Prekių katalogas
Krepšelis

Veržliarakčiai

The 15 piece combination wrench set from BRILLIANT TOOLS is designed to be used on tightening or loosing nuts. These wrenches will give a very good contact surface for removing nuts without damaging them. They are made of high quality chromed vanadium steel. The sturdy wrench set is versatile for a..
€37.43
Be PVM:€30.93
Šis Brüder Mannesmann 1/2" dinamometrinis raktas jums pravers garažuose ar dirbtuvėse. Sukimo momentas svyruoja nuo 40 iki 210 Nm. Vertė aiškiai matoma per didintuvą, o rankenos užraktai neleidžia atsitiktinai keisti nustatymų darbo metu. Dinamometrinis raktas pristatomas tvirtame laikymo dėkleMatme..
€73.91
Be PVM:€61.08
Šis dinamometrinis veržliaraktis su 1/2" kvadratiniu suktuvu iš Brüder Mannesmann buvo sukurtas tiksliai užveržti įvairius tvirtinimo elementus. Pagamintas iš ypač patvaraus metalo, dinamometrinis veržliaraktis yra tvirtas ir ilgaamžis. Su reguliuojamu sukimosi momentu nuo 40 iki 210 Nm ir abipusiu ..
€45.11
Be PVM:€37.28
Brüder Mannesmann dinamometrinis veržliaraktis su 1/2" kvadratiniu suktuvu buvo sukurtas tiksliai užveržti įvairius tvirtinimo elementus. Pagamintas iš sunkaus metalo, dinamometrinis raktas yra ilgaamžis. Pasižymintis reguliuojamu sukimo momento diapazonu nuo 40 iki 210 Nm, veržliaraktis gali lengva..
€53.75
Be PVM:€44.42
Elektrinis Brüder Mannesmann dinamometrinis raktas su LCD ekranu ir 1/2" sukamąją jungtimi buvo sukurtas tiksliai užveržti įvairius tvirtinimo elementus. Aiškiai įskaitomas LCD ekranas ir 4 matavimo vienetai (Nm, lbf.in, lbf.ft ir kgf.m) užtikrina, kad dinamometrinį raktą visi galės lengvai naudoti...
€141.11
Be PVM:€116.62
Šis Brüder Mannesmann veržliarakčių su T formos rankena rinkinys labai pravers jūsų garaže ar dirbtuvėse, dirbant su šešiakampiais ar varžtais su torx galvute. Jis užtikrins, kad kur kas lengviau priveršite ir atlaisvinsite sunkiai pasiekiamus varžtus! Į pristatymą įeina 16 vnt.: 8 šešiakampiai verž..
€48.95
Be PVM:€40.45
Draper Tools 3/8" dinamometrinis raktas yra būtinas mechanikams. Jis turi terkšlinę reversinę galvutę. Veržliaraktis turi integruotą colių-svarų ir nanometrų skalę, o reguliavimui skirta mova leidžia jums lengvai ir tiksliai nustatyti sukimo momento vertes. Pasiekus sukimo momentą, veržliaraktis gir..
€75.83
Be PVM:€62.67
Šis Draper Tools 3/8" dinamometrinis raktas su kvadratine galvute yra patogus įrankis tiek profesionaliam, tiek kasdieniam naudojimui. Siekiant užtikrinti, kad mechanizmas bus tiksliai nustatytas norimu sukimo momentu, veržliarakčio rankena pasižymi išgraviruotas Nm ir svarų-colių skales turinčiu be..
€73.91
Be PVM:€61.08
Šie tvirti veržliarakčiai pravers universaliam naudojimui namuose ir automobilių taisymui. Jų labiausiai prireiks tais atvejais, kuomet paprasta terkšlė yra per didelė. Veržliarakčių gražinimo kampas yra 5° ir 12 skirtingų dydžių dantytiems kraštams kiekvienoje pusėje. Dydžiai: 19 mm, 17 mm, 15 mm, ..
€47.03
Be PVM:€38.87
Terkšlinis veržliaraktis yra tvirtas bei užtikrina patvarumą. Jis yra puikus pasirinkimas norint transporto priemonėms užtikrinti tikslų sukimo momentą. Paspaudus veržliaraktį galite reguliuoti sukimo momentą tiek sukimui laikrodžio rodyklės, tiek priešinga laikrodžio rodyklės judėjimo kryptimis. Pr..
€148.79
Be PVM:€122.97
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Veržliarakčiai yra įrankiai, naudojami sukrauti giją ant veržlių arba šoninių paviršių. Šie įrankiai yra itin svarbūs metalo apdirbimo, konstrukcijų kūrimo ir remonto srityse, kur reikalingos tvirtos ir patikimos sujungimo detalės.

Štai kelios veržliarakčių savybės ir tipai:

  1. Metalo tipas: Veržliarakčiai gali būti skirti įvairiems metalams, tokiems kaip plienas, aliuminis ar medžiagų mišiniai. Skirtingi metalai gali reikalauti skirtingo tipo arklės.

  2. Gijos dydis: Veržliarakčiai yra pagaminti skirtingais gijos dydžiais, nurodantiais veržlių dydį. Gijos dydis nurodo veržlių skersmenį ir gijos tarpusavio atstumą.

  3. Gijos tipas: Veržliarakčiai gali būti standartinio tipo, metrikos tipo arba specialūs gijos tipai, priklausomai nuo standarto, naudojamo šalyje ar pramonės šakoje.

  4. Storoji dalis: Šioji dalis, kuri sukrauna giją, gali turėti skirtingų formų, priklausomai nuo darbo pobūdžio. Tai gali būti tiesios, sukirptos ar kiti variantai.

  5. Valdymas: Veržliarakčiai gali būti rankiniai arba turėti specialią stovą, padedantį įvesti veržlią teisingu kampu ir greičiu.

  6. Veržlių skaičius: Veržliarakčiai gali būti vienaverčiai, dviverčiai ar daugiau veržlių, leidžiantys sukrauti kelias gijas tuo pačiu metu.

  7. Medžiaga: Veržliarakčių galvutės ir rankenos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tokių kaip plienas, aliuminis arba atsparios korozijai medžiagos.

Veržliarakčiai yra svarbus įrankis, naudojamas sukrauti gijas į skirtingus medžiagos paviršius, sukurdami tvirtas ir saugias sujungimo detales. Jų pasirinkimas priklauso nuo darbo srities, veržlių dydžio ir kitų darbo sąlygų.