Prekių katalogas
Krepšelis

Įrankiai

Auto Įrankiai:

  1. Raktai ir raktų rinkiniai: Skirti atlikti įvairius darbus automobiliui, įskaitant rato keitimą, variklio priežiūrą ir daug kitų.

  2. Švirkštai ir alyvos pompos: Naudojami papildyti skysčius, tokius kaip alyva, aušinimo skysčiai ir stiklo plovimo skystis.

  3. Padangų įrankiai: Įvairūs įrankiai, skirti atlikti padangų priežiūrą, įskaitant padangų keitimą, slėgio tikrinimą ir remontą.

  4. Elektriniai įrankiai: Tokie kaip elektriniai suktuvai, pjūklai ir gręžtuvai, gali pagreitinti įvairius darbus automobiliui.

  5. Laikikliai ir kilpos: Suteikia patogią vietą laikyti įvairius įrankius automobilyje, kad jie būtų lengvai pasiekiami ir tvarkingai sutvarkyti.

  6. Signalizacija ir baterijos: Užtikrina saugią transportavimą ir elektros energiją jūsų įrankiams, ypač ilgose kelionėse.

  7. Atsuktuvai ir viniakakčiai: Būtini įrankiai atliekant daugybę remonto darbų, įskaitant variklio priežiūrą, stabdžių aptarnavimą ir kitus.

  8. Sukibimo medžiagos ir tepalai: Suteikia švarias ir patikimas sąlygas atlikti įvairius remonto darbus, mažinant trintį ir suteikiant ilgalaikius rezultatus.

  9. Dujų išmetimo prietaisai: Naudojami tikrinti variklio efektyvumą ir išmetimo dujų lygį, svarbu automobilio ekologijai ir saugumui.

  10. Automobilio priežiūros vadovas: Padeda suprasti įvairius remonto darbus ir priežiūros užduotis, suteikiant būtiną informaciją apie automobilio priežiūrą.