Prekių katalogas
Krepšelis

Žaislai ir žaidimai

Mokymasis neturėtų apsiriboti tik veikla klasėje, tad su šiuo daugiafunkciu vaikišku mokymosi molbertu pakelkite savo vaiko vaizduotę iki dangaus! Susidedanti iš baltos magnetinės lentos, kreidinės lentos ir piešimo molberto, ši universali mokymosi priemonė gali būti naudojama mokantis paprastų mate..
€34.55
Be PVM:€28.55
Šis ryškiomis spalvomis ir patraukliomis savybėmis pasižymintis vaikiškas mokymosi rinkinys ne tik suteiks vaikams daug džiaugsmo, bet ir lavins jų kūrybiškumą. Vienoje dvipusio molberto pusėje yra magnetinė lenta, o kitoje – kreidinė lenta, tad jūsų vaikas galės kūrybiškai leisti laiką keliais būda..
€36.47
Be PVM:€30.14
Stebėkite, kaip jūsų vaikai smagiai leidžia laiką žaisdami su šiuo itin šauniu 3-1 smėlio ir vandens stalu! Patvari medžiaga: vandens stalas yra pagamintas iš PP. Polipropilenas (PP) yra populiarus, lengvas, tvirtas ir smūgiams atsparus plastikas.Daugiafunkcis stalviršis: nuimamas stalviršis turi 2 ..
€46.07
Be PVM:€38.07
Paverskite savo kiemą žaidimų aikštele su šiomis įspūdingomis 360 laipsnių besisukančiomis sūpynėmis! Vaikams labai patiks svaiginantis jausmas besidžiaugiant saulėta diena. Šios patvarios ir orams atsparios sūpynės pagamintos iš stipraus plieno ir patvaraus plastiko. Jų ergonomiškas dizainas ir nes..
€73.91
Be PVM:€61.08
Paverskite savo kiemą vandens pramogų parku su šia Bestway Lava Lagoon žaidimų aikštele 53069! Šiame spalvingame, išskirtiniame ir patvariame pripučiamame baseine su palmėmis ir kamuoliukų rampa, telpa iki 208 l vandens. Baseiną paruošti yra greita ir paprasta. Jis turi vandens purkštuką, kurį galit..
€61.43
Be PVM:€50.77
Ar galite įsivaizduoti, kokie laimingi jūsų vaikai bus kieme su šiuo laipiojimo rėmu? Šiame lauko žaidimų komplekte yra 5 pakopų kopėčios, laipiojimo siena su akmenimis, tinklinė siena, kopėčios iš virvių su medinėmis pakopomis ir lentomis, skirta verstis. Laipiojimo stulpas yra pagamintas iš impreg..
€239.99
Be PVM:€198.34
Su šiuo konstruktoriumi-fortu leiskite savo vaikams smagiai leisti laiką ir tuo pačiu lavinti savo kūrybiškumą bei vaizduotę. Jis pristatomas su 45 ABS lazdelėmis ir 27 PE kamuoliukais. Šis magiškas konstruktorius leis jūsų vaikams pastatyti įvairių formų ir dydžių fortus! Jis skirtas nuo 3 metų amž..
€41.27
Be PVM:€34.11
Šis 3 aukštų lėlių namelis taps svajonių namais jūsų vaikų lėlėms! Jis bus tobula vieta visų įmanomų vaidmenų žaidimų nuotykiams. Šia žaisliniame namelyje yra daugybė žaidimo erdvių, 3 aukštai, įmontuoti laipteliai, svetainė ir vonios kambarys, virtuvė ir valgomasis bei miegamasis mansardoje. Jūsų v..
€90.23
Be PVM:€74.57
Šis medinis konstruktorius statant padės vaikams lavinti stiprius motorinius įgūdžius, rankų-akių koordinaciją, mokys kantrybės, loginio mąstymo ir lavins gebėjimą spręsti problemas. Konstruktoriaus blokeliai yra pagaminti iš pušies medienos masyvo ir pasižymi užapvalintais kraštais bei lygiu pavirš..
€29.75
Be PVM:€24.59
Turėdami šį skersinį mažyliai pagal savo įgūdžius galės smagiai praleisti laiką. Šis skersinis yra pagamintas iš milteliniu būdu dengto plieno, kuris užtikrina apsaugą nuo rūdžių bei suteikia lygų paviršių. Vaikai ant šio skersinio galės ore daryti apsisukimus arba daryti kitus pratimus. Jis gali bū..
€21.11
Be PVM:€17.45
Šokinėjant ant svetainės grindų, galite įnešti į savo vaiko dieną daug sveikos veiklos! Naudojant šį šokliuką pastebėsite pagerėjusią jų pusiausvyrą ir koordinaciją, suteiksite galimybę kasdien linksmai mankštintis bei smagiai pasijuoksite! Šokliukas pristatomas su minkštos pagalvėlės pagrindu ir la..
€20.15
Be PVM:€16.65
Su mūsų sulankstomomis čiuožyklomis užtikrinkite savo mažyliams daugybę valandų žaidimų ir džiaugsmo! Ši čiuožykla yra puikus būdas skatinti kasdienį sportą, koordinaciją ir pusiausvyros išlaikymą. Šis žaidimų centras yra pagamintas iš UV spinduliams ir įvairioms oro sąlygoms atsparaus, bekvapio ir ..
€71.99
Be PVM:€59.50
Ši aukštos kokybės supamoji kėdė su mielu arkliuko atvaizdu, suteiks jūsų mažyliui komfortą ir džiaugsmą. Šis minkštas, pliušinis supamasis žaislas taps jūsų vaikelio mėgstamiausiu žaislu. Mažylis mėgausis kiekviena minute, supantis šioje supamojoje kėdėje. Ši vaikiška supamoji kėdutė yra labai mink..
€59.51
Be PVM:€49.18
Ši aukštos kokybės, žavingo dinozauro dizaino supama kūdikių kėdutė suteiks kūdikiams komforto ir džiaugsmo. Šis minkštas, pliušinis supamas žaislas neabejotinai taps jūsų brangiausiojo mėgstamiausiu žaislu. Jūsų mažylis valandų valandas mėgausis, supdamasis ant šios nuostabios supamos kėdutės.Sieki..
€74.87
Be PVM:€61.88
Jūsų vaikams patiks žaisti su mūsų žavingu supamu arkliuku! Tai bus jų mėgstamiausias žaislas, kuris suteiks ne tik komforto, bet ir malonumo. Supamas žaislas turi tvirtą metalinį rėmą, minkštą kamšalo ir pliušo apdangalą bei masyvų medinį pagrindą. Jis yra saugus, patogus bei puikiai tinkantis vaik..
€73.91
Be PVM:€61.08
Jūsų vaikams patiks žaisti su mūsų žavingu supamu drakonu! Tai bus jų mėgstamiausias žaislas, kuris suteiks ne tik komforto, bet ir malonumo. Supamas žaislas turi tvirtą metalinį rėmą, minkštą kamšalo ir pliušo apdangalą bei masyvų medinį pagrindą. Jis yra saugus, patogus bei puikiai tinkantis vaika..
€82.55
Be PVM:€68.22
Su šia kompaktiška vaikiška čiuožykla užtikrinkite savo mažyliams daugybę valandų žaidimų ir džiaugsmo! Ji yra puikus būdas skatinti kasdienį sportą, koordinaciją ir pusiausvyros išlaikymą. Šis žaidimų centras yra pagamintas iš 100% PP medžiagos, kuri užtikrina, kad jis yra atsparus UV spinduliams, ..
€65.27
Be PVM:€53.94
Su mūsų vaikiškos virtuvėlės rinkiniu, suviliokite savo mažuosius šefus kulinarijos tyrinėjimu! Pasižymintis ryškiomis spalvomis ir patraukliomis savybėmis, mūsų žaislinės virtuvėlės rinkinys ne tik suteiks jūsų mažiesiems begalinio džiaugsmo, bet ir lavins jų savaranakiškumą ir veiklumą. Jis užtikr..
€109.43
Be PVM:€90.44
Sužavėk savo mažuosius šefus ir leisk jiems tyrinėti jų kulinarinius sugebėjimus su mūsų vaikišku virtuvės komplektu! Išskiriantis ryškiomis spalvomis ir patraukliomis savybėmis, mūsų žaislinis virtuvės komplektas suteiks begalinį džiaugsmą jūsų mažiesiems, be to, lavins jų savarankiškumo ir motorin..
€112.31
Be PVM:€92.82
Jūsų vaikai praleis daugybę smagių valandų žaisdami su šia smagia žaisline virtuve. Virtuvė yra labai kokybiška ir patvari.Ši žavinga žaislinė virtuvėlė yra gražaus dizaino, lengvai ją surinksite pakuotėje esančios instrukcijos pagalba. Dėl tradicinės išvaizdos ir rožinės spalvos, virtuvėlė atrodo l..
€55.67
Be PVM:€46.01
Mūsų ryškiomis spalvomis ir patraukliomis savybėmis pasižymintis vaikiškas gydytojo rinkinys ne tik suteiks vaikams daug džiaugsmo, bet ir ugdys jo/jos savarankiškumo bei darbo įgūdžius. Jis užtikrins jūsų vaikams valandų valandas kūrybinio žaidimo bei taip pat puikiai tiks vaikams žaisti vaidmenini..
€28.79
Be PVM:€23.79
Jūsų mažasis architektas praleis daug smagaus laiko žaisdamas su šiuo spalvingu ir patvariu konstruktoriumi „Karoliukų trasa“!Aukštos kokybės plastikinė trasa yra be aštrių kampų ir galų, todėl bus saugiu žaislu jūsų mažyliui. Spalvinga ir patvari trasa padės vaikui mokytis sumanumo, kūrybiškumo, mi..
€27.83
Be PVM:€23.00
Daugiafunkcis vaikiškas mokymosi stalas ir molbertas leis vaikams smagiai mokytis. Vaikiškas mokymosi rinkinys suteikia vaikui laisvę piešti taip, kaip jo širdis geidžia. Kėdutė papildo šį puikų rinkinį bei leidžia savo meno kūrinius piešiantiems vaikams jaustis patogiai. Be to, po stalviršiu esant..
€33.59
Be PVM:€27.76
Šis smagus, kokybiškas ir patvarus darbastalis yra tobulas mažiesiems meistreliams, galėsiantiems valandų valandas mėgautis savo vaizduote.Aukštos kokybės, stabilus darbastalis užtikrins jūsų mažylių saugumą. Mažieji meistrai turės galybę tikroviškų kalimo ir gręžimo įrankių. Darbastalis yra su kabl..
€54.71
Be PVM:€45.22
Suteikite vaiko kasdienybei žavesio su šiuo žaisliniu svajonių kosmetiniu staliuku! Mažoji kosmetikos specialistė ar kirpėja galės puoštis naudodama grūdinto plastiko kosmetinį staliuką, saugų ir funkcionalų. Šis kosmetinis staliukas yra su stilingo veidrodžio apšvietimu, veikiančiu su baterijomis i..
€56.63
Be PVM:€46.80
Šis žavingas sintezatorius yra puikus būdas vaikui pažinti muzikos pasaulį.Įvairiausi garsai, ritmai ir triukšmai padės vaikui ypatingai sparčiai lavinti muzikinius gebėjimus. Tradicinė išvaizda ir rožinė spalva suteikia sintezatoriui tikroviškumo. Iš grūdinto plastiko pagamintas žaislas yra labai p..
€83.51
Be PVM:€69.02
Su šia vandens trasa atverkite visiškai naują džiunglių pasaulį. Patvari medžiaga: vandens stalas yra pagamintas iš PP. Polipropilenas (PP) yra populiarus, lengvas, tvirtas ir smūgiams atsparus plastikas.Daugybė žaidimų galimybių: žaidimų su vandeniu rinkinys pristatomas su daugybe priedų, įskaitant..
€65.27
Be PVM:€53.94
Turėdami šią šaunią vandens trasą smagiai taškykitės ir pasimėgaukite žaidimais su savo vaikais. Patvari medžiaga: vandens stalas yra pagamintas iš PP. Polipropilenas (PP) yra populiarus, lengvas, tvirtas ir smūgiams atsparus plastikas.Daugybė žaidimų galimybių: žaidimų su vandeniu rinkinys pristato..
€70.07
Be PVM:€57.91
Šis vežimėlis lėlei bus smagus žaislas jūsų vaikui, leisiantis pasiimti mylimas lėles kartu. Vežimėlis pagamintas iš MDF ir pušies medienos, jo ratukai yra su guminėmis juostelėmis, apsaugančiomis nuo triukšmingo riedėjimo. Komplekte yra minkštas, medžiaginis čiužinukas.Spalva: balta ir rožinėMedžia..
€40.31
Be PVM:€33.31
Meskite, pataikykite ir rinkite taškus! Šis number kubb žaidimo rinkinys užtikrins smagų laiko praleidimą su savo šeima ir draugais. Pagaminti iš pušies medienos masyvo, šie sunumeruoti kėgliai ir metimo lazda yra itin patvarūs ir puikiai tinkantys žaidimui lauke. Number kubb yra jaudinantis lauko ž..
€22.07
Be PVM:€18.24
Šis medinis žaidimas „Keturi iš eilės“ yra strateginis žaidimas. Jis suteiks daug džiaugsmo ir tuo pačiu metu lavins jūsų vaikų intelektą. Klasikinis žaidimas šeimai yra pagamintas iš tvirto ir nelūžtančio kaučiukmedžio medienos masyvo. Kadangi sulankstytas jis yra 24 x 15 x 4 cm dydžio, jį galėsite..
€25.91
Be PVM:€21.41
Sukurta ir pagaminta su meile, žaislinė lova lėlei puikiai tinka mažoms mamytėms. Mūsų žaislinė lėlių lova puikiai tinka lėlių miegui ir saldiems sapnams. Rožinės ir violetinės spalvos, tradicinės išvaizdos, ši lovytė atrodo labai tikroviškai. Patvari, pagaminta iš plastiko, galės būti naudojama met..
€38.39
Be PVM:€31.73
Jūsų vaikams patiks valandų valandas, pasitelkus vaizduotę, žaisti su šia linskma, patvaria virtuve. Ši žavinga, lengvai surenkama žaislinė virtuvė, yra iš MDF ir pušies medienos, be to pasižymi gražiu dizainu. Langai su ryškių spalvų bei tradicinės išvaizdos užuolaidomis, virtuvei suteikia kaip tik..
€119.03
Be PVM:€98.37
Rodoma nuo 1 iki 33 iš 33 (1 puslapių)

Žaislai ir žaidimai yra plačiai naudojamos kategorijos, apimantys įvairius produktus ir veiklas, kurios skirtos pramogai, mokymuisi, kūrybiškumui ir pramogai visiems amžiaus grupėms. Ši kategorija apima platų spektrą produktų, nuo vaikų žaislų iki suaugusiųjų žaidimų bei kolektyvinių veiklų.

Žaislų ir žaidimų kategorijos svarba ir aspektai:

1. Vaikų žaislai: Šiems žaislams būdinga įvairovė, pradedant nuo vaikiškų laikrodžiukų ir konstruktorių, baigiant interaktyviais elektroniniais žaislais. Vaikų žaislai ne tik suteikia pramogą, bet ir skatina mokymąsi, kūrybiškumą ir socialinius įgūdžius.

2. Edukaciniai žaidimai: Šie žaidimai yra sukurti siekiant mokinti žinias, gebėjimus ir įgūdžius. Tai gali būti mokomosios kortelės, mokomosios lentelės ar interaktyvios mokomosios programos.

3. Lošimai ir stalo žaidimai: Šiuose žaidimuose dalyvauja žmonės, renkasi strategijas, sprendžia uždavinius ir konkuruoja tarpusavyje. Tai gali būti įvairūs kortų žaidimai, šachmatai, galvosūkiai ir kt.

4. Išoriniai žaidimai: Tai žaidimai, vykstantys lauke ar atvirame erdvėje, pvz., kamuolių žaidimai, varžybos, žaidimai su frizbi ir pan.

5. Kompiuteriniai ir konsolinių žaidimai: Šiuose žaidimuose naudojami kompiuteriai, konsolės arba mobiliosios įrenginėliai. Tai gali būti įvairūs žanrai, nuo veiksmo iki strateginių žaidimų.

6. Kūrybiniai žaislai: Šie žaislai skatina vaikų kūrybiškumą ir mėgavimąsi rankdarbiais, piešimu, konstravimu ir kt.

7. Suaugusiųjų žaidimai: Tai gali būti viskas nuo galvosūkių ir galvosūkių žaidimų iki komandinio sporto ar net kolektyvinių žaidimų vakarėlių.

Žaislai ir žaidimai yra ne tik pramoga, bet ir būdas ugdyti gebėjimus, skatinti socialinius santykius ir išreikšti kūrybiškumą. Ši kategorija yra itin plati ir įvairi, pasiūlydama žmonėms įvairias galimybes praleisti laiką ir mokytis įdomiai bei linksmai.