikiklis ..
€249.31
Be PVM:€206.04
Užpildykite savo strėlinę šiomis aukštos kokybės, iš tvirto, tačiau lengvo stiklo pluošto pagamintomis strėlėmis. Pasižyminti didžiausiu 60 lb tempimo svoriu, ši strėlė gali patenkinti daugybės šaudančiųjų poreikius. Į pristatymą įeina 12 stiklo pluošto strėlių.Medžiaga: stiklo pluoštasBendras ilgis..
€56.63
Be PVM:€46.80
Užpildykite savo strėlinę šiomis aukštos kokybės, iš tvirtos, tačiau lengvos anglies pagamintomis strėlėmis. Pasižyminti didžiausiu 40 lb tempimo svoriu, ši strėlė gali patenkinti daugybės šaudančiųjų poreikius. Į pristatymą įeina 12 iš anglies pagamintų strėlių.Medžiaga: anglisBendras ilgis: 30 col..
€70.07
Be PVM:€57.91
Užpildykite savo strėlinę šiomis aukštos kokybės, iš tvirto, tačiau lengvo stiklo pluošto pagamintomis strėlėmis. Pasižyminti didžiausiu 40 lb tempimo svoriu, ši strėlė gali patenkinti daugybės šaudančiųjų poreikius. Į pristatymą įeina 12 stiklo pluošto strėlių.Medžiaga: stiklo pluoštasBendras ilgis..
€47.03
Be PVM:€38.87
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Sportiniai lankai yra naudojami įvairiuose sportuose ir pramogose, kurie susiję su taikymu ar šaudymu į tikslą. Šie lankai gali būti skirti profesionaliam sportui, renginiams, pramogoms ar treniruotėms. Populiariausi sportiniai lankai dažniausiai yra naudojami šiuose sportuose:

  1. Strėlininkystė: Tai yra sportas, kuriame sportininkai naudoja lankus šaudyti į taikinius iš tam tikros atstumo. Strėlininkystė yra įvairių rūšių, tokių kaip laukinė strėlininkystė, taikinys, 3D taikinys ir kitos.

  2. Lankininkystė: Lankininkystė yra sportas, kuriame sportininkai taiko savo įgūdžius ir tikslumą, šaudydami strėles į taikinius iš skirtingų atstumų ir kampų. Lankininkystė dalyvauja olimpinėse žaidynėse ir kituose oficialiuose varžybose.

  3. Lankų žvejyba: Tai yra žvejybos rūšis, kurioje lanku šaudomi specialūs strėlės ir valdantys įrankiai, skirti laimikio sugavimui iš vandens.

  4. Vaiduoklių medžioklė: Šis pramoginis sportas apima strėlių šaudymą į 3D modelius, atvaizduojančius įvairius gyvūnus ar objektus.

  5. Lėktuvų strėlių šaudymas: Tai yra sportas, kuriame sportininkai šaudosi strėles į lėktuvo taikinius iš žemės.

  6. Bato strėlių šaudymas: Vienas iš tradicinių sportinių žaidimų, ypač populiarus Azijos šalyse, kur sportininkai šaudosi strėles į tikslus, naudodami lankus su batais.

Sportiniai lankai gali skirtis pagal tipą, medžiagas, iš kurių jie pagaminti, galios lygį ir kitas savybes, priklausomai nuo to, kokioje veikloje jie bus naudojami. Jie dažnai yra pasirinkimo dalis, kuriant atitinkamą sporto įrangą ir užtikrinant tinkamą ir saugų naudojimą sporto praktikavimo metu.