Prekių katalogas
Krepšelis

Namams

Šis plaukiojančių burbulų komplektas su saulės elementais yra puikus priedas bet kuriam baseinui, tvenkiniui ar fontanui. Jų įrengimas labai paprastas.Šviestuvai pagaminti iš tvirto plastiko, kuris užtikrina jų ilgaamžiškumą. Šviestuvai įsijungs automatiškai, sutemus. Apšvietimo trukmė priklauso nuo..
€30.99
Be PVM:€25.61
Stilingo dizaino pastatomas Esschert Design aliejinis žibintas FF447 visais sezonais apšvies jūsų sodą. Pagaminta iš nerūdijančio plieno bei pasižyminti stiklo pluošto dagtimi, ši aliejinė lempa ilgai jums tarnaus. Tvirtas pastatomas pagrindas užtikrina, kad ją galite pastatyti bet kokioje norimoje ..
€32.99
Be PVM:€27.26
Šis plastikinis Nature šiltnamis sukurs optimalią aplinką, kurioje jūsų augalai gerai augs ir bus sveiki. Šiltnamis augalams užtikrins puikų temperatūros, drėgmės, oro ir šviesos balansą. Skaidrus dangtelis užtikrins daigams pakankamą dienos šviesą, o įmontuoti ventiliacijai skirti atvartai - optima..
€45.99
Be PVM:€38.01
Su šiuo Nature daigyklos rinkiniu galite nedelsiant pradėti auginti augalus. Daigyklos rinkinys susideda iš 4 plokščio dugno, iš lankstaus plastiko pagamintų padėklų (2 padėklai su vandens išleidimo angomis) ir 2 permatomų dangčių. Kiekvienas padėklas turi 24 terpes. Nature daigyklos tinka skirtingų..
€46.99
Be PVM:€38.83
Šį Nature daigyklos rinkinį sudaro viskas, ko jums reikia pradėti auginti augalus. Viskas ką jums reikia padaryti, tai pasėti sėklų. Rinkinį sudaro 1 daigykla, 144 vazonėliai daiginimui, 28 vazonėliai auginiams, 1 sėklų barstytuvas, 25 žymos augalams ir 1 pieštukas. Daigykla yra pagaminta iš tvirto ..
€59.99
Be PVM:€49.58
Šis iš 1 padėklo, 1 skaidraus dangčio, 1 sodinimo lovelio su 144 nareliais ir 1 kapiliarinio kilimėlio susidedantis Nature daigyklos rinkinys užtikrins puikų temperatūros, drėgmės, oro ir šviesos balansą. 144 nareliai suteikia pakankamai vietos daigams dygti erdviai bei kontroliuojamai. Skaidrus pla..
€60.99
Be PVM:€50.41
Nature augalų daiginimo rinkinys neabejotinai bus puikiu pasirinkimu pradėti sodinti skirtingų rūšių sodinukus. Daiginimo padėklas yra pagamintas iš plokščią dugną turinčio lankstaus plastiko, įskaitant permatomą dangtį ir 4 eilėmis, kurių kiekviena turi 16 narelių, išdėstytą padėklą. Be to, jis pui..
€31.99
Be PVM:€26.44
Šis plastikinis Nature šiltnamis sukurs optimalią aplinką, kurioje jūsų augalai gerai augs ir bus sveiki. Šiltnamis pasižymi permatomu dangčiu, kuris įleis pakankamai saulės šviesos, ir padėklu iš kempinės gėlėms (augimui skirta terpė), kuris yra padalintas į 7 eilutes, po 11 narelių kiekvienoje. Ji..
€32.99
Be PVM:€27.26
Šis lieto plastiko dėklas yra puiki investicija, kuria džiaugsitės daugelį metų. Dėklas idealiai tinka transportuoti jūsų medžioklinius šautuvus, pistoletus ir kitus šaunamuosius ginklus. Taip pat jį galima naudoti kaip lagaminą ant ratukų.Dėklo viduje - viršutinis sluoksnis kempinės, panašios į kia..
€152.99
Be PVM:€126.44
Šie plūduriuojantys saulės energija įkraunami šviestuvai puikiai tiks bet kuriame baseine, tvenkinyje arba fontane. LED lemputės pristatomos kartu su 2 saulės kolektoriais su smaigais. Jas sumontuoti bus labai paprasta. Kiekviena saulės energija įkraunama lemputė yra pagaminta iš patvaraus plastiko,..
€61.99
Be PVM:€51.23
Šis 45 mm skersmens šokimo stiebas yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems, pažengusiems ir profesionaliems šokėjams. Jis tikrai suteiks įmantrumo ir originalumo jūsų vakarėliams. Šokimo stiebo aukštis yra reguliuojamas, jis parduodamas su dviem prailginimais, taigi stiebas tinka patalpoms, kurių..
€148.99
Be PVM:€123.13
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)

Namams kategorija apima platų asortimentą prekių, kurios skirtos namų apyvokai, buities reikmenims, baldams, interjerui, sodo ir lauko terasos įrangai. Šioje kategorijoje galima rasti daug įvairių produktų, kurie padeda įrengti ir puošti jūsų namus bei sodybą. Čia yra keletas pavyzdžių prekių, kurios gali būti šioje kategorijoje:

  1. Baldai ir interjeras: Čia galite rasti įvairius baldus - nuo virtuvės stalų ir kėdžių iki svetainės sofų ir miegamojo lovų. Taip pat interjero detalės, tokios kaip spintos, stalai, veidrodžiai ir daug kitų.

  2. Virtuvės reikmenys: Skalbiniai indai, puodeliai, keptuvės, puodai, peiliai ir kiti virtuvės įrankiai bei reikmenys.

  3. Buitis ir elektronika: Namų apyvokos reikmenys, tokie kaip siurbliai, lyginimo lentos, valymo priemonės, taip pat elektronika - televizoriai, buitinė technika, garso kolonėlės ir daugiau.

  4. Lauko terasos ir vasarnamio prekės: Prekės, skirtos terasos ar vasarnamio įrengimui - išorinės baldų dalys, aksesuarai, dekoro elementai ir kt.

  5. Baldai ir aksesuarai vaikams: Vaikų kambario baldai, žaislai, aksesuarai, kūdikio lovytės ir kt.

  6. Šiluminės prekės: Čia galite rasti šildymo priemones, kaip židiniai, radiatoriai, šildymo kilimėliai ir kt.

  7. Apšvietimas: Įvairios apšvietimo priemonės - lempučių rinkiniai, šviestuvai, žibintai, šventiniai žibintai ir kt.

  8. Tekstilės prekės: Skirtos namų dekoravimui - užuolaidos, kilimai, patalynė, pagalvės užvalkalai ir kt.

  9. Pramogų prekės: Taip pat galite rasti lauko žaidimus, grilius, čiužinius ant vandens, pavėsinės ir kitas pramogų prekes lauke.

Kategorija namams  suteikia daug galimybių patogiai, jaukiai ir stilingai įrengti namus, terasą, sodybą ar vasarnamį, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir skonį.