Prekių katalogas
Krepšelis

Darbo įrankiai

Pilnas įrankių rinkinys profesionaliam automobilių variklių taisymui, skirtas tarpiklio keitimui, paskirstymo grandinės keitimui, paskirstymo veleno keitimui ir nustatymui ir t.t.Įrankiai tinkami BMW Mini One, Cooper, Cooper S ir Series R55-56 su N12, N14 varikliais. Tinkami Citroen C4 ( 2008 to 200..
€47.99
Be PVM:€39.66
Šis sustiprinto patvarumo įrankių priekinių ratų stebulės guoliams rinkinys yra būtinas bet kurioje automobilių remonto dirbtuvėje, skirtas profesionalams ir mėgėjams. Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti įrankiai yra labai patvarūs. Rinkinys pristatomas smūgiams atspariame lagamine, patogiam laiky..
€99.83
Be PVM:€82.50
Šis 15 dalių stabdžių tvarkymo ir surinkimo įrankių rinkinys suteikia jums visus įrankius, reikalingus greitam ir efektyviam stabdžių kaladėlių ir diskų tvarkymo darbui. Šie aukštos kokybės įrankiai yra pagaminti iš patvaraus anglies plieno. Šis pilnas ir praktiškas rinkinys yra pristatomas patogiam..
€107.51
Be PVM:€88.85
Kaitinimo žvakių išėmimo rinkinys skirtas žvakių išėmimui 8 mm ir 10 mm) iš cilindro galvutės, jos nesugadinant. Tokius įrankius tiesiog būtina turėti profesionaliose ir mėgėjų dirbtuvėse.Įrankiai pagaminti iš kokybiškų medžiagų, todėl garantuojame patvarumą ir ilgaamžiškumą. Visi įrankiai laikomi t..
€61.43
Be PVM:€50.77
Šis patvarus įrankių ratų stebulės guoliams rinkinys yra būtinas bet kurioje automobilių remonto dirbtuvėje, skirtas profesionalams ir mėgėjams. Aukštos kokybės įrankiai labai patogūs. Nereikės nuimti stebulės ir įvorės, todėl darbai bus atlikti daug greičiau. Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti į..
€99.83
Be PVM:€82.50
Šis kokybiškas universalus radiatoriaus slėgio tikrinimo prietaisų rinkinys sudarytas iš 18 dalių, jis idealiai tinka profesionaliuose servisuose bei automobilių taisymo entuziastams.Šis testeris naudojamas norint surasti vidinius ir išorinius aušinimo sistemos nutekėjimus. Šiuo prietaisu pakeisite ..
€72.95
Be PVM:€60.29
Šis sustiprinto patvarumo įrankių ratų stebulės guoliams rinkinys skirtas tolygiai pasirstyti apkrovą ant išoginio guolio disko. Pagrinde skirtas tam tikriems Ford, Land Rover ir Volvo. Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti įrankiai yra labai patvarūs. Rinkinys pristatomas smūgiams atspariame lagami..
€122.87
Be PVM:€101.55
20 raktų rinkinys lengvųjų ir krovininių automobilių radijo imtuvų ir grotuvų demontavimui. Profesionalūs įrankiai komerciniam ir privačiam naudojimui. Būtini mechaniko įrankių dėžėje. Rinkinyje:4 x raktai (naujų modelių VW Beetle / Audi)2 x raktai (Mercedes Benz) 2 x raktai (VW)2 x raktai (na..
€19.19
Be PVM:€15.86
Šis 21 įrankio rinkinys rutuliniams šarnyrams yra labai aukštos kokybės ir tarnaus ilgai kasdienėje veikloje. Patogiam transportavimui įrankiai parduodami patogiame lagamine. Tinkamas presuoti rutulinių guolių šarnyrus ir vairo traukes. Rinkinyje yra visos reikiamos movos ir stūmokliai rutulinių šar..
€93.11
Be PVM:€76.95
22 lizdų ir antgalių rinkinys generatoriaus skriemulio išėmimui, skirtas profesionalams. Jo pagalba lengvai pašalinsite generatoriaus skriemulį. Rinkinys taip pat leidžia laikyti generatoriaus veleną kol yra pašalinamas skriemulio laikiklis. Rinkinyje yra įvairių adapterių, skirtų visoms vyraujančio..
€34.55
Be PVM:€28.55
Šis 25 dalių varžtų išsukėjų rinkinys puikiai tinka sugadintų vinių, varžtų, Alemite jungčių, ir kt. atlaisvinimui. Šis profesionalus įrankis puikiai tinka komercinei ar tik retkarčiais vykdomai veiklai. Pagamintas iš aukštos kokybės plieno, šis išsukėjų rinkinys yra stiprus ir patvarus. Jo novatori..
€51.83
Be PVM:€42.84
Šis 3-1 įrankių rinkinys C formos rėmo šarnyrų montavimui puikiai tinka įspaudžiamų detalių, tokių kaip šarnyrų, universalių jungčių, sunkvežimių stabdžių inkaro kaiščių pašalinimui ar montavimui. Jis taip pat puikiai tiks pašalinti surūdijusias ar korozijos apimtas detales. Šis rinkinys susideda i..
€58.55
Be PVM:€48.39
Šis 3 - kojis degalų bako daviklio raktas yra naudojamas pašalinant ir montuojant daugumą degalų bako daviklių, net ir uždaroje patalpoje. Jis reguliuojamas taip, kad tiktų daugumai bakų nuo 89 iki 170 mm. Šis degalų bako dangtelio raktas gali būti užfiksuotas tam tikroje vietoje, o po to pasukamas ..
€24.95
Be PVM:€20.62
Šis įlenkimų šalinimo rinkinys yra nepakeičiamas kiekvienam, turinčiam automobilį, nes jis nebrangus ir universalus.Šiuo įdubų šalinimo rinkiniu išlyginsite įlenkimus bet kurioje bet kokio automobilio vietoje. Sutaupysite pinigų ir nereiks naudotis brangiomis profesionalaus kėbulo lyginimo paslaugom..
€82.55
Be PVM:€68.22
Šis sankabos centravimo prietaisas naudojamas idealiai sucentruoti sankabos diską po slėgio plokšte, kuri prisukta prie smagračio. Naudodami šį prietaisą žymiai lengviau suderinsite šlicus sankabos diske su pagrindinio guolio skyle smagratyje. Naudojant šį prietaisą, išvengiamas disko deformavimas, ..
€123.83
Be PVM:€102.34
Šis traukės antgalio nuėmimo ir įrengimo įrankių rinkinys skirtas greitai ir paprastai pakeisti vidinį vairo rutulinį šarnyrą neišmontuojant vairo traukės. Tokius įrankius tiesiog būtina turėti profesionaliose ir mėgėjų dirbtuvėse. Ypač ilgas tuščiaviduris karkasas geresniam priėjimui prie vairo tr..
€71.99
Be PVM:€59.50
4 angos apkaboje leidžia dirbti naudojant 2 arba tris angas. Centrinė veržlė yra su slankiu sujungimu, apsaugančiu nuo veleno pažeidimo. Patvarūs įrankiai pagaminti iš kalto ir karščiu apdoroto plieno. Patogiam saugojimui ir transportavimui, rinkinys parduodamas smūgiams atspariame lagamine. Matmeny..
€25.91
Be PVM:€21.41
Šis 63 dalių profesionalus prietaisų rinkinys buvo sukurtas taisyti pažeistus ar nusidėvėjusius kaitinimo žvakės sriegius. Tvirtas ir patvarus rinkinys yra pagamintas iš tvirto anglies bei plieno lydinio. Įdėklai pasižymi ypač tvirtu ir sandariu centru. Visi prietaisai ir įdėklai yra pristatomi tvir..
€101.75
Be PVM:€84.09
Šis kompaktiškas 8 dalių grandinės pertraukiklio ir kniedijimo įrankių rinkinys gali būti naudojamas norint nutraukti jūsų motociklo grandinę ir sukniedyti naujomis jungtimis. Šis aukštos kokybės grandinės įrankis yra tinkamas 520, 525, 530 ir 532 dydžių grandinėms. Šis įrankis gali būti apsaugotas ..
€45.11
Be PVM:€37.28
Profesionalus variklio uždegimo laiko reguliavimo įrankių rinkinys skirtas profesionaliam variklio remontui: įrengti ar išimti kumštelinį veleną, keisti variklio grandinę, atnaujinti cilindro galvutės tarpiklį ir pan.Aukštos kokybės įrankiai skirti ilgalaikiam kasdieniniam naudojimui automobilių rem..
€45.11
Be PVM:€37.28
Šis įrankių vairo ašiai prisukti/atsukti skirtas rinkinys gali būti naudojamas lengvam vairo ašies prisukimui ir atsukimui. Šie įrankiai specialiai sukurti toms vairo ašims, kurias sunku pasiekti norint sureguliuoti ar pataisyti. Vairo ašis gali būti lengvai atsukama ir prisukama tiesiog sukant vair..
€50.87
Be PVM:€42.04
Šis profesionalus 8 dalių variklio fiksavimo įrankių rinkinys puikiai tinka nustatyti teisingas fiksavimo pozicijas tiek paskirstymo, tiek alkūniniam velenui, tuo pat metu, benzininiuose varikliuose keičiant fiksavimo diržą ar grandinę. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, šis įrankių rinkinys yr..
€55.67
Be PVM:€46.01
Šis “Common rail” purkštukų išėmimo rinkinys sudarytas iš profesionalių įrankių naudojimui servisuose ir garažuose. Šiais įrankiais ištrauksite purkštukus neišrinkdami cilindro galvutės. Įrankiai solidūs, todėl ištrauksite greitai. Net labiausiai įstrigusius purkštukus ištrauksite be vargo. Tinka ME..
€50.87
Be PVM:€42.04
Šis įrankių rinkinys skirtas darbui su vidiniais guoliais. Nepakeičiami įrankiai profesionalams ir mėgėjams. Rinkinys tinkamas įvairioms transporto priemonėms ir naudojimui. Galite pasirinkti reikiamo dydžio įrankį. Įrankiai labai patvarūs, nes pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Rinkinys pristatomas s..
€53.75
Be PVM:€44.42
Šis tvirtas alkūninio veleno padėties jutiklio montavimo įrankis yra nepakeičiamas remontuojant nukritusį ar sulūžusį jutiklį. Jis taip pat pagelbės ant savo Land Rover montuojant alkūninio veleno padėties jutiklio žiedą ar ant savo automobilio gale esančio alkūninio veleno montuojant paleidimo ratą..
€60.47
Be PVM:€49.98
Alkūninio veleno skriemulio laikiklis yra nepakeičiamas įrankis, kai dirbant su centrine skriemulio veržle norima pritvirtinti Volvo automobilių alkūninį veleną. Alkūninio veleno skriemulį palaikantis varžtas gali būti labai tvirtai priveržtas ir kiti būdai, nei naudojimas tinkamo įrankio, gali būti..
€29.75
Be PVM:€24.59
Šis 3 dalių rinkinys yra skirtas padėti pakeisti alyvą Mercedes Benz 9G Tronic su 725 tipo transmisija. Jis susideda iš pildymui, išleidimui ir sraigtų nuėmimui/uždėjimui skirtų adapterio alyvos pildymui, daugiafunkcio alyvos išleidimo rakto bei alyvos išleidimo kaiščio rakto.Medžiaga: plastikasPrit..
€20.15
Be PVM:€16.65
Šis alyvos išleidimo indas yra 16 litrų talpos ir puikiai tiks norint išleisti panaudotą variklių alyvą. Tai yra puikus sprendimas norint išlaikyti garažą ar dirbtuves švarias keičiant alyvą. Šis alyvos lašėjimo padėklas taip pat tinka motociklams. Šis panaudotos alyvos surinkėjas yra tvirtos plasti..
€33.59
Be PVM:€27.76
Šis valytuvų nuėmėjas leidžia valytuvus išrinkti lengvai. Jis taip pat puikiai veikia norint nuimti surūdijusus ir užstrigusius valytuvus. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, šis įrankių rinkinys yra labai patvarus. Pridėtas atbulinis plaktukas apsaugo valytuvo purkštukus. Rinkinį sudaro atbulin..
€45.11
Be PVM:€37.28
Šis devynių būdų atbulinio plaktuko išėmėjo rinkinys puikiai tinka įvairiems automobilių priežiūros darbams, tokiems kaip flanšo tipo galinių ašių bei priekinių ratų pavaros stebulių išėmimui. Šis devynių būdų atbulinio plaktuko išėmėjo rinkinys yra sukurtas naudoti su kitais 5/8"-18 sriegio atbulin..
€74.87
Be PVM:€61.88
Mūsų atrakinimo įrankių rinkinys skirtas transporto priemonės elektronikos kontaktų negadinamam atrakinimui. Mūsų išmontavimo įrankiai tinka apskritoms ir plokščioms kištukinėms jungtims, apimančioms beveik visų tipų transporto priemones, tokias kaip VW, Opel, Ford, Mercedes-Benz, Audi, BMW ir Renau..
€45.11
Be PVM:€37.28
Šis aušinimo sistemos vakuuminio valymo ir užpildymo rinkinys gali greitai užpildyti visą jūsų transporto priemonės aušinimo sistemą. Naudojant šį rinkinį, norint pašalinti susidariusas oro kišenes, sistemos nereikia nuorinti bei išvalyti. Į šį rinkinį įeina lanksti, darbui prie sunkiai pasiekiamų j..
€42.23
Be PVM:€34.90
Šis specifinis generatoriaus remonto įrankių rinkinys sudarytas iš specialių antgalių varančiojo skriemulio įrengimui. Varantysis skriemulys pritvirtinamas 33 krumplių pagalba. Rinkinyje yra visos reikalingos movos ir plunžeriai rutulinių guolių šarnyrų keitimui. Rinkinio antgaliai tinka darbui su B..
€21.11
Be PVM:€17.45
Šios lipnios automobilio įlenkimų šalinimo detalės yra ypatingai stiprios ir puikiai tiks taisyti įbrėžimams ir dideliems įlenkimams. Šios detalės lengvai naudojamos tiesiog prilipinus prie sugadintos vietos. 6 rinkiniai (36 Iš viso) pridėti ir užtikrina ilgametį naudojimą.Spalva: mėlynaMedžiaga: pl..
€16.31
Be PVM:€13.48
Šis įlenkimų šalinimo rinkinys yra nepakeičiamas kiekvienai šeimai, turinčiai automobilį, nes jis nebrangus ir universalus. Šiame kėbulo įdubų tiesinimo rinkinyje yra visi jums reikalingi įrankiai, kad galėtumėte pašalinti susidariusį įlenkimą: 1 įdubos pakėlėjas, 8 klijų tablečių rinkiniai (viso 32..
€70.07
Be PVM:€57.91
Šiame 27 dalių padangų remonto komplekte yra viskas, ko jums galėtų prireikti, norint palengvinti remonto darbus ir užtikrinti padangų tvirtumą. Komplekte yra visi įrankiai, kurių reikia norint sutaisyti smailaus daikto pradurtą padangą. 20 pakuotėje esančių padangų kaiščių pagalba, suremontuokite i..
€39.35
Be PVM:€32.52
Šie 2 automobilio spyruoklių suspaudimo įrankiai skirti saugiam spyruoklių išėmimui iš po rato arkos, kur sunku prieiti. Žiaunų forma leidžia saugiai apvynioti spyruoklės galus. Žiaunos pagamintos iš nerūdijančio anglinio plieno, jų išskėtimo diapazonas - 90 - 370 mm. Pristatome 2 x spyruoklių susp..
€23.03
Be PVM:€19.03
Šis kūno formas atitinkantis gultas turi pilnai paminkštintą, tepalui ir tirpikliams atsparų paviršių iš vinilo. Gultas yra žemas todėl tilps po daugeliu transporto priemonių jų remonto darbams. Gultas lengvai valomas, atsparus tepalams ir tirpikliams. Turi reguliuojamą, minkštą atramą galvai, pato..
€68.15
Be PVM:€56.32
Šis universalus automobilio vandens bako slėgio matuoklių rinkinys yra labai naudingas šalinant gedimus ir norint sutaupyti pinigų bei laiko. Aušinimo sistemoje esant nedideliam nuotėkiui arba pildant aušinimo skystį be vakuumo, tai gali sukelti daug problemų arba sugadinti variklį. Taigi, šis rinki..
€96.95
Be PVM:€80.12
Šis 14 dalių inžektorių valymo rinkinys yra puikus pasirinkimas jūsų dizelinių automobilių inžektorių valymui. Šie įrankiai yra pagaminti iš anglies plieno, todėl yra stiprūs ir ilgaamžiai. Šis rinkinys puikiai tiks automobilių inžektorių angai bei montavimui skirtam paviršiui valyti prieš tvirtinan..
€47.03
Be PVM:€38.87
Rodoma nuo 1 iki 40 iš 203 (6 puslapių)

Auto darbo įrankiai yra specialūs įrankiai ir priemonės, skirtos automobilių remontui, priežiūrai ir diagnostikai. Šie įrankiai padeda automobilio savininkams, mechanikams ir specialistams atlikti įvairius darbus nuo paprastų priežiūros užduočių iki sudėtingų mechaninių remontų. Auto darbo įrankiai gali apimti mechaninius, elektrinius, elektroninius įrankius ir kitas priemones, kurios palengvina ir padeda užtikrinti efektyvų bei saugų automobilio priežiūrą. Štai keli pagrindiniai auto darbo įrankių bruožai ir naudojimo sritis:

  1. Diagnostikos įrankiai: Tai gali būti diagnostikos skeneriai, kompiuterinės programos ir priemonės, leidžiančios nustatyti automobilio gedimus, klaidas ir problemų šaltinius. Šie įrankiai padeda išsiaiškinti, kas ne taip su automobiliu, prieš atliekant bet kokius remonto darbus.

  2. Įrankiai mechaniniam darbui: Tai gali būti įvairūs raktai, veržliaraktiai, pjūklai, atsuktuvai, plaktukai ir kt. Šie įrankiai reikalingi prie degimo sistemos, variklio, transmisijos ir kitų mechaninių dalių.

  3. Elektriniai įrankiai: Tai gali būti elektriniai veržliaraktiai, šlifuokliai, gręžtuvai ir kt. Elektriniai įrankiai padeda greičiau ir efektyviau atlikti mechaninius darbus, kurie reikalauja daugiau jėgos.

  4. Alyvos ir skysčių keitimo įrankiai: Tai gali būti alyvos filtras, alyvos siurblio rankenėlė, skysčių pompos ir kitos priemonės, padedančios keisti tepalus ir skysčius automobilyje.

  5. Stabdžių sistema įrankiai: Tai gali būti stabdžių suktukai, klipsojai, sustabdymo ir atstatymo įrankiai, kurie reikalingi stabdžių sistemai priežiūrai ir remontui.

  6. Elektroninės įrankiai: Tai gali būti daugiafunkciniai testeriai, kabeliai ir kitos priemonės, padedančios jungtis prie automobilio elektronikos sistemos ir atlikti diagnostikos procedūras.

  7. Dėmesio traukiantys įrankiai: Tai gali būti įvairūs keltuvai, laikikliai ir kabliukai, padedantys tinkamai padaryti įbrėžimus, pritvirtinti detales ar išsukti sudėtingas dalis.

  8. Automobilio priežiūros priemonės: Tai gali būti alyvos keitimo šepečiai, vožtuvų spynų raktai, padangų siurbtukai ir kitos specializuotos priemonės, padedančios atlikti specifinius darbus.

Auto darbo įrankiai yra būtini, siekiant efektyviai priežiūrėti, remontuoti ir diagnozuoti automobilį. Jie padeda užtikrinti tinkamą automobilio veikimą, saugumą ir ilgaamžiškumą. Šie įrankiai yra ypač naudingi tiems, kurie nori atlikti savo automobilio priežiūrą ir remontą patys arba tiems, kurie dirba automobilių remonto srityje.