Prekių katalogas
Krepšelis

Verslas ir pramonė

Šis baldų gabenimo rinkinys sudarytas iš 4 kampinių modulių ant ratukų ir 1 pakėlimo svirties ant ratukų. Tai idealus pasirinkimas norint perstumti baldus namuose, 10 kartų padidinantis jūsų pačių pajėgumą.Tvirta geležis ir kokybiška guma užtikrina, kad šios platformos išlaikys 300 kg apkrovą. Gumin..
€38.71
Be PVM:€31.99
Šis metalo detektorius puikiai tinka tiksliai nustatyti sunkiai randamus objektus. Dėka didelio jautrumo, jis gali būti naudojamas norint aptikti tokius metalus kaip geležis, sidabras, varis ir t.t. Dėka jo nesunkiai naudojamo įjungimo/išjungimo mygtuko didelio jautrumo metalo detektorius yra lengva..
€81.06
Be PVM:€66.99
Šis metalo detektorius puikiai tinka tiksliai nustatyti sunkiai randomų daiktų vietą. Juo naudotis lengva, be to, dėl didelio jautrumo ypatybės, jis gali būti naudojamas aptikti tokiems metalams kaip geležis, sidabras ir varis. Jis pasižymi įjungimo/išjungimo mygtuku bei yra lengvas. Kai yra aptinka..
€60.49
Be PVM:€49.99
Šis HI transportavimo ratukų baldams rinkinys susideda iš keltuvo su ratuku ir 4 ratukus turinčių kampinių keltuvų. Jis yra puikus pasirinkimas norint patiems savo namuose perkelti bet kokį baldą bei suteikia jums iki 10 kartų didesnės jūsų natūralios jėgos! Tvirta geležis ir aukštos kokybės guma u..
€42.34
Be PVM:€34.99
Mūsų jaunuolių metalo detektorius puikiai tinka paplūdimiuose, sode, ant grindų ar sekliuose vandenyse, ieškant tokių metalų kaip geležis, sidabras, varis, ir t.t. Metalo detektorius gali aptikti monetos dydžio objektus iki 10 cm gylyje ir didesnius objektus iki 120 cm gylyje. Paieškos spiralė yra a..
€64.12
Be PVM:€52.99
Šis metalo detektorius yra skirtas naudotojams kurie ieško galingo metalo detektoriaus, kurį lengva naudoti ir kuris yra aukšto jautrumo. Jis gali aptikti tokius metalus kaip geležis, sidabras, varis ir kt. Tiksli vietos nustatymo funkcija leidžia naudotojams aptikti metalą skirtinguose grindiniuose..
€166.97
Be PVM:€137.99
Šis metalo detektorius yra skirtas naudotojams kurie ieško galingo metalo detektoriaus, kurį lengva naudoti ir kuris yra aukšto jautrumo. Jis gali aptikti tokius metalus kaip geležis, sidabras, varis ir kt. Tiksli vietos nustatymo funkcija leidžia naudotojams aptikti metalą skirtinguose grindiniuose..
€146.40
Be PVM:€120.99
Mūsų visapusiškas metalo detektorius su kastuvu puikiai tinka paplūdimiuose, sode, ant grindų ar sekliuose vandenyse, ieškant tokių metalų kaip geležis, sidabras, varis, ir t.t. Metalo detektorius su kastuvu tinkamas visiems metalų tipams ir turi DISC (atskyrimo) funkciją, padedančią atskirti šiukšl..
€91.95
Be PVM:€75.99
Mūsų visapusiškas metalo detektorius su LED indikatoriumi puikiai tinka paplūdimiuose, sode, ant grindų ar sekliuose vandenyse, ieškant tokių metalų kaip geležis, sidabras, varis, ir t.t. Metalo detektorius tinkamas visiems metalų tipams ir turi DISC (atskyrimo) funkciją, padedančią atskirti šiukšle..
€113.73
Be PVM:€93.99
Mūsų visapusiškas metalo detektorius puikiai tinka paplūdimiuose, sode, ant grindų ar sekliuose vandenyse, ieškant tokių metalų kaip geležis, sidabras, varis, ir t.t. Metalo detektorius tinkamas visiems metalų tipams ir turi DISC (atskyrimo) funkciją, padedančią atskirti šiukšles. Detektorius gali a..
€82.27
Be PVM:€67.99
Šis metalo detektorius pažengusiems gali būti ieškant metalo geležies liekanose, monetų ar namų apyvokos daiktų iš sidabro ar aukso. Jis dažnai naudojamas paplūdimiuose, sode, ant grindų, sekliuose vandenyse ar net lubose. Padengtas vandeniui atsparia paieškos rite, metalo detektorius gali būti išti..
€146.40
Be PVM:€120.99
Ši sienelė gali būti naudojama kaip kambario pertvara arba kaip prezentacinė sienelė mugėse. Prie parodų sienelės gali būti lengvai pritvirtintos reklamos ir reklaminiai plakatai, tad ją galėsite naudoti kaip milžinišką eksponavimo sistemą. Papildomoje viršutinėje dalyje galėsite įdėti įmonės pavadi..
€177.86
Be PVM:€146.99
Šis universalus metalo detektorius gali būti naudojamas paplūdimiuose, sode, ant grindų, sekliuose vandenyse ar net lubose ieškoti metalinių objektų. Padengtas vandeniui atsparia paieškos rite, metalo detektoriaus ilgis gali būti reguliuojamas iki 1m ilgio, taip leidžiant detektorių pritaikyti paieš..
€73.80
Be PVM:€60.99
Pagamintas iš milteliniu būdu dengto plieno, tvirtas skriemulio blokas pagerina lyno efektyvumą, tad jis puikiai tinka sunkių krovinių traukimui. Plieninis skriemulio blokas yra skirtas montuoti ant keltuvų ir lyno skriemulių, taip pagerinant iki daugiausiai 4000 kilogramų svorio krovinių traukos jė..
€31.45
Be PVM:€25.99
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)