Prekių katalogas
Krepšelis

Irklinės valtys

Ši Bestway Hydro-Force pripučiama valtis yra 228 cm ilgio ir gali būti naudojama kaip pramoginė valtis. Ją lengva pripūsti ir ji puikiai tiks sekliame vandenyje. Valtis yra pagaminta iš PVC, kuris užtikrina, kad ji tvirta ir patvari. Pripučiamas dugnas suformuoja visiškai lygų paviršių, kuris ant va..
€71.03
Be PVM:€58.70
Ši pripučiama Bestway Hydro-Force valtis Treck X1 61064 puikiai tiks poilsinei išvykai telkinyje ar ramiame ežere. Valtis tinka dviems asmenims, o jos didžiausia apkrova yra 170 kg. Pagaminta iš tvirto vinilo, ši pripučiama valtis yra itin tvirta ir patvari. Papildomam saugumui užtikrinti, ji turi 3..
€65.27
Be PVM:€53.94
Ši Bestway Hydro-Force Voyager 300 pripučiama valtis bus puikiu kompanionu trumpoms išvykoms su partneriu. Šis pripučiamas plaustas yra pagamintas iš patikrinto vinilo, kuris suteikia jam tvirtumo ir patvarumo. Plaustas užtikrina patogumą, turi tvirtus irklų fiksatorius ir irklų spaustukus. Dėl apli..
€94.07
Be PVM:€77.74
Ši Bestway Hydro-Force Voyager 500 pripučiama valtis bus puikiu kompanionu trumpoms išvykoms su savo partneriais. Šis pripučiamas plaustas yra pagamintas iš patikrinto vinilo, yra tvirtas ir patvarus. Plaustas užtikrina patogumą, turi tvirtus irklų fiksatorius ir irklų spaustukus. Dėl aplinkui juosi..
€169.91
Be PVM:€140.42
Šis Bestway Hydro-Force Treck x2 pripučiamos valties komplektas puikiai tinka poilsinei išvykai ramiame ežere. Valtis tinka 2 suaugusiems ir 1 vaikui bei pasižymi didžiausia – 225 kg apkrova. Šis pripučiamas plaustas yra pagamintas iš tvirto ir patvaraus PVC, kuris suteikia jam tvirtumo ir patvarumo..
€92.15
Be PVM:€76.16
Su šia Bestway Kondor 1000 pripučiama valtimi mėgaukitės maloniu plaukiojimu baseine ar ramiame ežere! Ji tinka vienam asmeniui, o jos didžiausia apkrova yra 80 kg. Praktiška medžiaga: pagaminta iš praktiško, iš anksto patikrinto PVC, ši pripučiama valtis yra labai tvirta ir patvari. Saugi valtis: s..
€39.35
Be PVM:€32.52
Su šia Bestway Kondor 2000 pripučiama valtimi mėgaukitės maloniu plaukiojimu baseine ar ramiame ežere! Ji yra tvirta ir joje telpa 1 suaugęs ir 1 vaikas. Praktiška medžiaga: pripučiamas plaustas yra pagamintas iš praktiško PVC, tad jis tvirtas ir patvarus.Lengvai paruošiama: irklinė valtis turi grei..
€47.99
Be PVM:€39.66
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Irklinės valtys (arba baidarės) yra plūduriuojančios valtys, kurios valdomos naudojant ikrlius iš abiejų pusių. Šios valtys gali būti vienvietės arba daugvietės, priklausomai nuo dydžio ir naudojimo būdo. Irklinės valtys yra populiarus būdas plaukti upėmis, ežerais, jūromis ir kitais vandens telkiniais.

Pagrindinės irklinių valčių savybės apima:

1. Dydis: Irklinės valtys gali būti įvairių dydžių, nuo mažų vienviečių valčių iki didelių daugvietių valčių, kuriose gali keliauti kelios žmonės.

2. Forma: Valčių formos gali skirtis, tačiau dauguma irklinių valčių turi ilgą, siaurą ir plūduriuojantį korpusą, kuris leidžia greitai ir stabiliai plaukti.

3. Medžiaga: Irklinės valtys dažniausiai yra pagamintos iš atsparių vandeniui medžiagų, tokios kaip plastikas, fiberglasas arba kompozitai.

4. Irklai: Irklinės valtys valdomos naudojant ikrlius. Irklai yra specialūs įrankiai, kurie gali būti iš metalo, medžio arba kitų medžiagų. Jie yra naudojami judėti ir valdyti valtį.

5. Sėdynės: Irklinės valtys dažniausiai turi integruotas sėdynes arba sėdėjimo platformas žmonėms. Tai suteikia patogumą ir komfortą plaukiant.

6. Galimybės: Kai kurios irklinės valtys gali būti aprūpintos kitais priedais arba funkcijomis, pvz., saugos nuo lietaus dangčiais, bagažo skyriais ar net šilumos izoliacija.

Irklinės valtys yra populiarus būdas mėgautis vandeniu, mokytis išsaugoti ir atitinkamai valdyti valtį bei mėgautis gamtos grožiu. Jos tinka tiek sportiniam plaukimui, tiek poilsiui. Pasirinkdami irklinę valtį, turėtumėte atsižvelgti į savo patirtį, poreikius, plaukimo vietą ir skiriamąjį biudžetą, siekdami rasti tinkamiausią modelį jums.