Prekių katalogas
Krepšelis

Inkilai

Šis gražus drugelių namelių komplektas, pagamintas iš tvirtos medienos, yra sukurtas jūsų spalvingiesiems draugams! Nameliai yra natūralios medienos spalvos su žaliu stogu, todėl bus puikus ornamentas bei puikus lizdas drugeliams.Drugeliai gali lengvai patekti į namelių ertmes, šie lizdai saugo juos..
€27.83
Be PVM:€23.00
Kiekvienas paukščių mylėtojas mėgsta stebėti mielus paukštelius. Padovanokite šalia jūsų esantiems paukščiams vietą įsikurti, šiame Esschert Design KG145 inkile! Pagamintas iš lakuotos pušies medienos, šis inkilas yra patvarus, atsparus oro sąlygoms ir gali būti naudojamas lauke ištisus metus. "Pasi..
€22.07
Be PVM:€18.24
Šis iš patvarios medienos pagamintas žavingas 10 medinių inkilų paukščiams rinkinys yra skirtas laimingai pluksnuotųjų šeimai įsikurti! Jis suteiks jūsų sodui gyvybingumo bei suteiks prieglobstį jūsų plunksnuotiems draugams. Dėl žalio stogo ir natūralios medienos spalvos korpuso, jis taip pat bus ne..
€45.11
Be PVM:€37.28
Šie mediniai inkilai paukščiams pasižymi išskirtiniu dizainu ir suteikia jūsų plunksnuotiems draugams prieglobstį sode ir terasoje. Rankų darbo lizdas paukščiams yra pagamintas iš eglės medienos masyvo, kuris suteikia jam patvarumo ir užtikrina, kad jis yra tinkamas naudoti lauke. Šis narvelis paukš..
€27.83
Be PVM:€23.00
Šie mediniai inkilai paukščiams pasižymi išskirtiniu dizainu ir suteikia jūsų plunksnuotiems draugams prieglobstį sode ir terasoje. Lizdai paukščiams yra pagaminti iš eglės medienos masyvo, kuris užtikrina, kad jis yra atsparus įvairioms oro sąlygoms, patvarus ir tinkamas naudojimui lauke. Šis narve..
€35.51
Be PVM:€29.35
Mediniai inkiliai paukščiams suteiks jūsų plunksnuotiems draugams sode ar terasoje pastogę. Jie taip pat pasižymi tvirta ertme lizdui, kuri užtikrins, kad maži paukščiai bus apsaugoti nuo plėšrūnų. Šis rankų darbo lizdas paukščiams yra pagamintas iš eglės medienos masyvo, kuris suteikia jam patvarum..
€31.67
Be PVM:€26.17
Šikšnosparniai yra ne tik gražūs padarai, bet ir yra labai naudingi, nes jie valgo kenkėjus. Su šiuo žavingu medinių inkilų šikšnosparniams rinkiniu, suteikdami jiems prieglobstį, galite prisivilioti šikšnosparnius į savo sodą. Šie inkilai yra specialiai sukurti apsistoti šikšnosparniams. Ilgas nusi..
€54.71
Be PVM:€45.22
Šis žavingas iš medienos masyvo pagamintas inkilas paukščiams yra sukurtas laimingai plūksnuotųjų šeimai įsikurti! Inkilas yra natūralios medienos spalvos ir bus ne tik puikia dekoracija, bet ir jaukiu bei saugiu paukščių lizdu. Šis inkilas paukščiams turi 3 ertmes, kuriose gali tilpti 3 perinčios p..
€52.79
Be PVM:€43.63
Mūsų žavus inkilas iš vytelių užtikrina jūsų papūgoms ir kitiems naminiams paukščiams šiltus ir jaukius namus jūsų sode ar balkone. Šie rankų darbo inkilai pagyvins jūsų lauko erdvę! Inkilas yra pagamintas iš patvaraus ketaus ir apvyniotas tvirtu tikru ratanu. Jis yra skirtas keliems mažiems paukšči..
€37.43
Be PVM:€30.93
Šis žavingas, iš patvarios pušies medienos pagamintas inkilas paukščiams yra sukurtas laimingai pluksnuotųjų šeimai įsikurti! Jis praskaidrins jūsų sodą ir suteiks užuoveją jūsų plunksnuotiems draugams. Dėl žalio stogo ir natūralios medienos spalvos korpuso, jis taip pat bus ne tik puikia dekoracija..
€22.07
Be PVM:€18.24
Šis žavingas, iš patvarios pušies medienos pagamintas medinis inkilas paukščiams yra sukurtas laimingai plūksnuotųjų šeimai įsikurti! Jis pagyvins jūsų sodą ir suteiks prieglobstį jūsų plūksnuotiesiems draugams. Žalio stogo ir natūralios medienos spalvos korpuso dėka, jis taip pat bus ne tik puikia ..
€44.15
Be PVM:€36.49
Šikšnosparniai - ne tik nuostabūs, bet ir naudingi gyvūnai, nes jie naikina sodo kenkėjus. Įrengę šiuos dailius inkilus, prisiviliosite šiuos naktinius gyvūnus į savo sodą, suteikdami jiems prieglobstį.Šie inkilai specialiai sukurti šikšnosparnių perėjimui. Ilgas nutūpimo padėklas skirtas lengvam p..
€26.87
Be PVM:€22.21
Šis medinis inkilas žvirbliams yra skirtas plunksnuotosios šeimos poilsiui jūsų sode ar terasoje! Inkilas paukščiams yra pagamintas iš eglės medienos masyvo, kuris suteikia jam patvarumo bei užtikrina, kad jis yra tinkamas naudoti lauke. Jis yra itin dekoratyvus bei jaukus ir saugus lizdas paukščiam..
€28.79
Be PVM:€23.79
Šis mielas inkilas žvirbliams, pagamintas iš medienos masyvo, sukurtas laimingai plunksnuotųjų šeimynėlei apsistoti! Korpusas yra natūralaus medžio spalvos, todėl bus puikus ornamentas bei šilta ir saugi vieta paukščiams.Šis inkilas paukščiams yra su 3 ertmėmis trims poroms paukščių, kur jie galės p..
€19.19
Be PVM:€15.86
Šis unikalus, iš įvairioms oro sąlygoms atsparaus eglės medienos masyvo pagamintas 2 vabzdžių viešbučių rinkinys yra skirtas norint daugybei rūšių vabzdžių suteikti pastogę ar prieglobstį. Korpusas pasižymi natūralia medienos spalva ir jis šių žavingų būtybių gali būti naudojamas kaip vieta žemos mi..
€25.91
Be PVM:€21.41
Šis iš eglės medienos masyvo pagamintas medinis vabzdžių viešbutis yra skirtas norint daugybei rūšių vabzdžių suteikti pastogę ar prieglobstį. Namelis vabzdžiams susideda iš kelių skirtingų įvairiems vabzdžiams skirtų dalių, įskaitant viduryje esančią angą drugeliams. Natūralūs kankorėžiai, tuščiavi..
€22.07
Be PVM:€18.24
Šis iš eglės medienos masyvo pagamintas medinis vabzdžių viešbutis yra skirtas norint daugybei rūšių vabzdžių suteikti pastogę ar prieglobstį. Šis namelis vabzdžiams susideda iš kelių skirtingų įvairiems vabzdžiams skirtų dalių, įskaitant viduryje esančią angą drugeliams. Natūralūs kankorėžiai, tušč..
€25.91
Be PVM:€21.41
Šis didelis, iš įvairioms oro sąlygoms atsparaus medienos masyvo pagamintas vabzdžių viešbutis yra skirtas suteikti daugeliui rūšių vabzdžių pastogę arba prieglobstį. Korpusas yra natūralios medienos spalvos ir jis žiemos metu šioms žavingoms būtybėms gali būti puiki vieta žiemos miegui, o vasaros –..
€69.11
Be PVM:€57.12
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (1 puslapių)

Inkilai yra dažymo ir rašymo priemonės, kurios naudojamos ant popieriaus, drobės, audinio ar kitų paviršių. Jie yra skirtingo storio, formos ir medžiagos. Inkilai dažniausiai naudojami piešti, brėžti, rašyti ir dekoro tikslais. Yra įvairių rūšių inkilų, atitinkančių skirtingus rašymo ir piešimo stilius.

Pagrindinės inkilų rūšys:

  1. Paprasti inkilai: Tai įprasti, ploni ir stačiakampio formos inkilai. Jie dažniausiai naudojami kasdieniam rašymui ir brėžimui.

  2. Plunksniniai inkilai: Plunksniniai inkilai yra daugiau dekoro elementas nei praktinė rašymo priemonė. Jie būna ilgesni, su plunksna, per kurią inkilas prisotintas rašymo skystu.

  3. Voseliniai inkilai: Šie inkilai yra pagaminti iš voselino ir kiek kitokios formos. Jie gali būti naudojami drobės, stiklo ir keramikos dažymui.

  4. Kalamosios rankenos inkilai: Tai inkilai su ilga rankena, kurią laikant galima kelti arba spausti ant popieriaus paviršiaus. Šios inkilų rūšies yra daug naudojamos kalligrafijoje, kad būtų galima sukurti įvairias linijas ir rašmenis.

  5. Stiprinami inkilai: Šie inkilai turi tvirtinimo sistemą, leidžiančią prijungti rašymo skystį, pieštuką ar gelį. Tai patogus sprendimas, nes nebereikia reguliariai dėti rašymo skystį ant paviršiaus.

Inkilai gali būti įvairių spalvų, nuo juodos iki įvairių atspalvių ir spalvotų inkilų. Jie yra daugiafunkcinės priemonės, galinčios būti naudojamos tiek profesiniams tikslams (pvz., meniniam kūrybiniui darbui ar kalligrafijai), tiek kasdieniam rašymui ir brėžimui.