Prekių katalogas
Krepšelis

Lauko apšvietimas

Šis 12 saulės energija maitinamų šviestuvų rinkinys parduodamas su stovais, įtvarais ir įkraunamais elementais. Tai puikus sprendimas dekoratyviniam sodų, kiemų, keliukų, balkonų apšvietimui.Pagamintas iš kokybiškos plastmasės, komplektas yra patvarus ir tarnaus daug metų. Šviestuvai lengvai įrengia..
€42.23
Be PVM:€34.90
Komplekte - du LED grindinio šviestuvai su 16 LED diodų. Jie taps puikiu neįkyraus apšvietimo sprendimu jūsų sodui.Įmontuojamuose šviestuvuose panaudota SMD LED technologija, todėl juos paprasta įrengti. Jie taupūs, sunaudoja mažai elektros energijos, eksploatacijos laikas ypač ilgas. LED sodo švies..
€37.43
Be PVM:€30.93
Šių žibintų dėka galėsite nustatyti skirtingą apšvietimo aukštį. Juos galite įrengti kartu, šalia vienas kito, ar atskirai. Šviestuvai tinkami kaitriosioms ir energiją taupančioms E27 lizdo lemputėms. Žibintai pagaminti iš nerūdijančio plieno, yra atsparūs vandeniui ir nereikalauja sudėtingos prieži..
€61.43
Be PVM:€50.77
Saulės panelės dienos metu paverčia saulės šviesą elektra ir įkrauna bateriją. Naktį šviesa automatiškai įsijungia. Šviestuvai yra be laidų, juos paprasta įrengti. Visiškai įkrauti šviestuvai švies beveik visą naktį. Automatinis jutiklis su AUTO/OFF jungikliu įjungia apšvietimą sutemus. Šviestuvai p..
€29.75
Be PVM:€24.59
Ši tvorelė iš grandinių su žibintais, naudojančiais saulės energiją, puikiai atrodys jūsų sode ar kieme. Žibintai pagaminti iš tvirto plastiko, todėl tarnaus daugelį metų. Sutemus jie įsijungs automatiškai. Švietimo trukmė priklauso nuo oro sąlygų. Įprastomis sąlygomis žibintai švies 8 valandas, jei..
€28.79
Be PVM:€23.79
Šis Bestway lėkštės formos plūduriuojantis saulės energija maitinamas šviestuvas 58111 bus smagi ir spalvinga jūsų tvenkinio ar baseino dekoracija. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, šis šviestuvas yra atsparus vandeniui ir patvarus. Naudojant pažangią LED technologiją, šis šviestuvas dienos me..
€22.07
Be PVM:€18.24
Su šiomis saulės energija įkraunamomis HI lempučių girliandomis skėčiui suteikite savo sodui dekoratyvios išvaizdos! Lemputės sujungia funkcionalumą ir stilingą dizainą. Kuomet dienos metu yra pakankamai saulės šviesos, lempučių girliandos nakties metu suteikia gražaus spindesio! Lemputės su laidais..
€21.11
Be PVM:€17.45
Saulės energija įkraunama lauko lempa iš HI yra flamingo formos - tai bus akį traukianti dekoracija, kuri maloniai apšvies jūsų sodą ar terasą! Kiekvienas Flamingo šviestuvas yra su 2 integruotomis LED lemputėmis, kurios skleidžia baltą šviesą ir turi saulės plokštę su saulės elementais, kurie paver..
€30.71
Be PVM:€25.38
Šis saulės energija įkraunamas, lotoso lapo formos HI fontano siurblys taps dekoratyvia jūsų tvenkinio ar kito vandens telkinio detale. Šis fontano siurblys sujungia praktiškumą ir grožį: jis suteikia vandeniui deguonies, sukuria 4 gražius vandens srautus bei skleidžia nuostabius besitaškančio vande..
€34.55
Be PVM:€28.55
Saulės energija įkraunamas sieninis HI LED šviestuvas-driežas bus gražiu lauko šviestuvu tiek norint papuošti, tiek apšviesti savo įėjimą ir kiemą. Šis vintažinės rudos spalvos sodo šviestuvas yra pristatomas su patvaria ir amorfine saulės baterija, kuri saulės šviesą paverčia elektra ir palaiko bat..
€39.35
Be PVM:€32.52
Saulės energija įkraunamas HI LED šviestuvas-orchidėja yra gražus lauko šviestuvas, kuris ne tik papuoš, bet ir apšvies jūsų taką, sodą ir kiemą. Šis sodo šviestuvas pasižymi orchidėjų krūmo forma bei pristatomas su patvaria saulės plokšte, kuri paverčia saulės energiją elektra ir palaiko bateriją į..
€23.99
Be PVM:€19.83
Saulės energija įkraunamas HI termometras-šviestuvas yra labai praktiškas, jūsų taką, sodą ir kiemą apšviesiantis lauko šviestuvas. Šis sodo šviestuvas turi patvarų saulės kolektorių, kuris paverčia saulės energiją elektra ir palaiko bateriją įkrautą. Kadangi jam nereikia jokios elektros, ši šviestu..
€29.75
Be PVM:€24.59
4 dalių saulės energija įkraunamų HI LED šviestuvų rinkinys yra gražus lauko šviestuvų komplektas, kuris ne tik papuoš, bet ir apšvies jūsų taką, sodą ir kiemą. Kiekvienas sodo šviestuvas turi patvarų polikristalinio silicio saulės kolektorių, kuris paverčia saulės energiją elektra ir palaiko bateri..
€29.75
Be PVM:€24.59
Papuoškite savo sodą šiuo iš trijų saulės energija įkraunamų HI LED tako šviestuvų susidedančiu rinkiniu! Šviestuvai sujungia funkcionalumą ir amorfinio silicio dizainą su skirtingų spalvų šviesomis. Dienos metu esant pakankamai saulės šviesos, šviestuvai naktį spindinčiai šviečia! Jie turi įjungimo..
€26.87
Be PVM:€22.21
Papuoškite savo sodą šiais saulės energija įkraunamais HI LED šviestuvais! Šviestuvai sujungia funkcionalumą ir sutrūkinėjusio stiklo dizainą. Kuomet dienos metu yra pakankamai saulės šviesos, šviestuvai nakties metu spindinčiai šviečia! Kiekvienas šviestuvas viršuje turi laikiklį, kurio pagalba gal..
€26.87
Be PVM:€22.21
Šis prie latako tvirtinamas, saulės energija įkraunamas LED šviestuvas yra puikus šviestuvas, skirtas užtikrinti papildomą apšvietimą nuo savo latakų, baliustradų ir tvorų. Pagamintas iš patvaraus bei ilgą tarnavimo laiką užtikrinančio plastiko, šis saulės energija įkraunamas LED šviestuvas turi sau..
€20.15
Be PVM:€16.65
Šį rinkinį sudaro įleidžiami laiptų pakopų LED šviestuvai, kurių kiekvienas turi 12 LED lustų, tad jie neabejotinai bus sumaniu sprendimu jūsų laiptinės apšvietimui. Šviestuvuose įmontuota SMD LED technologija ir juos labai lengva montuoti. Jie taip pat gali būti naudojami kaip nepastebimi sieniniai..
€43.19
Be PVM:€35.69
Šį rinkinį sudaro 12 įleidžiamų LED šviestuvų su 16 LED lustų ir jie bus puikiu, neįkyriu apšvietimo sprendimu jūsų sodui. Šiuose įleidžiamuose šviestuvuose įmontuota SMD LED technologija ir jie yra labai lengvai montuojami. Jie pasižymi mažomis energijos sąnaudomis ir ilgu tarnavimo laiku. Šie LED ..
€226.55
Be PVM:€187.23
Šį rinkinį sudaro 6 įleidžiami LED šviestuvai su 16 LED lustų ir jie bus puikiu, neįkyriu apšvietimo sprendimu jūsų sodui. Šiuose įleidžiamuose šviestuvuose įmontuota SMD LED technologija ir jie yra labai lengvai montuojami. Jie pasižymi mažomis energijos sąnaudomis ir ilgu tarnavimo laiku. Šie LED ..
€113.27
Be PVM:€93.61
Šis 3 įmontuojamų LED grindinio šviestuvų komplektas yra tobulas sprendimas apšviesti ir papuošti jūsų sodą, kiemelį, baseiną ir t.t. Šviestuvai yra iš nerūdijančio plieno su grūdinto stiklo plokštele. Šie lauko šviestuvai yra ekologiški, taupantys energiją, ilgalaikiai ir patikimi. Lengvai montuoja..
€41.27
Be PVM:€34.11
Šis 2 kubo formos sieninių šviestuvų komplektas yra minimalistinio, modernaus dizaino. Iš aliuminio pagaminti šviestuvai, imituoja nerūdijantį plieną. Šie elegantiški sieniniai šviestuvai tikrai papuoš bet kurią lauko erdvę. Integruotas stiklinis difuzorius puikiai papildo stilingą komplekto išvaizd..
€29.75
Be PVM:€24.59
Šis puikus lauko sieninis LED šviestuvas pasižymi moderniu dizainu. Pagamintas iš aliuminio, imituojančio nerūdijantį plieną šviestuvas papuoš bet kurią lauko erdvę. Su integruotu permatomo skaidraus stiklo difuzoriumi. Integruotų LED lempučių dėka, šis stilingas sieninis šviestuvas skleidžia maloni..
€43.19
Be PVM:€35.69
Šis puikus lauko sieninis LED šviestuvas pasižymi moderniu dizainu. Pagamintas iš nerūdijančio plieno šviestuvas papuoš bet kurią lauko erdvę. Su integruotu permatomo stiklo difuzoriumi. Integruotų LED lempučių dėka, šis stilingas sieninis šviestuvas skleidžia malonią, šiltą baltą šviesą, kuri švieč..
€52.79
Be PVM:€43.63
Šis puikus lauko sieninis LED šviestuvas pasižymi moderniu dizainu. Pagamintas iš aliuminio, imituojančio nerūdijantį plieną šviestuvas papuoš bet kurią lauko erdvę. Su integruotu permatomo skaidraus stiklo difuzoriumi. Integruotų LED lempučių dėka, šis stilingas sieninis šviestuvas skleidžia maloni..
€41.27
Be PVM:€34.11
Šį 2 dalių LED saulės energija įkraunamų šviestuvų komplektą su vamzdžiu, į žemę įsmeigiamu kuoliuku ir įkraunama baterija yra lengva sumontuoti. Tai bus puikus dekoratyvus apšvietimas jūsų sodams, takeliams, kiemams ir balkonui.Kiekviena saulės energija įkraunama lemputė yra pagaminta iš patvaraus ..
€98.87
Be PVM:€81.71
Šį 2 dalių LED saulės energija įkraunamų šviestuvų komplektą su vamzdžiu, į žemę įsmeigiamu kuoliuku ir įkraunama baterija yra lengva sumontuoti. Tai bus puikus dekoratyvus apšvietimas jūsų sodams, takeliams, kiemams ir balkonui.Kiekviena saulės energija įkraunama lemputė yra pagaminta iš patvaraus ..
€161.27
Be PVM:€133.28
LED saulės energija maitinamų, 4 šviestuvų rinkinys parduodamas kartu su vamzdeliais, smaigaliais ir įkraunamais elementais. Komplektas bus puiki apšvietimo puošmena jūsų sodams, kiemams, keliukams ar balkonui. Šviestuvai pagaminti iš patvaraus plastiko, ilgalaikiam naudojimui. Kiekvienas šviestuvų ..
€92.15
Be PVM:€76.16
LED saulės energija maitinamų, 6 šviestuvų rinkinys parduodamas kartu su vamzdeliais, smaigaliais ir įkraunamais elementais. Komplektas bus puiki apšvietimo puošmena jūsų sodams, kiemams, keliukams ar balkonui. Šviestuvai pagaminti iš patvaraus plastiko, ilgalaikiam naudojimui. Kiekvienas šviestuvų ..
€75.83
Be PVM:€62.67
LED saulės energija maitinamų, 8 šviestuvų rinkinys parduodamas kartu su vamzdeliais, įsmeigiamais kuoliukais ir daugkartinio įkrovimo baterijomis. Komplektas bus puiki apšvietimo puošmena jūsų sodams, kiemams, keliukams ar balkonui. Šviestuvai pagaminti iš patvaraus plastiko, ilgalaikiam naudojimui..
€78.71
Be PVM:€65.05
Šis 3 įmontuojamų LED grindinio šviestuvų komplektas yra tobulas sprendimas apšviesti ir papuošti jūsų sodus, kiemus ar bet kurią kitą sodo erdvę. Pagaminti iš nerūdijančio plieno ir aliuminio, įmontuojami grindinio šviestuvai papuoš bet kurią lauko erdvę. Kiekvienas šviestuvas turi integruotą skaid..
€29.75
Be PVM:€24.59
Šis 3 įmontuojamų LED grindinio šviestuvų komplektas yra tobulas sprendimas apšviesti ir papuošti jūsų sodus, kiemus ar bet kurią kitą sodo erdvę. Pagaminti iš nerūdijančio plieno ir aliuminio, įmontuojami grindinio šviestuvai papuoš bet kurią lauko erdvę. Kiekvienas šviestuvas turi integruotą skaid..
€31.67
Be PVM:€26.17
LED saulės energija maitinamų, 2 šviestuvų rinkinys parduodamas kartu su vamzdeliais, smaigaliais ir įkraunamais elementais. Komplektas bus puiki apšvietimo puošmena jūsų sodams, kiemams, keliukams ar balkonui. Šviestuvai pagaminti iš patvaraus plastiko, ilgalaikiam naudojimui. Kiekvienas šviestuvų ..
€46.07
Be PVM:€38.07
Šis trijų saulės enegija įkraunamų LED šviestuvų rinkinys pristatomas su vamzdeliais, į žemę įsmeigiamais kuoliukais ir įkraunamomis baterijomis. Jis bus puikiu dekoratyviu sodų, kiemų, takelių ir balkono apšvietimu. Kiekvienas saulės energija įkraunamas rutulio formos šviestuvas yra pagamintas iš p..
€37.43
Be PVM:€30.93
Šis keturių saulės enegija įkraunamų LED šviestuvų rinkinys pristatomas su vamzdeliais, į žemę įsmeigiamais kuoliukais ir įkraunamomis baterijomis. Jis bus puikiu dekoratyviu sodų, kiemų, takelių ir balkono apšvietimu. Kiekvienas saulės energija įkraunamas rutulio formos šviestuvas yra pagamintas iš..
€39.35
Be PVM:€32.52
Šis saulės enegija įkraunamo LED šviestuvo rinkinys pristatomas su vamzdeliu, į žemę įsmeigiamu kuoliuku ir įkraunama baterija, tad jis yra lengvai montuojamas. Jis bus puikiu dekoratyviu sodų, kiemų, takelių ir balkono apšvietimu.Kiekviena saulės energija įkraunama lemputė yra pagaminta iš patvarau..
€48.95
Be PVM:€40.45
Šis saulės enegija įkraunamo LED šviestuvo rinkinys pristatomas su vamzdeliu, į žemę įsmeigiamu kuoliuku ir įkraunama baterija, tad jis yra lengvai montuojamas. Jis bus puikiu dekoratyviu sodų, kiemų, takelių ir balkono apšvietimu.Kiekviena saulės energija įkraunama lemputė yra pagaminta iš patvarau..
€80.63
Be PVM:€66.64
Šis elegantiškas lauko LED šviestuvas takeliui pasižymi moderniu dizainu. Pagamintas iš lieto aliuminio, šis sodo šviestuvas papuoš bet kurią lauko erdvę. Jis pasižymi integruotu opaliniu PC difuzoriumi. Dėl integruotų LED lempučių, šis stilingas šviestuvas skleidžia malonią, į apačią šviečiančią šv..
€48.95
Be PVM:€40.45
Šis elegantiškas lauko LED šviestuvas takeliui pasižymi moderniu dizainu. Pagamintas iš lieto aliuminio, šis sodo šviestuvas papuoš bet kurią lauko erdvę. Jis pasižymi integruotu opaliniu PC difuzoriumi. Dėl integruotų LED lempučių, šis stilingas šviestuvas skleidžia malonią, į apačią šviečiančią šv..
€46.07
Be PVM:€38.07
Šis elegantiškų lauko sieninių šviestuvų komplektas pasižymi įspūdingu, moderniu dizainu. Iš nerūdijančio plieno pagaminti sieniniai šviestuvai papuoš bet kurią lauko erdvę. Su integruotu skaidraus stiklo difuzoriumi. Veikia su 4 LED lemputėmis (reikia įsigyti atskirai), į viršų ir apačią skleis mal..
€36.47
Be PVM:€30.14
Šis elegantiškų lauko sieninių šviestuvų komplektas pasižymi įspūdingu, moderniu dizainu. Iš nerūdijančio plieno pagaminti sieniniai šviestuvai papuoš bet kurią lauko erdvę. Su integruotu skaidraus stiklo difuzoriumi. Veikia su 2 LED lemputėmis (reikia įsigyti atskirai), skleis malonią, šiltai baltą..
€39.35
Be PVM:€32.52
Rodoma nuo 1 iki 40 iš 126 (4 puslapių)

Lauko apšvietimas yra svarbus elementas, kuris padeda sukurti saugią, funkcionalią ir patrauklią aplinką aplink jūsų namus, sodybą ar terasą. Teisingai parinktas lauko apšvietimas gali pridėti atmosferos, pabrėžti sodo ar lauko dizaino detalės, suteikti saugumą naktį ir sukurti malonų nuotaiką lauke. Štai keletas svarbių aspektų, susijusių su lauko apšvietimu:

  1. Funkcinis apšvietimas: Funkcinis apšvietimas yra skirtas užtikrinti saugą ir suteikti vizualinį orientyrą lauke, ypač tamsiu metų laiku. Tai gali būti šviesos grandinės, žibintai takeliams, laiptams, prie sienų ar tvorų. Funkcinis apšvietimas padeda išvengti potyrių ir sumenkinti galimas pavojingas situacijas.

  2. Dekoratyvinis apšvietimas: Šis tipas apšvietimo naudojamas tam, kad pabrėžtų sodo ar terasos dizaino elementus, sukuriant nuotaikingą atmosferą. Tai gali būti įvairių formų šviestuvai, apšvietimas augalams ar skulptūroms, kurie prideda estetinės vertės jūsų išorinei erdvei.

  3. Sąlyčio jutikliai: Dauguma modernių lauko apšvietimo sprendimų turi sąlyčio jutiklius arba judesio jutiklius. Tai leidžia šviesos šaltiniams įsijungti automatiškai, kai yra aptinkama judesio, taip taupant energiją ir padedant sumažinti lauko apšvietimo sąnaudas.

  4. LED apšvietimas: LED šviesos šaltiniai tampa vis populiaresni lauko apšvietime dėl jų ilgalaikio naudojimo, efektyvumo ir mažų energijos sąnaudų. LED apšvietimas leidžia kurti skirtingus spalvinius tonus ir dizaino efektus.

  5. Spalvų pasirinkimas: Lauko apšvietime galite naudoti skirtingas šviesos spalvas, kad sukurtumėte tam tikrą nuotaiką. Šiltoji šviesa kuria šiltą ir jaukią atmosferą, o šviesiai mėlyna ar baltos spalvos šviesa suteikia modernų ir švarų įvaizdį.

  6. Šviesos planavimas: Svarbu apsvarstyti, kuriose vietose norite apšviesti. Tai gali būti takeliai, laiptai, augalai, terasos, baseinai ar vandens elementai. Planuojant lauko apšvietimą, verta apgalvoti, kaip šviesos šaltiniai bus išdėstyti, kad būtų pasiektas pageidaujamas vizualinis efektas.

Lauko apšvietimas suteikia galimybę ne tik pagerinti jūsų išorinį erdvinį įvaizdį, bet ir padidinti saugumą, ypač vakarais ar naktį. Taigi, pasirinkus tinkamą apšvietimo sprendimą, galite padaryti savo lauką dar patogesnį ir malonesnį.