Prekių katalogas
Krepšelis

Oro vėsintuvai

Jei ieškote savo šeimai pritaikomo oro vėsinimo sprendimo, šis 2-1 oro kondicionierius – puikus pasirinkimas. Jis taip pat gali būti naudojamas, norint užtikrinti, kad sausas oras žiemą būtų drėgnesis. Kondicionierius vėsina garindamas 4 litrų talpos vandens bakelyje esantį vandenį ar ledą. Priklaus..
€108.47
Be PVM:€89.65
Šis garinis oro kondicionierius sujungia kondicionierių, drėkintuvą ir valytuvą viename, taip užtikrinant raminantį, vėsų bei drėgną vėjelį kiekviename kambario kampe! Mygtuko tipo jungiklis yra lengvai valdomas ir greitai reaguojantis. Kadangi jis pasižymi 3 galingumo lygiais, galite pasirinkti jūs..
€94.07
Be PVM:€77.74
Šis garinis oro kondicionierius sujungia kondicionierių, drėkintuvą ir valytuvą viename, taip užtikrinant raminantį, vėsų bei drėgną vėjelį kiekviename kambario kampe! Mygtuko tipo jungiklis yra prisitaikantis, lengvai valdomas ir greitai reaguojantis. Kadangi jis pasižymi 3 galingumo lygiais, galit..
€108.47
Be PVM:€89.65
Šis mobilus oro aušintuvas yra efektyvus ir nebrangus būdas sumažinti oro temperatūrą ir pagerinti vidutinio dydžio patalpos oro kokybę. Mobilus oro aušintuvas yra sumanus ventiliavimo ir oro kondicionavimo, skleidžiančio vėsaus oro srovę į kambarį, derinys. Vėsinimo efektas pasiekiamas garinant va..
€73.91
Be PVM:€61.08
Šis mobilus oro vėsintuvas yra veiksmingas nešiojamas ventiliatorius, nebrangiai pagerinantis patalpų temperatūrą. Mobilus oro vėsintuvas yra sumanus būdas ventiliavimui bei vėsinimui su pučiama vėsaus oro srove. Vėsinimo efektas pasiekiamas iš 12 litrų bakelio garinant vandenį arba ledą. Nuo tradic..
€138.23
Be PVM:€114.24
Norite karštas vasaros dienas leisti vėsiuose namuose ar bute? Tuomet šis 65 vatų 3-1 mobilus oro vėsintuvas padės jums atvėsinti orą iki malonios temperatūros. Oro kondicionierius sujungia kondicionierių, drėkintuvą ir oro valytuvą viename, taip kiekviename kambario kampe užtikrindamas malonų, vėsų..
€75.83
Be PVM:€62.67
Šis nešiojamas 3-1 oro vėsintuvas yra veiksmingas aušintuvas užtikrinantis vėsų orą. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip drėkintuvas reguliuojantis drėgmę sausos žiemos metu. Vėsinimo efektas yra pasiekiamas (nenaudojant freono) garinant 15 litrų talpos vandens bakelyje esantį vandenį/ledą. 3 gre..
€140.15
Be PVM:€115.83
Šis nešiojamas 3-1 oro vėsintuvas yra veiksmingas, šaltą orą pučiantis ventiliatorius. Norint užtikrinti, kad sausas oras žiemą būtų drėgnesnis, jis taip pat gali būti naudojamas kaip drėkintuvas. Vėsinimo efektas yra pasiekiamas (nenaudojant freono) garinant 4 litrų talpos vandens bakelyje esantį v..
€73.91
Be PVM:€61.08
Šis nešiojamas 3-1 oro vėsintuvas yra veiksmingas aušintuvas užtikrinantis vėsų orą. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip drėkintuvas reguliuojantis drėgmę sausos žiemos metu. Vėsinimo efektas yra pasiekiamas (nenaudojant freono) garinant 8 litrų talpos vandens bakelyje esantį vandenį/ledą. 3 grei..
€150.71
Be PVM:€124.55
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)