Prekių katalogas
Krepšelis

Mobilūs WC

Pasižymintis lengvu ir kompaktišku dizainu, šis nešiojamas stovyklavimo tualetas puikiai tiks stovyklavimui, išvykai nameliu ant ratų, maisto renginiams ir kt. Patvari medžiaga: nešiojamas stovyklavimo tualetas yra pagamintas iš tvirto, didelio tankio polietileno, tad jis atsparus smūgiams ir patvar..
€108.47
Be PVM:€89.65
Pasižymintis lengvu ir kompaktišku dizainu, šis nešiojamas stovyklavimo tualetas puikiai tiks stovyklavimui, išvykai nameliu ant ratų, maisto renginiams ir kt. Patvari medžiaga: nešiojamas stovyklavimo tualetas yra pagamintas iš tvirto, didelio tankio polietileno, tad jis atsparus smūgiams ir patvar..
€150.71
Be PVM:€124.55
Mūsų 10 litrų atliekų laikymo talpą turintis nešiojamas tualetas užtikrina, kad suaugęs jį galės naudoti 2-3 dienas. Tualetas puikiai tinka naudoti stovyklavimo metu ar važiuojant tarnybine transporto priemone. Jis taip pat patogus vyresnio amžiaus asmenims, vaikams ir neįgaliems žmonėms ligoninėse ..
€102.71
Be PVM:€84.88
Mūsų 20 litrų atliekų laikymo talpą turintis nešiojamas tualetas užtikrina, kad suaugęs jį galės naudoti 4-5 dienas. Tualetas puikiai tinka naudoti stovyklavimo metu ar važiuojant tarnybine transporto priemone. Jis taip pat patogus vyresnio amžiaus asmenims, vaikams ir neįgaliems žmonėms ligoninėse ..
€101.75
Be PVM:€84.09
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Mobilieji WC (cheminiai tualetai) yra nešiojami higienos sprendimai, kurie leidžia žmonėms naudotis tualetu lauke ar kitose vietose, kur nėra pastovaus sanitarijų tinklo. Šie tualetai yra dažnai naudojami stovyklavime, renginiuose, statybose, festivaliuose ir kitose situacijose, kai pastovaus kanalizacijos ar vandens tiekimo galimybės nėra.

Mobilieji WC gali turėti šias savybes:

1. Cheminis procesas: Mobilieji WC veikia su cheminiu procesu, kurio metu specialūs chemikalai naudojami nuotekoms neutralizuoti, dezinfekuoti ir sumažinti nemalonią kvapą. Tai leidžia išlaikyti higienos lygį ir komfortą naudojantis tualetu.

2. Talpa nuotekoms: Mobilieji WC turi specialią talpą arba konteinerį, kuriame surinktos nuotekos saugomos iki ištuštinimo. Šios talpos dydis priklauso nuo modelio, tačiau dauguma gali laikyti daugelį naudojimų.

3. Sėdynė ir sėdėjimo aukštis: Mobilieji WC dažniausiai turi sėdynę, kuri suteikia patogumą naudojantis tualetu. Jų sėdėjimo aukštis gali būti panašus į tradicinius tualetus, kas leidžia jaučiatės komfortiškai.

4. Nuleidžiamas vanduo arba skystis: Kai kurie modeliai gali turėti nuleidžiamą vandenį arba kitą skystį, kad būtų lengviau išvalyti tualetą po naudojimo.

5. Kompaktiškas dizainas: Mobilieji WC gali būti sukurti kompaktiškai, kad būtų patogu jų transportavimas ir saugojimas. Jie gali būti sulankstomi arba išardomi, todėl juos galima lengvai įtraukti į transporto priemonę ar sandėliuoti.

6. Patalynė ir privatumas: Kai kurie modeliai gali turėti savyje integruotą patalynę arba užuolaidas, užtikrinančias privatumą naudojant tualetą.

Mobilieji WC yra svarbus higienos sprendimas lauke, kai nėra galimybės naudotis pastoviomis sanitarinėmis įrangomis. Jie suteikia patogumą ir švarą, ypač renginiuose ar stovyklavimo išvykose. Cheminiai tualetai veikia efektyviai ir nekenksmingai, o pasirinkdami jų modelį, galite atsižvelgti į savo poreikius ir aplinkos tvarumą.