Prekių katalogas
Krepšelis

Kačių priežiūros prekės

Kačių priežiūros prekės:

  1. Šukos ir šepetys: Naudojami šukuoti kačių plaukus, pašalinti pūkuotės ir atskirti prikinktus plaukus, mažinant galimybę susiformuoti kilimėliams ir pasišokti.

  2. Maisto indai ir geriamieji dubenėliai: Suteikia patogią maisto ir vandens prieigą jūsų kačiui, užtikrinant jų gerovę ir sveikatą.

  3. Klojimo dezinfekavimo priemonės: Skirtos valyti ir dezinfekuoti kačių kraiko dėžes, užtikrinant švarą ir higieną jūsų namuose.

  4. Nagų pjovimo priemonės: Leidžia reguliariai kirpti kačių nagus, mažinant galimybę įbrėžimams ir sužeidimams.

  5. Kvėpavimo kailio šalikai: Padeda švelniai pašalinti daugumą prarastų plaukų, mažinant kailio kiekį aplink namus ir mažinant alergijos simptomus.

  6. Pūkuotės ir borstelės: Naudojamos pūsti plaukus iš drabužių ir baldų, suteikiant veiksmingą būdą švariai namų aplinkai išlaikyti.

  7. Vežimėliai ir krepšiai: Suteikia patogią ir saugią būtų kelių transportavimo galimybę jūsų katėms, kurios mėgsta keliauti.

  8. Žaislai: Suteikia jūsų kačiukui pramogą ir aktyvumą, skatindami judėjimą ir fizinį aktyvumą.

  9. Katės guoliai ir patalpų medžiagos: Suteikia jūsų kačiui privačią ir saugią vietą poilsiui ir miegui, užtikrinant jų patogumą ir gerovę.

  10. Groomerio paslaugos: Galite pasinaudoti profesionalių groomerių paslaugomis, kurie atliks viską, ko reikia, kad jūsų kačiukas jaustųsi švarus, sveikas ir laimingas.