Prekių katalogas
Krepšelis

Baseinų filtrai

The Universal Cartridge Filter from Summer Fun is specially designed for all conventional filters. This replacement universal cartridge filter along with filter pumps, keep your pool water clean and clear. Thanks to the coarse polyester fibre structure and large filling surface, this filter works li..
€20.15
Be PVM:€16.65
Ši filtravimo pompa suteikia greitą ir efektyvią vandens cirkuliaciją, kuri padeda išlaikyti vandenį švariu. Ji turi puikias filtravimo savybes, geba išvalyti 300 galonų vandens per valandą, kas yra lygu 1135 L/h. Siurblio korpuso filtrą galima greitai nuimti, kad būtų galima išvalyti šiukšles. Mūs..
€40.31
Be PVM:€33.31
Šis filtro siurblys buvo sukurtas jūsų baseino vandenį išlaikyti švariu. Jis yra pristatomas su 100 filtro kamuoliukų. Filtras su siurbliu pasižymi 4,4m³/h srove. Jis turi patvarų, korozijai atsparų bakelį. Pridėti medvilnės filtro kamuoliukai veiksmingai išfiltruos net mažiausias daleles. Jie yra l..
€124.79
Be PVM:€103.13
Vandens siurblys su filtru užtikrina greitą ir efektyvią vandens cirkuliaciją, palaikydamas baseino vandenį švariu. Puikūs siurblio filtravimo rodikliai yra 530 galonų per valandą, t.y. iki 2000 l / h.Filtro siurblyje korpusas patogiai nuimamas prireikus išvalyti. Galite įsigyti atsarginį filtrą mū..
€53.75
Be PVM:€44.42
Šis filtras su siurbliu yra skirtas norint užtikrinti švarų baseino vandenį, kuriame nebūtų šiukšlių. Filtras su siurbliu pasižymi patvariu bei korozijai atspariu filtro bakeliu. Jis atsparus chloru prisotinto baseino vandens rūgšties poveikiui. Jis pasižymi 4 m³/val. srovės našumu ir yra tinkamas 0..
€153.59
Be PVM:€126.93
Šis tvirtas baseino siurblys neabejotinai bus puikiu pasirinkimu jūsų antžeminiams baseinams, tarnausiantis kaip cirkuliacijos sistemos dalis, užtikrinanti švarų vandenį. Vandens siurblys yra pagamintas iš plieno ir plastiko, užtikrinančio jo patvarumą ir atsparumą chlorui. Jis turi įrengtą nerūdija..
€140.15
Be PVM:€115.83
Šis smėlio filtras su siurbliu yra skirtas cirkuliuoti jūsų baseino vandenį bei užtikrinti, kad jis išliks švarus. Jį galite užpildyti filtravimo smėliu arba kamuoliukais. Efektyvus veikimas: šis smėlio filtras su siurbliu gali išfiltruoti iki 10000 litrų vandens per valandą. Jis yra nepakeičiamas b..
€161.27
Be PVM:€133.28
Šis smėlio filtras su siurbliu yra skirtas cirkuliuoti jūsų baseino vandenį bei užtikrinti, kad jis išliks švarus. Jį galite užpildyti filtravimo smėliu arba kamuoliukais. Praktiškas priešfiltris: priešfiltris su nuimamu krepšeliu, iš įleidžiamo vandens pašalindamas nešvarumus bei šiukšles, apsaugo ..
€145.91
Be PVM:€120.59
Šis Bestway Flowclear Skimatic filtras-siurblys 58462 užtikrina greitą ir veiksmingą vandens cirkuliaciją, taip išlaikydamas baseino vandenį švariu. 2574 litrų per valandą (680 gal/val) galingumo filtras-siurblys pasižymi puikiomis filtravimo savybėmis. Automatiškai filtruojant ir valant, didelė tal..
€118.07
Be PVM:€97.58
Šis Bestway Flowclear Skimatic filtras-siurblys 58469 užtikrina greitą ir veiksmingą vandens cirkuliaciją, taip išlaikydamas baseino vandenį švariu. 3974 litrų per valandą (1050 gal/val) galingumo filtras-siurblys pasižymi puikiomis filtravimo savybėmis. Automatiškai filtruojant ir valant, didelė ta..
€137.27
Be PVM:€113.45
Šis Bestway Flowclear baseino siurblys su filtru užtikrina greitą ir veiksmingą vandens cirkuliaciją, taip išlaikydamas baseino vandenį švarų. Jis pasižymi puikiu 2006 l (530 gal) per valandą našumo filtravimu. Siurblio korpuse esantis filtras gali būti greitai išimtas valymui. Aukštos kokybės žarno..
€62.39
Be PVM:€51.56
Šis Bestway Flowclear baseino siurblys su filtru užtikrina greitą ir veiksmingą vandens cirkuliaciją, taip išlaikydamas baseino vandenį švarų. Jis pasižymi puikiu 3028 l (800 gal) per valandą našumo filtravimu. Siurblio korpuse esantis filtras gali būti greitai išimtas valymui. Aukštos kokybės žarno..
€75.83
Be PVM:€62.67
Šis Bestway Flowclear baseino siurblys su filtru užtikrina greitą ir veiksmingą vandens cirkuliaciją, taip išlaikydamas baseino vandenį švarų. Siekiant užtikrinti kruopštų filtravimą, jis turi efektyvią, filtravimui atsparią filtro kasetę. Taigi, filtravimo kokybė yra nepriekaištinga. Siurblio korpu..
€53.75
Be PVM:€44.42
Šis Bestway Flowclear baseino siurblys su filtru užtikrina greitą ir efektyvią vandens cirkuliaciją, kuri padės išlaikyti baseino vandenį švarų. Jis pasižymi puikiu - 5678 l (1500 gal.) per valandą filtravimo našumu. Siurblio korpuse esantis filtras gali būti greitai išimtas valymui. Aukštos kokybės..
€129.59
Be PVM:€107.10
Šis Bestway Flowclear baseino siurblys su filtru užtikrina greitą ir efektyvią vandens cirkuliaciją, kuri padės išlaikyti baseino vandenį švarų. Jis pasižymi puikiu filtravimo našumu (9463 l per valandą, kas yra lygu 2500 gal/val.). Siurblio korpuse esantis filtras gali būti greitai išimtas valymui...
€164.15
Be PVM:€135.66
Šis skaidrus Bestway Flowclear siurblys su kasetiniu filtru yra nepakeičiama, kaip cirkuliacijos sistemos dalis tarnausianti baseino įranga. Jis padeda išlaikyti stabilų švaraus, skaidraus ir higieniško vandens srautą jūsų baseine. Siurblys su filtru turi būti naudojamas su kasetėmis (tipas III-A/C)..
€141.11
Be PVM:€116.62
Šis aukštos kokybės siurblys puikiai tinka baseinams, sodo tvenkiniams bei SPA salonams, sudarydamas dalį cirkuliacinės sistemos ir palaikydamas vandens švarą.Permatomas filtro dangtis leidžia patikrinti, ar filtras prisipildė. Filtruojantį krepšelį galima iš siurblio išimti nuosėdų pašalinimui ir v..
€165.11
Be PVM:€136.45
Šis aukštos kokybės siurblys puikiai tinka baseinams, sodo tvenkiniams bei SPA salonams, sudarydamas dalį cirkuliacinės sistemos ir palaikydamas vandens švarą. Permatomas filtro dangtis leidžia patikrinti, ar filtras prisipildė. Filtruojantį krepšelį galima iš siurblio išimti nuosėdų pašalinimui ir ..
€105.59
Be PVM:€87.26
Šis aukštos kokybės siurblys puikiai tinka baseinams, sodo tvenkiniams bei SPA salonams, sudarydamas dalį cirkuliacinės sistemos ir palaikydamas vandens švarą.Permatomas filtro dangtis leidžia patikrinti, ar filtras prisipildė. Filtruojantį krepšelį galima iš siurblio išimti nuosėdų pašalinim..
€142.07
Be PVM:€117.41
Su šia filtravimui skirtų kamuoliukų pakuote galite išfiltruoti mažiausius nešvarumus vandenyje, o tai užtikrins jums vėl švarų ir malonų baseiną! Pagamintas iš PE, kamuoliukas filtravimui yra ilgaamžis bei lengvesnis ir efektyvesnis nei įprastinės filtravimo priemonės. Kadangi jie yra 100% pakartot..
€30.71
Be PVM:€25.38
Su kamuoliukų baseino filtrui pakuote galite išfiltruoti mažiausius nešvarumus vandenyje, o tai užtikrins jums vėl švarų ir malonų baseiną! Patvari medžiaga: pagaminta iš PE, vandens filtravimo priemonė pasižymi ilgaamžiškumu bei yra kur kas lengvesnė ir efektyvesnė nei tradicinė filtravimo medžiaga..
€62.39
Be PVM:€51.56
Su kamuoliukų baseino filtrui pakuote galite išfiltruoti mažiausius nešvarumus vandenyje, o tai užtikrins jums vėl švarų ir malonų baseiną! Patvari medžiaga: pagaminta iš PE, vandens filtravimo priemonė pasižymi ilgaamžiškumu bei yra kur kas lengvesnė ir efektyvesnė nei tradicinė filtravimo medžiaga..
€93.11
Be PVM:€76.95
Kaip filtro medžiagą naudojant smėlį, šis smėlio filtras baseinui yra veiksmingas būdas filtruoti ir valyti jūsų baseino vandenį. Tai yra gerokai ekonomiškesnis ir mažai priežiūros reikalaujantis pasirinkimas, norint jūsų baseino vandenį išlaikyti švariu. Iš didelio tankio polietileno pagamintas smė..
€103.67
Be PVM:€85.68
Kaip filtro medžiagą naudojant smėlį, šis smėlio filtras baseinui yra veiksmingas būdas filtruoti ir valyti jūsų baseino vandenį. Tai yra gerokai ekonomiškesnis ir mažai priežiūros reikalaujantis pasirinkimas, norint jūsų baseino vandenį išlaikyti švariu. Iš aukštos kokybės ir aukšto tankio polietil..
€120.95
Be PVM:€99.96
Kaip filtro medžiagą naudojant smėlį, šis smėlio filtras baseinui yra veiksmingas būdas filtruoti ir valyti jūsų baseino vandenį. Tai yra gerokai ekonomiškesnis ir mažai priežiūros reikalaujantis pasirinkimas, norint jūsų baseino vandenį išlaikyti švariu. Pagamintas iš didelio tankio polietileno, ši..
€264.95
Be PVM:€218.97
Kaip filtro medžiagą naudojant smėlį, šis smėlio filtras baseinui yra veiksmingas būdas filtruoti ir valyti jūsų baseino vandenį. Tai yra gerokai ekonomiškesnis ir mažai priežiūros reikalaujantis pasirinkimas, norint jūsų baseino vandenį išlaikyti švariu. Iš aukštos kokybės ir aukšto tankio polietil..
€213.11
Be PVM:€176.12
Kaip filtro medžiagą naudojant smėlį, šis smėlio filtras baseinui yra veiksmingas būdas filtruoti ir valyti jūsų baseino vandenį. Tai yra gerokai ekonomiškesnis ir mažai priežiūros reikalaujantis pasirinkimas, norint jūsų baseino vandenį išlaikyti švariu. Iš aukštos kokybės ir aukšto tankio polietil..
€242.87
Be PVM:€200.72
Kaip filtro medžiagą naudojant smėlį, šis baseino smėlio filtras su savisiurbiu siurbliu yra veiksmingas būdas filtruoti ir valyti jūsų baseino vandenį. Tai yra gerokai ekonomiškesnis ir mažiau priežiūros reikalaujantis pasirinkimas, norint jūsų baseino vandenį išlaikyti švariu. Pagamintas iš dideli..
€408.47
Be PVM:€337.58
Šis smėlio filtras kartu su smėlio ir filtro kamuoliukais yra puikus pasirinkimas norint išlaikyti savo baseinus ir spa baseinus švarius, nenaudojant priedų ar chemikalų. Filtravimo siurblys yra pagrįstas natūralia filtravimo sistema: vanduo yra įsiurbiamas į bakelį, kuriame yra kvarcinio smėlio sug..
€167.03
Be PVM:€138.04
Šis smėlio filtras su siurbliu ir laikmačiu yra skirtas norint užtikrinti švarų baseino vandenį, kuriame nebūtų šiukšlių. Smėlio filtras gali išfiltruoti 10980 litrų per valandą ir jis pasižymi patvariu, korozijai atspariu filtro bakeliu. Jis yra atsparus chloruoto baseino vandens rūgšties poveikiui..
€202.55
Be PVM:€167.40
Šis smėlio filtras kartu su smėlio ir filtro kamuoliukais yra puikus pasirinkimas norint išlaikyti savo baseinus ir spa baseinus švarius, nenaudojant priedų ar chemikalų. Filtravimo siurblys yra pagrįstas natūralia filtravimo sistema: vanduo yra įsiurbiamas į bakelį, kuriame yra kvarcinio smėlio sug..
€184.31
Be PVM:€152.32
Šis smėlio filtro siurblys yra skirtas vandenį baseine išlaikyti švarų ir be šiukšlių. Šis smėlio filtras gali išfiltruoti 16 800 l per valandą, jis parduodamas su patvariu, nuo korozijos apsaugančiu filtro bakeliu, atspariu chloruoto baseino vandens rūgštims. Jis taip pat turi koštuvą, kuris padės ..
€321.99
Be PVM:€266.11
Šis smėlio filtro siurblys yra skirtas vandenį baseine išlaikyti švarų ir be šiukšlių. Smėlio filtras gali išfiltruoti 11000 litrų per valandą bei turi patvarų, rūgštaus chloruoto baseino vandens poveikiui atsparų, antikorozinį filtro bakelį. Jis taip pat turi daugiasluoksnį vožtuvą, skirtą lengvam ..
€167.03
Be PVM:€138.04
Šis smėlio filtro siurblys yra skirtas vandenį baseine išlaikyti švarų ir be šiukšlių. Smėlio filtras gali išfiltruoti 17000 litrų per valandą bei turi patvarų, rūgštaus chloruoto baseino vandens poveikiui atsparų, antikorozinį filtro bakelį. Papildomas koštuvas užtikrina, jog į smėlio filtrą nepate..
€265.87
Be PVM:€219.73
Šis smėlio filtras kartu su smėlio ir filtro kamuoliukais yra puikus pasirinkimas norint išlaikyti savo baseinus ir spa baseinus švarius, nenaudojant priedų ar chemikalų. Filtravimo siurblys yra pagrįstas natūralia filtravimo sistema: vanduo yra įsiurbiamas į bakelį, kuriame yra kvarcinio smėlio sug..
€164.15
Be PVM:€135.66
Šis smėlio filtro siurblys yra skirtas vandenį baseine išlaikyti švarų ir be šiukšlių. Smėlio filtras gali išfiltruoti 11000 litrų per valandą bei turi patvarų, rūgštaus chloruoto baseino vandens poveikiui atsparų, antikorozinį filtro bakelį. Jis taip pat turi daugiasluoksnį vožtuvą, skirtą lengvam ..
€320.15
Be PVM:€264.59
Šis smėlio filtro siurblys yra skirtas vandenį baseine išlaikyti švarų ir be šiukšlių. Smėlio filtras gali išfiltruoti 17000 litrų per valandą bei turi patvarų, rūgštaus chloruoto baseino vandens poveikiui atsparų, antikorozinį filtro bakelį. Papildomas koštuvas užtikrina, jog į smėlio filtrą nepate..
€531.75
Be PVM:€439.46
Šis filtravimo smėlis gali būti naudojamas kaip alternatyva smėlio filtrams. Jis taip pat padės paruošti baseiną vasaros plaukiojimo sezonui! Šio smėlio baseino filtrui grūdelių dydis yra 0,4-0,8 mm ir jis gali būti naudojamas smėlio filtruose norint sumažinti baseino vandens skleidžiamus kvapus ir ..
€34.55
Be PVM:€28.55
Šis Summer Fun smėlis filtrui puikiai tinka visiems smėlio filtrams. Norint užpildyti talpą apie 75%, rekomenduojama atsižvelgti į įprastus patarimus, o tinkamam kiekiui užtikrinti - savo filtro instrukcijas. Vidutiniškai, smėlis filtrui turi būti keičiamas kas 2 metus. Jis yra pristatomas 25 kg mai..
€49.91
Be PVM:€41.25
Ubbink baseino filtravimo rinkinys 300 7504641 su siurbliu TP 25 yra skirtas vandens filtravimui įvairaus tipo baseinuose. Ši siurblio ir filtravimo sistema yra nebrangi priemonė vandens švarai jūsų baseine palaikyti. Filtravimo smėliu principas: baseino vanduo yra siurbiamas iš baseino (graibšto/si..
€294.39
Be PVM:€243.30
Rodoma nuo 1 iki 40 iš 45 (2 puslapių)

Baseinų filtrai yra esminė dalis baseino priežiūros sistemoje, kurie padeda išlaikyti vandenį švarų nuo dalelių, purvo, bakterijų ir kitų užteršimų. Šie filtrai veikia išvalydami vandenį per tam tikrus filtravimo sluoksnius, taip atskiriant nuo jo nešvarumus. Yra kelios pagrindinės baseinų filtro tipų:

  1. Smėlio filtras: Smėlio filtras yra vienas iš populiariausių baseinų filtrų tipų. Jis veikia paduodamas baseino vandenį per smėlį, kuris išlaiko daleles ir nešvarumus, o švarus vanduo grįžta į baseiną. Periodiškai smėlį reikia plauti ar keisti.

  2. Dėmės ir žiedadulkės filtras: Šis tipas naudoja specialias filtravimo plokšteles ar audinius, kurie susilaiko dėmes, žiedadulkes ir kitus mažus nešvarumus. Jie yra lengvai prieinami ir patogūs naudoti.

  3. Kartuviniai filtras: Kartuviniai filtrai yra populiari pasirinkimo, ypač mažesniuose baseinuose. Jie naudoja ploną audinio filtravimo sluoksnį, kuris gauna daleles ir nešvarumus, o švarus vanduo grįžta į baseiną. Kartuvinius filtrus galima valyti arba keisti.

Baseinų filtrai gali būti montuojami skirtinguose baseino vietose, tokiose kaip filtravimo sistema, virdulys ar baseino šlaitas. Pasirinkus tinkamą filtrą, svarbu reguliariai jį prižiūrėti ir palaikyti, kad būtų išlaikyta tinkama filtravimo efektyvumas ir baseino vanduo būtų švarus bei saugus naudojimui. Prieš pasirenkant filtrą, svarbu atsižvelgti į baseino dydį, naudojimo intensyvumą ir būtinas priežiūros užduotis.