Prekių katalogas
Krepšelis

Įrankių laikymas

Šį kanistrą galima naudoti dyzeliui, benzinui, aliejui, vandeniui ar kitokiems skysčiams laikyti. Saugus ir nebrangus sprendimas transportuoti ir laikyti kurą bei kitokius skysčius. - Ypatingai saugus patentuotas užsidarymo mechanizmas, kad kanistras netyčia neatsidarytų. - Tolygi miltelinė nerūdija..
€53.75
Be PVM:€44.42
Šis rakinamas ProPlus kanistrų laikiklis yra sukurtas kaip tvirtinimo laikiklis su antivibraciniais laikikliais 20 litrų kanistrams. Jis puikiai tinka įvairioms žemės ūkio ir komercinės paskirties transporto priemonėms.Spalva: juodaMedžiaga: metalasMatmenys: 358 x 185 x 500 mm (ilgis x plotis x aukš..
€96.95
Be PVM:€80.12
Šis universalus kanistro piltuvėlis su lanksčiu kakleliu tinka 5 l, 10 l, 20 l ir kitokios talpos kanistrams. Pagamintas iš tvirto metalo, todėl nėra pratekėjimo pavojaus. Kaklelis gali būti lenkiamas įvairiais kampais, jį paprasta naudoti. Piltuvėlį galima nuimti ir uždėti ant ant kito panašaus kan..
€18.23
Be PVM:€15.07
Šis užrakinamas kanistrų laikiklis iš ProPlus yra sukurtas kaip montavimo laikiklis su anti-vibraciniais laikikliais 10 litrų kanistrams. Idealiai tinka įvairioms transporto priemonėms, įskaitant žemės ūkio paskirties, 4x4 ir komercinėms. Tinkama 10 L kanistrams...
€50.87
Be PVM:€42.04
Šis užrakinamas kanistrų laikiklis iš ProPlus yra sukurtas kaip montavimo laikiklis su anti-vibraciniais laikikliais 20 litrų kanistrams. Idealiai tinka įvairioms transporto priemonėms, įskaitant žemės ūkio paskirties, 4x4 ir komercinėms.Tinkama 20 L metaliniams kanistrams...
€59.51
Be PVM:€49.18
Ši ProPlus 580526 kėdutė su ratukais ir spintele bus labai naudinga bet kuriam automobilių remonto specialistui, padės tvarkingai laikyti įrankius. Kompaktiškas ir patvarus dizainas su minkšta sėdima pagalvėle.Kėdutė yra su 4 ratukais ir 3 stalčiais. Užpakalinėje šios mobilios kėdutės dalyje yra 2 t..
€124.79
Be PVM:€103.13
Mūsų prie sienos montuojamos plokštės su kabliukais užtikrins, kad jūsų įrankiai bus tvarkingai laikomi ir paprastai pasiekiami! Jos gali būti plačiai naudojamos jūsų dirbtuvėse, garaže ir kitose komercinės paskirties vietose. Šios plokštės įrankiams yra pagamintos iš tvirto plieno ir gali atlaikyti..
€64.31
Be PVM:€53.15
Su mūsų prie sienos montuojamomis, kabliukus turinčiomis plokštėmis įrankiams užtikrinkite, kad jūsų įrankiai bus tvarkingai laikomi ir paprastai pasiekiami! Jos gali būti plačiai naudojamos jūsų dirbtuvėse, garaže ir kitose komercinės paskirties vietose. Pagamintos iš tvirto plieno, šios plokštės į..
€58.55
Be PVM:€48.39
Mūsų prie sienos montuojamos plokštės su kabliukais užtikrins, kad jūsų įrankiai bus tvarkingai laikomi ir paprastai pasiekiami! Jos gali būti plačiai naudojamos jūsų dirbtuvėse, garaže ir kitose komercinės paskirties vietose. Šios plokštės įrankiams yra pagamintos iš tvirto plieno ir gali atlaikyti..
€77.75
Be PVM:€64.26
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Įrankių laikymo produktai yra specialiai suprojektuoti produktai, skirti saugoti, organizuoti ir lengvai pasiekti įrankius bei kitus darbo reikmenis. Šie produktai gali būti naudojami tiek profesionalioje pramonėje, tiek ir namų ūkyje, siekiant išlaikyti darbo vietą tvarkingą, efektyviai panaudoti laiką ir sumažinti netvarkos riziką.

Įrankių laikymo produktai gali būti įvairių tipų, tokie kaip:

  1. Darbastalio įrankių lizdai ir dėžutės: Šie produktai gali būti sumontuoti ant darbastalio ar sienos ir turi skylutes ar lizdus, kuriuose galima laikyti įrankius. Dėžutės gali būti su dangteliu ar be jo, padedančiu apsaugoti įrankius nuo dulkių ir purvo.

  2. Indėliai ir dėklai: Indėliai ir dėklai yra puikus būdas organizuoti ir saugoti įvairius įrankius, pvz., adatais, veržliaraktiais, rakteliais ir kt. Jie dažnai turi atskirus skyrius ar kišenes, kuriuose galima laikyti mažesnius įrankius.

  3. Įrankių lentynos ir stendai: Lentynos ir stendai gali būti montuojami ant sienos ar stovėjimo paviršiaus ir turi laikiklius ar laikiklius, skirtus laikyti įrankius. Jie yra itin naudingi dėl to, kad išlaiko darbastalį tvarkingą ir išlaisvina vietą darbo paviršiuje.

  4. Mobilūs įrankių dėklai ir krėslai: Šie produktai dažnai yra ant ratukų ir leidžia lengvai perkelti įrankius iš vietos į vietą. Jie dažnai turi daugybę skyrių, kišenių ir kabliukų įrankių tvarkymui.

  5. Spintos ir dėžutės su skylėmis: Skirtos didesnių įrankių, pvz., elektrinių įrankių, saugojimui. Jos turi specialias skyles ir lizdus, pritaikytus įvairių dydžių įrankiams.

  6. Indėliai į transportavimo priemones: Įrankių indėliai, kurie gali būti įdedami į transportavimo priemones, pvz., automobilio dėžes arba specialius maišus, kad būtų patogu pasiimti įrankius su savimi.

  7. Dėžės su įtraukiamais skyriais: Šios dėžės turi keičiamus skyrius, kuriuos galima suderinti su įvairių dydžių įrankiais ir reikmenimis, leidžiant efektyviai organizuoti įrankių rinkinį.

Įrankių laikymo produktai padeda išlaikyti darbo vietą tvarkingą, lengvai pasiekti reikiamus įrankius ir padidinti darbo efektyvumą. Pasirinkimas priklauso nuo įrankių skaičiaus, dydžio ir tipų, taip pat nuo to, ar jie naudojami profesionaliai, ar savo asmenine veikla.