Prekių katalogas
Krepšelis

Namams

Namams kategorija apima platų asortimentą prekių, kurios skirtos namų apyvokai, buities reikmenims, baldams, interjerui, sodo ir lauko terasos įrangai. Šioje kategorijoje galima rasti daug įvairių produktų, kurie padeda įrengti ir puošti jūsų namus bei sodybą. Čia yra keletas pavyzdžių prekių, kurios gali būti šioje kategorijoje:

  1. Baldai ir interjeras: Čia galite rasti įvairius baldus - nuo virtuvės stalų ir kėdžių iki svetainės sofų ir miegamojo lovų. Taip pat interjero detalės, tokios kaip spintos, stalai, veidrodžiai ir daug kitų.

  2. Virtuvės reikmenys: Skalbiniai indai, puodeliai, keptuvės, puodai, peiliai ir kiti virtuvės įrankiai bei reikmenys.

  3. Buitis ir elektronika: Namų apyvokos reikmenys, tokie kaip siurbliai, lyginimo lentos, valymo priemonės, taip pat elektronika - televizoriai, buitinė technika, garso kolonėlės ir daugiau.

  4. Lauko terasos ir vasarnamio prekės: Prekės, skirtos terasos ar vasarnamio įrengimui - išorinės baldų dalys, aksesuarai, dekoro elementai ir kt.

  5. Baldai ir aksesuarai vaikams: Vaikų kambario baldai, žaislai, aksesuarai, kūdikio lovytės ir kt.

  6. Šiluminės prekės: Čia galite rasti šildymo priemones, kaip židiniai, radiatoriai, šildymo kilimėliai ir kt.

  7. Apšvietimas: Įvairios apšvietimo priemonės - lempučių rinkiniai, šviestuvai, žibintai, šventiniai žibintai ir kt.

  8. Tekstilės prekės: Skirtos namų dekoravimui - užuolaidos, kilimai, patalynė, pagalvės užvalkalai ir kt.

  9. Pramogų prekės: Taip pat galite rasti lauko žaidimus, grilius, čiužinius ant vandens, pavėsinės ir kitas pramogų prekes lauke.

Kategorija namams  suteikia daug galimybių patogiai, jaukiai ir stilingai įrengti namus, terasą, sodybą ar vasarnamį, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir skonį.