Prekių katalogas
Krepšelis

Baldų valymo priemonės

Ši kvapų šalinimo priemonė, bendromis mūsų tyrėjų ir plėtros komandos bei tiekėjų pastangomis, specialiai sukurta apsaugoti jūsų baldus ir kitus daiktus. Ši kvapų šalinimo priemonė pagaminta pagal profesionalią galingą formulę, specialiai skirtą pašalinti iš jūsų namų netvarką. Vandens pagrindo dezo..
€16.31
Be PVM:€13.48
Šis aliejus valo bei prižiūri medieną ir suteikia jai papildomą apsaugą. Jis, bendromis mūsų tyrėjų ir plėtros komandos bei tiekėjų pastangomis, specialiai sukurtas apsaugoti jūsų baldus. Šis medienos aliejus maitina, apsaugo ir išryškina natūralų nuostabios medienos grožį tuo pačiu metu sukurdamas ..
€16.31
Be PVM:€13.48
Mediena yra tikras bei natūralus, gražia autentiška išvaizda pasižymintis gaminys. Medienos priežiūros priemonių rinkinys yra puikus pasirinkimas, norint užtikrinti puikią savo medinių baldų būklę. Mūsų rinkinys susideda iš efektyvaus valiklio ir naudingo poliruoklio. Jie yra specialiai skirti matin..
€28.79
Be PVM:€23.79
Šis medienos valiklis bus puikiu pasirinkimu, norint užtikrinti, kad jūsų mediniai baldai išliktų puikios būklės. Ši medienos atnaujinimo priemonė yra švelnus valiklis, kurį naudojant mediena atnaujinama bei tampa švari. Valiklis yra pagamintas vandens pagrindu ir gali švelniai bei efektyviai pašali..
€19.19
Be PVM:€15.86
Oda yra natūralus, gražia bei prabangia išvaizda pasižymintis gaminys. Jūs teisingai pasirinkote įsigydami mūsų odos gaminių priežiūros rinkinį, kurį naudojant galėsite išlaikyti savo odos grožį bei užtikrinti jos puikią būklę. Į šį rinkinį įeina saugūs, valymui, puoselėjimui ir apsaugojimui nuo drė..
€21.11
Be PVM:€17.45
Ši universali odos ir audinio valymo priemonė, bendromis mūsų tyrėjų ir plėtros komandos bei tiekėjų pastangomis, specialiai sukurta apsaugoti jūsų odinius ir medžiaginius baldus. Ji būtina jūsų baldams! Su šia odos ir audinio valymo priemone nuo savo baldų galėsite lengvai pašalinti purvą, riebalus..
€11.51
Be PVM:€9.51
Šis daugiafunkcis baldų priežiūros rinkinys ratanui, tekstilenui ir vytelėms, pasitelkiant mūsų tyrimo ir vystymo komandą bei tiekėjus, buvo specialiai sukurtas jūsų lauko baldų priežiūrai. Jis be jokios abejonės pravers jūsų lauko baldams! Su šiuo ratano valikliu nuo savo lauko baldų galėsite lengv..
€25.91
Be PVM:€21.41
Šis tekstilės dėmių valiklis, bendromis mūsų tyrėjų ir plėtros komandos bei tiekėjų pastangomis, specialiai sukurtas apsaugoti jūsų buityje naudojamus tekstilinius audinius. Šis unikalus valiklis vos vienu žingsniu išvalo ir padengia jūsų vertingus baldus. Jis pašalina giliai įsiskverbusį purvą bei ..
€13.43
Be PVM:€11.10
Šis unikalus pilnas baldų priežiūros gaminių rinkinys susideda iš 2 specializuotų produktų, skirtų naujų ir panaudotų baldų audinių valymui bei apsaugojimui. Tekstilę apsaugantis rinkinys užtikrina, kad jūsų nauji baldai išliks puikios būklės bei suteikia panaudotiems ar purviniems baldams antrą gyv..
€16.31
Be PVM:€13.48
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Baldų valymo priemonės yra specialios medžiagos ir produktai, kurie naudojami išvalyti, valyti ir priežiūrėti skirtingo tipo baldus. Skirtingi baldų paviršiai, medžiagos ir danga gali reikalauti skirtingų priemonių, kad jie būtų tinkamai prižiūrimi ir išlaikyti švarūs. Čia yra keletas tipinių baldų valymo priemonių:

  1. Valymo purškikliai: Tai gali būti visame name naudojami daugiašalio paskirties valymo purškikliai arba specialūs purškikliai tam tikriems paviršiams, tokiems kaip audinys, oda ar stiklas. Jie gali turėti antibakterinį, dezinfekuojantį ar kitą veiksmingumą.

  2. Audinių valikliai: Šie valikliai yra skirti valyti audinius, tokius kaip sofos, kėdės, kilimai ir užuolaidos. Jie gali būti purškiami ant audinio paviršiaus ir nuvalomi, kad pašalintų dulkės, nešvarumai ir pleiskanos.

  3. Odos valikliai: Odos baldams valyti naudojami specialūs valikliai, kurie išlaiko odos drėgmę ir maitinimą, tuo pačiu švelniai valydami paviršių.

  4. Stiklo valikliai: Šie valikliai skirti valyti stiklo paviršius, tokius kaip stiklinės stalviršiai, veidrodžiai ar stiklo durys. Jie padeda pašalinti piršto atspaudus, dėmes ir dulkes.

  5. Medžio paviršių valikliai: Medienos paviršiams valyti ir prižiūrėti naudojami valikliai, kurie gali būti tinkami skirtingoms medžiagoms ir apdailoms. Jie gali padėti išlaikyti medienos spalvą, blizgesį ir apsaugoti nuo džiūvimo ar įbrėžimų.

  6. Plokštės paviršių valikliai: Skirti valyti plokštės paviršius, tokie kaip baldų viršutinės dalys ar stalviršiai. Jie padeda pašalinti dėmes, antspaudus ir nešvarumus.

  7. Kilimų valikliai: Šie valikliai skirti valyti kilimus ir karpas. Jie gali turėti putojančią formulę, kuri padeda išvalyti šaknis ir dulkes.

  8. Universalios valymo servetėlės: Tai gali būti drėgnos arba sausos valymo servetėlės, kurios tinkamos valyti įvairius paviršius nuo dulkių ir purvo.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad prieš naudojant bet kurias baldų valymo priemones, būtina perskaityti gamintojo instrukcijas ir atlikti mažą testą neįžymioje vietoje, kad įsitikintumėte, jog priemonė tinkama ir nesukelia jokio pažeidimo. Taip pat rekomenduojama naudoti tinkamą apsaugą, tokia kaip pirštinės ar apsauginiai akiniai, jei tai yra numatyta.