Prekių katalogas
Krepšelis

Sveikata ir grožis

Ši dušo kėdutė yra saugus ir patogus maudymosi sprendimas pagyvenusiems žmonėms ar riboto judrumo žmonėms, kuriems reikia pagalbos maudantis duše. Ši patvari dušo sėdynė gali išlaikyti iki 100 kg svorį ir nuolatinį naudojimąsi dušu. Plastikinė sėdynė turi drenažo angas, kurios užtikrins, jog vanduo ..
€90.74
Be PVM:€74.99
Šis medinis dušo suoliukas yra puikus sprendimas tiems, kuriems maudantis duše reikia atramos ar, kurie nori atsisėsti. Tikmedžio medienos masyvas: tikmedžio medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Jis buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu ..
€65.33
Be PVM:€53.99
Naujausiųjų technologijų dėka mūsų Medisana BS 475 svarstyklės su kūno sandaros analizės funkcijomis pateikia žmogaus svorio, riebalų ir vandens kiekio, raumenų ir kaulų masės parodymus. Dideliame LCD ekrane paprasta įskaityti baltai apšviestus parodymus, kurie įsijungs tik jums užlipus ant svarstyk..
€43.99
Be PVM:€36.36
Šis Medisana pulso matuoklis-oksimetras PM 100 patikimai ir tiksliai matuoja jūsų kraujo įsotinimo deguonimi lygį ir širdies ritmą. Šie rodmenys gali būti matomi aiškiame OLED ekrane šešiais skirtingais būdais stulpeliais arba bangomis. Be to, siekiant apsaugoti jūsų akis, šio PM 100 medicininio oks..
€59.99
Be PVM:€49.58
Šis Medisana pulso matuoklis-oksimetras PM 100 79455 patikimai ir tiksliai matuoja jūsų kraujo įsotinimo deguonimi lygį ir širdies ritmą. Abu šiuos rodmenis galite matyti skaidriame OLED ekrane 6 skirtingais būdais, - kaip stulpelinę diagramą arba bangomis. Ekrano ryškumas yra išmaniai reguliuojamas..
€51.99
Be PVM:€42.97
Ši Medisana šildoma pagalvėlė HP 650 šildydama ir atpalaiduodama jūsų raumenis užtikrina maloniai minkštą pojūtį. Šildoma pagalvėlė pasižymi elektriniu temperatūros valdikliu su keturiais reguliuojamais šildymo nustatymais. Nuotolinio valdymo pultelio pagalba šaltais žiemos vakarais naudodami ergono..
€50.99
Be PVM:€42.14
Šis profesionalus termometras puikiai tinka matuoti kūno temperatūrą. Temperatūrą juo galima matuoti tiksliai, nekontaktiniu būdu (apie 5 cm atstumu). Šiuo infraraudonųjų spindulių termometru galima matuoti kūno temperatūrą ausyje arba ant kaktos. Taip pat galima matuoti burnoje, išangėje ir po paža..
€63.99
Be PVM:€52.88
Šių stilingų stiklinių Medisana PS 400 svarstyklių dėka visada žinosite savo svorį. Parodymai LCD ekrane įsijungs tik jums užlipus ant svarstyklių ir automatiškai išsijungs praėjus 10 sek., kai svarstyklės nenaudojamos, tokiu būdu taupant energiją. Kokybiškas ir saugus grūdintas stiklas užtikrins, k..
€34.99
Be PVM:€28.92
Šios Medisana svarstyklės PSD yra stilingos, jūsų svorį rodančios svarstyklės. Mūsų nesenstančio dizaino svarstyklės yra pagamintos iš itin tvirto, patvarumą bei ilgaamžiškumą užtikrinančio rėmo. Dėl didelio ekrano, aiškiai matysite skaičius. Neslystantis paviršius leis jums saugiai ant jų atsistoti..
€66.99
Be PVM:€55.36
Ši prie kūno prisitaikančio putų poliuretano pagalvė su atrama kaklui švelni it aksomas - ant jos puikiai išsimiegosite. Prisitaikančio prie kūno putų poliuretano dėka ši pagalvė yra ypatingo minkštumo ir tankio. Ji tobulai prisitaiko prie jūsų kaklo ir greitai įgauna išankstinę formą po naudojimo. ..
€55.65
Be PVM:€45.99
Ši didinanti lempa tinka ne tik įvairiems taisymo darbams, bet ir sudėtingiems siuvinėjimo darbams bei kasdieniam naudojimui dirbtuvėse ar kosmetikos salonuose. Šioje lempoje su didinamuoju stiklu dera apšvietimas, 5 dioptrijos ir optinis neoninio apšvietimo žiedas.Ši lempa leis neįtempti akių ilgai..
€101.63
Be PVM:€83.99
Kada nors svarstėte, koks jausmas būtų maudytis vaisių rojuje? Su šiais vonios burbulais pripildykite savo vonią arbūzais ir mangais. Panardinus burbulus į šiltą vandenį, jie per kelias minutes burbuliuodami pradeda stimuliuoti jūsų pojūčius ir leidžia pasijusti tarsi būtumėte spa. Vonios burbulai s..
€22.98
Be PVM:€18.99
Kada nors svarstėte, koks jausmas būtų maudytis vaisių rojuje? Su šiais vonios burbulais pripildykite savo vonią arbūzais ir mangais. Panardinus burbulus į šiltą vandenį, jie per kelias minutes burbuliuodami pradeda stimuliuoti jūsų pojūčius ir leidžia pasijusti tarsi būtumėte spa. Vonios burbulai s..
€42.34
Be PVM:€34.99
Šis Wahl Elite Pro laidinės plaukų kirpimo mašinėlės rinkinys pasižymi patvariu, ilgaamžiškumą užtikrinančiu vibraciniu varikliu bei ilgio reguliavimo svertu, kuris leidžia paprastai sureguliuoti kirpimo ilgį nuo 1 iki 3 mm. Palyginus su Wahl Premium PowerDrive varikliu, Wahl plaukų kirpimo mašinėlė..
€141.56
Be PVM:€116.99
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)