Prekių katalogas
Krepšelis

Sodo žarnos laikymui

Ši įtraukiama laistymo žarnos ritė, pristatoma kartu su jungtimi ir purkštuku, sodo laistymo, drėkinimo, transporto priemonių plovimo ir kitiems išorės laistymo darbams atlikti gali būti montuojama prie sienos. Ši prie sienos montuojama žarnos ritė turi 10 metrų sodo laistymo žarną, tuo tarpu jungi..
€54.71
Be PVM:€45.22
Ši įtraukiama laistymo žarnos ritė, pristatoma kartu su jungtimi ir purkštuku, sodo laistymo, drėkinimo, transporto priemonių plovimo ir kitiems išorės laistymo darbams atlikti gali būti montuojama prie sienos. Ši prie sienos montuojama žarnos ritė turi 20 metrų sodo laistymo žarną, o jungiamosios ..
€83.51
Be PVM:€69.02
Ši įtraukiama laistymo žarnos ritė, pristatoma kartu su jungtimi ir purkštuku, sodo laistymo, drėkinimo, transporto priemonių plovimo ir kitiems išorės laistymo darbams atlikti gali būti montuojama prie sienos. Ši prie sienos montuojama žarnos ritė turi 30 metrų sodo laistymo žarną, o jungiamosios ..
€121.91
Be PVM:€100.75
Šis iš ketaus pagamintas HI žarnos laikiklis pasižymi senovine išvaizda, tad jis taps patraukliu priedu savo sodo žarnai laikyti. Žarnos laikiklis yra pagamintas iš ketaus, tad jis atsparus įvairioms oro sąlygoms ir ilgaamžis. Jis puikiai tiks savo žarnos laikyti bei taps tikra jūsų sienos puošmena!..
€30.71
Be PVM:€25.38
Ši, kartu su jungtimi ir purkštuku pristatoma, laistymo žarnos ritė puikiai tiks sodo laistymo, drėkinimo, transporto priemonių plovimo ir kitiems išorės laistymo darbams atlikti. Ši žarnos ritė turi 20 metrų ilgio sodo laistymo žarną, tuo tarpu jungiamosios žarnos ilgis yra 2 metrai. Vandens srovė ..
€63.35
Be PVM:€52.36
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)