Prekių katalogas
Krepšelis

Šildytuvai

Šis dvigubas Nature Coldframe parafino šildytuvas pasižymi 4,5 l kuro talpa ir skleidžia tokią pačią šilumą kaip ir 600 vatų elektrinis šildytuvas. Parafino šildytuvai yra puikus bei ekonomiškas būdas generuoti pastovų šiluminį spinduliavimą šiltnamyje. Ši šiluma žiemos metu yra būtina jautriems aug..
€94.07
Be PVM:€77.74
Šis 0,5 l kuro talpa pasižymintis pakabinamas Nature Coldframe parafino šildytuvas turi pakabinimui skirtą kabliuką. Parafino šildytuvai yra puikus bei ekonomiškas būdas generuoti pastovų šiluminį spinduliavimą šiltnamyje. Ši šiluma žiemos metu yra būtina jautriems augalams, tokiems kaip atogrąžų ir..
€35.51
Be PVM:€29.35
Šio Nature Coldframe parafino šildytuvo kuro talpa yra 1,7 L. Parafino šildytuvai yra puikus bei ekonomiškas būdas generuoti pastovų šiluminį spinduliavimą šiltnamyje. Ši šiluma žiemos metu yra būtina jautriems augalams, tokiems kaip atogrąžų ir mėsėdžiai augalai ar fuksijos ir pelargonijos. Liepsna..
€43.19
Be PVM:€35.69
Šis viengubas Nature Coldframe parafino šildytuvas pasižymi 4,5 l kuro talpa ir skleidžia tokią pačią šilumą kaip ir 600 vatų elektrinis šildytuvas. Parafino šildytuvai yra puikus bei ekonomiškas būdas generuoti pastovų šiluminį spinduliavimą šiltnamyje. Ši šiluma žiemos metu yra būtina jautriems au..
€69.11
Be PVM:€57.12
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Šildytuvai yra prietaisai, skirti šildyti patalpas, suteikiant joms komfortišką temperatūrą šaltuoju metų laiku. Jie gali būti įvairių tipų, skirtingais dydžiais ir galios lygiais, kad atitiktų skirtingas šildymo poreikis. Štai keli pagrindiniai šildytuvų tipai:

 1. Elektriniai šildytuvai:

  • Elektriniai šildytuvai veikia pagal elektros energijos konvertavimo principą į šilumą.
  • Yra įvairių tipų elektrinių šildytuvų, tokių kaip konvekciniai, infraraudonieji, oro oro šildytuvai ir kt.
  • Jie yra gana lengvi pernaudojimui, tačiau gali didinti elektros sąskaitas.
 2. Dujiniai šildytuvai:

  • Dujiniai šildytuvai veikia sukuriant šilumą deginant dujas (paprastai gamtines dujas ar propaną-butaną).
  • Jie gali būti naudojami tiek patalpose, tiek lauke.
 3. Kietakuršiai kūrenantys šildytuvai:

  • Kietakuršiai kūrenantys šildytuvai naudoja medieną, anglis, briketus arba kitus kietus degalus kaip šilumos šaltinį.
  • Šie šildytuvai yra dažnai naudojami namuose, kur yra galimybė gauti ir laikyti kietus degalus.
 4. Šilumos siurbliai:

  • Šilumos siurbliai yra efektyvūs ir ekologiški šildymo sprendimai, kurie perkelia šilumą iš vienos vietos į kitą, išnaudojant natūralias ar dirbtines šilumos šaltinių skirtumus.
 5. Radiatorių šildymo sistemos:

  • Radiatorių šildymo sistemos naudoja šilumos perdavimo principą, kai šiluma yra skleidžiama per radiatorių paviršių ir paskirstoma po patalpa.
 6. Elektriniai grindų šildytuvai:

  • Šie šildytuvai yra įrengiami po grindimis ir šildo patalpą iš apačios į viršų, pasižymėdami efektyviu energijos naudojimu.
 7. Pelletiniai šildytuvai:

  • Pelletiniai šildytuvai naudoja medienos granules ("pelletus") kaip degalus, ir jie yra automatizuoti ir efektyvūs šilumos šaltiniai.
 8. Šilumos čerpės ir boileriai:

  • Šilumos čerpės naudoja saulės šviesą kaip energijos šaltinį, o boileriai šildytuvuose saugo šilumą šildymo reikmėms.

Pasirinkus šildytuvą, svarbu atsižvelgti į patalpų dydį, jų paskirtį, energijos efektyvumą, galios poreikį ir norimą šildymo technologiją. Svarbu rinktis šildytuvus, kurie atitinka jūsų šildymo poreikius ir efektyviai bei ekologiškai šildo jūsų namus ar patalpas.