Prekių katalogas
Krepšelis

Vejos aeratoriai

Šis galingas vejos skarifikatorius yra puikus sprendimas gerai prižiūrėtam ir sveikam sodui. 2-1 grėblys ir skarifikatorius: vejos skarifikatorius turi keičiamus skarifikatoriaus peiliukus ir grėbimo nagus. Šis daugiafunkcis įrankis gali veiksmingai skarifikuoti ir išgrėbti veją, taip paskatinant sv..
€137.27
Be PVM:€113.45
Šis rankinis Draper Tools vejos aeratorius yra galingas ir patikimas sodo įrankis. Jis yra nepakeičiama sveiką veją užtikrinanti pagalbinė priemonė profesionaliam mažų bei vidutinio dydžio sodų aeravimui ir skarifikavimui. Vejos aeratorius pasižymi galvanizuoto plieno būgnu, kuris, siekiant užtikrin..
€56.63
Be PVM:€46.80
Norėdami efektyviau išpurenti savo veją, naudokite šį Draper Tools vejos aeratorių su 5 smaigais. Vejos aeratorius yra milteliniu būdu dengtos vamzdinio plieno konstrukcijos, o tuščiaviduriai dantukai padeda efektyviau išpurenti vejas. Penki smaigai turi taškinius galus ir padaro apie 12 mm skyles.S..
€38.39
Be PVM:€31.73
Su šiuo skarifikatoriumi vejapjovei galite greitai ir paprastai net ir nuo didelių vejų pašalinti samanas ir kitas piktžoles bei užtikrinti efektyvų aeravimą. Tai leis vejai greičiau ir tankiau augti. Pasižymintis jungtimi, vejos grėblys gali būti paprastai ir saugiai pritvirtintas prie sukabinimo į..
€99.83
Be PVM:€82.50
Skarifikatorius vejapjovei gali paprastai pašalinti samanas ir piktožoles bei efektyviai skarifikuoti didelius vejos paviršius, taip užtikrinant, kad žolė bus tankesnė. Patvari medžiaga: plienas – išskirtinai kieta ir tvirta medžiaga. Jis suteikia tvirtumo ir stabilumo. Galvanizavimas suteikia geres..
€101.75
Be PVM:€84.09
Turėdami vejos aeratorių vejapjovei galite paprastai ir greitai supurenti bei suaeruoti veją ar viršutinį dirvožemio sluoksnį. Volas pasižymi pavaromis ir pramuša žemę, taip užtikrinant, kad žolė bus geriau vėdinama. Taigi, maistinės medžiagos ir trąšos paprasčiau pateks į žemę. Esant kietesnei žeme..
€167.99
Be PVM:€138.84
Šie vejos aeravimo žiedai su smaigais bus praktišku priedu jūsų vejos volui bei puikiai tiks vejos aeravimui. Praktiški smaigai: vejos aeravimo žiedas su praktiškais smaigais yra skirtas padėti sumažinti dirvožemio tankumą ir leisti vandeniui, orui ir maistinėms medžiagoms patekti į šaknų sistemą, t..
€48.95
Be PVM:€40.45
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Vejos aeratoriai yra sodo įrankiai, skirti pagerinti vejų būklę ir augimą. Jie veikia sukimbdami žemės paviršių, padedant pralaužti sutankėjusias dirvos dalis ir palengvinti oro, vandens ir maistinių medžiagų pasiekimą prie žemės šaknų. Tai yra svarbus veiksmas, kuris padeda atpalaiduoti žemę, skatinti šaknų augimą ir užtikrinti, kad žolė augtų sveikai ir tvarkingai. Štai keletas svarbių dalykų apie vejų aeratorius:

  1. Aeratoriaus tipai: Yra du pagrindiniai vejų aeratorių tipai - žemės įdubimo (žemės tvarkymo) aeratoriai ir skylės įdirbimo aeratoriai. Žemės tvarkymo aeratoriai ištraukia mažas žemės dalis ir jas padalija po vejų paviršiumi. Skiriasi skylės įdirbimo aeratoriai, kurie išgraužia daugiau žemės ir palieka skyles, leidžiančias orui, vandeniui ir maistiniams elementams pasiekti žolės šaknis.

  2. Gylis ir plotis: Daugelis vejų aeratorių turi reguliuojamą gylį ir plotį, kuris leidžia prisitaikyti prie vejų būklės ir kitų faktorių. Gylis priklauso nuo to, kiek giliai norite pralaužti dirvą ir palengvinti šaknų augimą.

  3. Bendras stovas ir svoris: Vejų aeratorius gali būti valdomas rankomis arba varomas motoriniu varikliu. Motoriniai aeratoriai yra patogesni, ypač dideliems plotams. Svoris ir stovas taip pat yra svarbūs, nes tai gali turėti įtakos įrankio valdymui ir veikimui.

  4. Laikas ir dažnis: Aeratorių naudojimo dažnis priklauso nuo vejų būklės ir sezono. Dažniausiai aeratorius naudojamas pavasarį ar rudenį, kai žolė aktyviai auga.

  5. Priežiūra: Po aeratoriaus naudojimo, svarbu sutvarkyti vejus ir suteikti jiems pakankamai laiko atsigauti. Be to, įrankį reikia valyti nuo žemės ir dulkių, kad išlaikytumėte jo veikimo efektyvumą.

Vejų aeratoriai yra naudingi įrankiai, kurie padeda palaikyti vejų sveikatą ir gerą augimą. Jie yra naudingi tuo, kad padeda pagerinti dirvos struktūrą, leisdami orui, vandeniui ir maistiniams elementams pasiekti šaknis. Pasirinkdami vejų aeratorių, svarbu atsižvelgti į savo vejų dydį, būklę ir poreikius, kad pasirinktumėte tinkamą modelį.