Prekių katalogas
Krepšelis

Sveikata ir grožis

Šis sulankstomas manikiūro stalas su stora pagalvėle riešui puikiai tinka profesionaliam ir asmeniniam naudojimui.Dirbtine oda dengta pagalvėlė ir didelis stalviršis patogūs darant manikiūrą. Ištraukiamame stalčiuje galėsite saugoti smulkius manikiūro priedus: nagų laką bei įrankius.4 fiksuojami rat..
€79.67
Be PVM:€65.84
Su šiuo dideliu Brüder Mannesmann rinkiniu įrankių taisymui turėsite viską, ko gali prireikti taisant laikrodžius, papuošalus, rankinius laikrodžius ir jų apyrankes. Laikrodžio korpuso atidarymo įrankis yra reguliuojamas 6 padėtimis. Komplekte yra smeigtukų nuėmiklis laikrodžių dirželių ilginimui ir..
€52.79
Be PVM:€43.63
Elegantiškas flanelinis papuošalų laikiklis - klasikinio ir nesenstančio stiliaus. Jis skirtas eksponuoti ar tiesiog laikyti vėrinius, grandinėles ir karolius. Tvirtas MDF pagrindas užtikrina stovo stabilumą užkabinus papuošalus. Ant šio stilingo biusto juvelyrai gali eksponuoti parduodamus karolius..
€32.63
Be PVM:€26.97
Elegantiškas flanelinis papuošalų laikiklis - klasikinio ir nesenstančio stiliaus. Jis skirtas eksponuoti ar tiesiog laikyti vėrinius, grandinėles ir karolius. Tvirtas MDF pagrindas užtikrina stovo stabilumą užkabinus papuošalus. Ant šio stilingo biusto juvelyrai gali eksponuoti parduodamus karolius..
€26.87
Be PVM:€22.21
Praktiška ir stilinga kriauklė galvai trinkti - puikus pasirinkimas jūsų grožio salonui.Kriauklės aukštis ir palinkimo kampai reguliuojami, todėl ją pritaikysite kiekvienam klientui. Praustuvas stovi ant stabilaus penkių taškų pagrindo. Sifono žarna pritvirtinta vandens nutekėjimui, o lygų paviršių ..
€73.91
Be PVM:€61.08
Šis Medisana pulso matuoklis-oksimetras PM 100 patikimai ir tiksliai matuoja jūsų kraujo įsotinimo deguonimi lygį ir širdies ritmą. Šie rodmenys gali būti matomi aiškiame OLED ekrane šešiais skirtingais būdais stulpeliais arba bangomis. Be to, siekiant apsaugoti jūsų akis, šio PM 100 medicininio oks..
€61.43
Be PVM:€50.77
Šis Medisana pulso matuoklis-oksimetras PM 100 79455 patikimai ir tiksliai matuoja jūsų kraujo įsotinimo deguonimi lygį ir širdies ritmą. Abu šiuos rodmenis galite matyti skaidriame OLED ekrane 6 skirtingais būdais, - kaip stulpelinę diagramą arba bangomis. Ekrano ryškumas yra išmaniai reguliuojamas..
€45.11
Be PVM:€37.28
Šis profesionalus termometras puikiai tinka matuoti kūno temperatūrą. Temperatūrą juo galima matuoti tiksliai, nekontaktiniu būdu (apie 5 cm atstumu). Šiuo infraraudonųjų spindulių termometru galima matuoti kūno temperatūrą ausyje arba ant kaktos. Taip pat galima matuoti burnoje, išangėje ir po paža..
€42.23
Be PVM:€34.90
Ši papuošalų dėžutė savo puošniu dizainu ir balta apdaila bus puikus priedas jūsų miegamojo interjere. Mūsų papuošalų dėžutė jūsų mėgstamus papuošalus išlaikys tvarkingai sudėtus ranka pasiekiamu atstumu ir apsaugotus nuo dulkių ir blukimo. Ši iš MDF plokštės pagaminta dėžutė turi veidrodį. Ji turi ..
€62.39
Be PVM:€51.56
Ši didinanti lempa tinka ne tik įvairiems taisymo darbams, bet ir sudėtingiems siuvinėjimo darbams bei kasdieniam naudojimui dirbtuvėse ar kosmetikos salonuose. Šioje lempoje su didinamuoju stiklu dera apšvietimas, 5 dioptrijos ir optinis neoninio apšvietimo žiedas.Ši lempa leis neįtempti akių ilgai..
€99.83
Be PVM:€82.50
Šioje spintelėje galėsite laikyti reikalingas priemones tvarkingai sudėtas ir visada lengvai pasiekiamas. Ji puikiai tinka grožio salono, tatuiruočių studijos, gyvūnų grožio salono meistrams, manikiūro specialistams ir kitiems profesionalams.Šioje spintelėje rasite viską, ką gali pasiūlyti profesion..
€69.11
Be PVM:€57.12
Lengvas ir ekonomiškas plaukų garintuvas su reguliuojamu laikmačiu ir dviem galingumo lygiais su atskirais rodmenimis.Išskirtinės kokybės erdvus garinimo gaubtas pagamintas iš patvarių medžiagų. Garintuvo poveikis yra terapeutinis, sušildyti garai sušvelnina plaukus, padarydamas juos šilkiniais ir s..
€153.59
Be PVM:€126.93
Ši RIDDER Premium klozeto sėdynė riboto judrumo asmenims palengvins atsisėdimą ant tualeto bei atsistojimą nuo jo. Klozeto sėdynė yra pagaminta iš aukštos kokybės, lengvai valomo plastiko. Ji neturi aštrių kampų ir tinka daugumai standartinių klozetų. Ji turi du stabilizatorius, kurie leis sėdynę pr..
€151.67
Be PVM:€125.35
Šis madingas dvipusis prie sienos montuojamas RIDDER makiažo veidrodis Shuri padės jums susikurti puikų įvaizdį. Norėdami nustatyti vaizdą iš 1:1 į padidinimą 5x, jums tereikia pasukti veidrodį 180°. Prie sienos montuojamas veidrodis yra išskleidžiamas nuo 16 iki 26 cm bei gali būti pasuktas. Makiaž..
€156.47
Be PVM:€129.31
Šis sulankstomas manikiūro stalas su stora pagalvėle riešui puikiai tinka profesionaliam ir asmeniniam naudojimui. Dirbtine oda apmušta stora riešo pagalvėlė atliekant manikiūrą išlaikys tavo ranką patogioje padėtyje. Didelis stalviršis suteikia pakankamai vietos pasidėti savo rankas bei visas reiki..
€76.79
Be PVM:€63.46
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)

"Sveikata ir grožis" yra plataus spektro tema, kuri apima viską, kas susiję su fizinės sveikatos palaikymu, gerinimu ir pasirodymo estetika. Ši kategorija apima daugybę aspektų, nuo sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo iki odos priežiūros, kosmetikos, vidinės harmonijos ir emocinio gerovės. Šiame kontekste "sveikata" apima fizinę ir psichinę gerovę, o "grožis" apibrėžia ne tik išvaizdos aspektą, bet ir tai, kaip jaučiamės ir kaip pasirengę priimti save.

Šios kategorijos pagrindinės sritis apima:

1. Sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo palaikymas: Tai apima tinkamą mitybą, tinkamus maisto pasirinkimus, reguliarų fizinį aktyvumą ir sportą. Sveikos mitybos principai apima visapusišką maisto medžiagų ir maistinių medžiagų pateikimą organizmui.

2. Odos ir plaukų priežiūra: Tai susiję su teisinga odos ir plaukų valymu, hidratacija, apsauga nuo saulės, naudojant šiuolaikiškus produktus, prieita prie individualių odos ir plaukų poreikių.

3. Kosmetika ir makiažas: Ši sritis apima dekoratyvinę kosmetiką, įvairius makiažo technikų mokymus, kaip išryškinti savo ypatybes ir pasitelkti kosmetikos produktus norimiems rezultatams pasiekti.

4. Emocinė gerovė ir vidinė harmonija: Sveikata ir grožis neapsiriboja tik fizinėmis išvaizdos aspektais. Tai taip pat susiję su emocine ir psichine gerove. Tai apima streso valdymo būdus, meditaciją, jogą, teigiamą mąstymą ir kitus praktikus, kurie padeda išlaikyti vidinę harmoniją.

5. Priežiūra ir patarimai: Šioje kategorijoje dažnai teikiami patarimai, gudrybės, patikrinti metodus ir produktų apžvalgos, kurie gali padėti pasiekti sveikatos ir grožio tikslus.

Sveikata ir grožis yra aspektai, kurie turi didelę įtaką mūsų savijautai, pasitikėjimui ir bendram gyvenimo kokybei. Tai individuali tema, nes kiekvienas žmogus gali turėti skirtingus poreikius ir tikslus šioje srityje. Prieš priimant sprendimus ar keičiant gyvenimo būdą, rekomenduojama pasitarti su specialistais, tokiomis kaip dietologai, fizinio aktyvumo treneriai, dermatologai ar psichologai, kad pasirinktumėte tinkamiausius ir individualiai pritaikytus sprendimus savo sveikatai ir grožiui puoselėti.