Prekių katalogas
Krepšelis

Menas ir pramogos

Šis aukštos kokybės muslino audinys gali būti naudojamas įvairiems dekoravimo darbams, tokiems kaip užuolaidoms bei portjeroms, gražioms vestuvinių stogų dekoracijoms ir t.t. Per permatomą audinį persišviečianti šviesa suteikia įspūdingą vaizdinį efektą ir visur, kur yra naudojama, sukuria romantišk..
€42.99
Be PVM:€35.53
Šis aukštos kokybės muslino audinys gali būti naudojamas įvairiems dekoravimo darbams, tokiems kaip užuolaidoms bei portjeroms, gražioms vestuvinių stogų dekoracijoms ir t.t. Per permatomą audinį persišviečianti šviesa suteikia įspūdingą vaizdinį efektą ir visur, kur yra naudojama, sukuria romantišk..
€46.99
Be PVM:€38.83
Kilęs iš Jungtinių Amerikos Valstijų, šiomis dienomis Beer Pong žaidimas sparčiai populiarėja ir pas mus! Su šiuo Beer Pong žaidimo rinkiniu galite nedelsiant pradėti žaisti šį populiarų žaidimą. Rinkinys yra pagamintas iš tvirto bei patvaraus plastiko (daugiau jokių silpnų vienkartinių puodelių). J..
€37.99
Be PVM:€31.40
Joks vakarėlis neapsieis be legendinio žaidimo - beer pong'o! Šis sulankstomas beer pong'o stalas yra tiesiog privalomas susirinkus draugams, per vakarėlius, bendraminčių susitikimus ir kitas veiklas, nesvarbu ar tai būtų namuose ar lauke. Pagamintas iš patvaraus ir lengvo aliuminio rėmo, šis stalas..
€110.99
Be PVM:€91.73
Šis senovinės išvaizdos šalmas puikiai tinka LARP (gyvo veiksmo vaidmenų žaidimui), kostiumui, istorinių temų vakarėliams, helovyno vakarėliui, teatro reikmenims ir norint atkurti istoriją. Šalmas yra originalaus anglosaksų laikotarpio šalmo antikvarinė kopija. Pagamintas iš 18 rūšies plieno, jis su..
€78.99
Be PVM:€65.28
88 standartinių klavišų elektrinis pianinas su stovu natoms. Juo lengva groti, puikiai tiks pradedantiesiems ir pažengusiems muzikantams. Pagamintas iš kokybiškų medžiagų, šis kompaktiškas elektrinis pianinas yra patvarus ir džiugins jus daug metų. Labai galingas ir praktiškas. Turi gerai suprogram..
€409.99
Be PVM:€338.83
Mūsų gitaros dėklas yra skirtas klasikinei 1/2 dydžio gitarai ir puikiai tinkamas gitaroms laikyti. Šis dėklas yra pagamintas iš audinio, kuris užtikrina, kad jis yra atsparus įvairioms oro sąlygoms bei puikiai apsaugo jūsų gitarą. Sukurtas taip, kad suteiktų jūsų instrumentui geriausią atramą, – šį..
€23.99
Be PVM:€19.83
Mūsų gitaros dėklas yra skirtas klasikinei 3/4 dydžio gitarai ir puikiai tinkamas gitaroms laikyti. Šis dėklas yra pagamintas iš audinio, kuris užtikrina, kad jis yra atsparus įvairioms oro sąlygoms bei puikiai apsaugo jūsų gitarą. Sukurtas taip, kad suteiktų jūsų instrumentui geriausią atramą, – šį..
€24.99
Be PVM:€20.65
Mūsų gitaros dėklas yra skirtas klasikinei 4/4 dydžio gitarai ir puikiai tinkamas gitaroms laikyti. Šis dėklas yra pagamintas iš audinio, kuris užtikrina, kad jis yra atsparus įvairioms oro sąlygoms bei puikiai apsaugo jūsų gitarą. Sukurtas taip, kad suteiktų jūsų instrumentui geriausią atramą, – šį..
€24.99
Be PVM:€20.65
Laikykite savo gitarą ant mūsų stabiliausio dizaino, trikojo stiliaus gitaros stovo! Mūsų trikojo stiliaus gitaros stovas bus puikia vieta demonstruoti ar laikyti savo vertingas gitaras. Pagamintas iš tvirto plieno, gitaros stovas pasižymi stabilia ir tvirta konstrukcija. Putomis dengtas viršus ir a..
€37.99
Be PVM:€31.40
Laikykite savo gitarą ant pačio stabiliausio puikaus dizaino gitaros stovo. Jis turi 7 laikiklius, tad vienu metu jame galėsite laikyti 7 gitaras. Pagamintas iš tvirto plieno, gitaros stovas pasižymi stabilia ir tvirta konstrukcija. Porolonu dengtos viršutinė ir apatinė atramos apsaugo gitaras nuo s..
€72.99
Be PVM:€60.32
Pakabinkite savo gitarą ant šio švariu dizainu pasižyminčio, būtino turėti gitarų stovo. Jis bus puikiu pasirinkimu tvarkingai laikyti savo gitaras, jog prireikus galėtumėte jas greitai paimti. 5 laikikliai: gitarų stovas turi 5 laikiklius, tad, siekiant sutaupyti vietos, vienu metu ant jo galėsite ..
€47.99
Be PVM:€39.66
Šis senovinės išvaizdos šalmas puikiai tinka LARP (gyvo veiksmo vaidmenų žaidimui), kostiumui, istorinių temų vakarėliams, helovyno vakarėliui, teatro reikmenims ir norint atkurti istoriją. Šalmas yra tiksli originalaus Graikijos karių šalmo antikvarinė kopija. Pagamintas iš 18 rūšies plieno, jis su..
€89.99
Be PVM:€74.37
Šis senovinės išvaizdos šalmas puikiai tinka LARP (gyvo veiksmo vaidmenų žaidimui), kostiumui, istorinių temų vakarėliams, helovyno vakarėliui, teatro reikmenims ir norint atkurti istoriją. Šalmas su ragais yra tiksli originalaus Graikijos karių šalmo antikvarinė kopija. Pagamintas iš 18 rūšies plie..
€82.99
Be PVM:€68.59
Kilęs iš Jungtinių Amerikos Valstijų, o dabar populiarėjantis ir čia: Beer Pong! Su šiuo nešiojamu sulankstomu Hi Beer Pong žaidimo stalu, turėsite pagrindines priemones, skirtas pradėti žaisti šį populiarų žaidimą. Šis nešiojamas Beer Pong žaidimo stalas yra ypatingai lengvai ir stabiliai įrengiama..
€110.99
Be PVM:€91.73
Pagaminti iš aukštos kokybės vidutinio tankio medienos plaušų plokštės, mūsų plokščių lakštai gali būti naudojami įvairiais tikslais, tokiais kaip gaminant architektūrinius bagetus, spinteles, drabužių spintas, lentynas, knygų lentynas, lėlių namus, sienų apmušimui ir kt. 2,5 mm storio dėka, šias pl..
€68.99
Be PVM:€57.02
Pagaminti iš aukštos kokybės vidutinio tankio medienos plaušų plokštės, mūsų plokščių lakštai gali būti naudojami įvairiais tikslais: siekiant apsaugoti jūsų stalviršius ar gaminant architektūrinius bagetus, spinteles, drabužių spintas ir kt. 12 mm storio dėka, šios plokštės yra pakankamai tvirtos a..
€52.99
Be PVM:€43.79
Pagaminti iš aukštos kokybės vidutinio tankio medienos plaušų plokštės, mūsų plokščių lakštai gali būti naudojami įvairiais tikslais: siekiant apsaugoti jūsų stalviršius ar gaminant architektūrinius bagetus, spinteles, drabužių spintas ir kt. 25 mm storio dėka, šios plokštės yra pakankamai tvirtos a..
€80.99
Be PVM:€66.93
Iš kokybiško plieno pagamintas stovas yra tinkamas bet kokioms gitaroms. Unikalus dizainas leidžia laikyti 2 gitaras ant vieno stovo. Tvirtos konstrukcijos stovas tarnaus daug metų. Nuimamas jungas leis pagal poreikį reguliuoti stovo aukštį, todėl pritaikysite stovą bet kuriai gitarai. Minkšti grifo..
€35.99
Be PVM:€29.74
Iš kokybiško plieno pagamintas stovas yra tinkamas bet kokioms gitaroms. Tvirtos konstrukcijos stovas tarnaus daug metų. Nuimamas jungas leis pagal poreikį reguliuoti stovo aukštį, todėl pritaikysite stovą bet kuriai gitarai. Minkštas grifo laikiklis ir laikiklis apačioje apsaugos gitarą nuo pažeid..
€24.99
Be PVM:€20.65
Šie senovinės išvaizdos šarvai puikiai tinka LARP (gyvo veiksmo vaidmenų žaidimui), kostiumui, istorinių temų vakarėliams, helovyno vakarėliui, teatro reikmenims ir norint atkurti istoriją. Jie taip pat yra labai patrauklus eksponatas. Šie šarvai yra tiksli originalių viduramžių riterių šarvų antikv..
€121.99
Be PVM:€100.82
Paprasto ir praktiško dizaino šis 6 sieninių laikiklių gitaroms rinkinys yra vietą taupantis pasirinkimas gitaristui, ieškančiam patogiai prieinamos bei saugios vietos savo gitarai laikyti. Pagaminti iš itin tvirto plieno, šie sieniniai gitarų laikikliai yra tvirtos konstrukcijos ir gali išlaikyti i..
€26.99
Be PVM:€22.31
Šis smuiko rinkinys yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems ar mėgėjams. Be smuiko, pristatomas ir strykas, atrama smakrui, kanifolija ir minkštas dėklas. Šis smuikas skleidžia ryškų ir švelnų garsą, kai tuo tarpu kitos dalys užtikrina puikų muzikinį pasirodymą. Be to, dėklo vidus yra minkštas, tad..
€109.99
Be PVM:€90.90
Šis smuiko rinkinys yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems ar mėgėjams. Be smuiko, pristatomas ir strykas, atrama smakrui, kanifolija ir minkštas dėklas. Šis smuikas skleidžia ryškų ir švelnų garsą, kai tuo tarpu kitos dalys užtikrina puikų muzikinį pasirodymą. Be to, dėklo vidus yra minkštas, tad..
€101.99
Be PVM:€84.29
Šis Steinel klijuoklis Gluematic 5000 yra patogus ir patikimas pagalbininkas visai šeimai, įvairiuose darbuose.Šis Steinel klijuoklis Gluematic 5000 su 22 g / min našumu gali būti panaudojamas tokiuose darbuose, kaip rėmų sandarinimas, dulkių siurblių taisymas, modelinių landšaftų kūrimas, kartono k..
€85.99
Be PVM:€71.07
Šis senovinės išvaizdos šalmas puikiai tinka LARP (gyvo veiksmo vaidmenų žaidimui), kostiumui, istorinių temų vakarėliams, helovyno vakarėliui, teatro reikmenims ir norint atkurti istoriją. Šalmas yra tiksli originalaus vikingų karių šalmo antikvarinė kopija. Pagamintas iš 18 rūšies plieno, jis suju..
€81.99
Be PVM:€67.76
Rodoma nuo 1 iki 26 iš 26 (1 puslapių)

Menas ir pramogos yra įvairiapusiška prekių kategorija, apimanti daugybę produktų ir paslaugų, skirtų meniniam išraiškoms, laisvalaikio praleidimui ir pramogoms. Ši kategorija apima platų spektrą prekių, nuo meno darbų ir instrumentų iki laisvalaikio reikmenų. Čia pateikiamas bendras menų ir pramogų kategorijos aprašymas:

  1. Meno darbai ir priemonės: Ši dalis apima įvairius meno darbus, tokius kaip paveikslai, skulptūros, fotografijos, grafika ir pan. Be to, čia galite rasti įvairių meno priemonių, tokių kaip tapybos dažai, šepetėliai, drobės, skulptūros įrankiai ir kt. Tai sritis, kurioje menininkai ir kūrybingi žmonės gali įsigyti priemonių savo kūrybai.

  2. Muzikos prekės: Ši dalis apima muzikos instrumentus, garso įrangą, muzikinius priedus ir kitas muzikos reikmenis. Galite rasti instrumentus nuo gitarų ir klavišinių iki būgnų ir smuikų, taip pat garso sistema, ausinės, mikrofonai ir kita įranga, naudojama muzikos kūrimui ir grojimui.

  3. Knygos, žurnalai ir spauda: Čia rasite spausdintą medžiagą, tokia kaip knygos, žurnalai, laikraščiai, komiksai ir pan. Tai leidžia žmonėms pasinerti į skaitmeninę ar fizinę informacijos pasaulį, mokytis, pramogauti ir svarbiausia, išplėsti savo akiratį.

  4. Filmai ir televizija: Šioje dalyje galite rasti DVD, Blu-ray diskus, filmų žanrų ir serijų kolekcijas, taip pat televizijos laidų ir filmų paslaugas. Tai yra sritis, kurioje žmonės gali mėgautis įvairaus žanro filmais, serialais ir kita audiovizualine produkcija.

  5. Sporto ir laisvalaikio prekės: Tai apima įvairias prekes, skirtas aktyviam laisvalaikiui. Tai gali būti sporto kamuoliai, pasivaikščiojimo bateliai, sportinės aprangos, lauko žaidimai ir kitos priemonės, kurios padeda žmonėms išlikti fiziškai aktyviems.

  6. Koncertai ir renginiai: Šioje kategorijoje galite rasti bilietus į koncertus, muzikinius festivalius, sporto varžybas ir kitus įvairius renginius. Tai sritis, kurioje žmonės gali susipažinti su gyvąja pramoga ir menine kūryba.

  7. Žaislai: Šioje dalyje rasite vaikams skirtus žaislus, mokomuosius žaidimus, konstruktorius ir kitus žaidimų reikmenis. Tai sritis, kurioje vaikai ir netgi suaugusieji gali atrasti įvairias pramogas ir mokymosi galimybes.

Menas ir pramogos kategorija yra plačiai įvairių produktų ir paslaugų pasaulis, padedantis žmonėms išreikšti save, praleisti laisvalaikį ir mėgautis kultūros bei pramogų pasiūla. Tai puiki galimybė rasti tai, kas jums labiausiai tinka ir atitinka jūsų asmeninius interesus bei pomėgius.