Prekių katalogas
Krepšelis

Belaidžiai sodo įrankių komplektai

Šią 2-1 belaidę elektrinę sodo įrangą sudaro stiebinė žoliapjovė ir stiebinis pjūklas. Teleskopinį kotą turintys elektriniai įrankiai yra puikūs sodo įrankiai, norint suformuoti aukštas gyvatvores ir krūmus ar nupjauti sunkiai pasiekiamas šakas. Pasižymintis pasukama galvute, elektrinis įrankis užti..
€241.91
Be PVM:€199.93
Šis universalus, iš stiebinės žoliapjovės, stiebinio pjūklo, žoliapjovės, 2 įkroviklių ir dviejų 20 V 1500 mAh ličio jonų akumuliatorių susidedantis elektrinių sodo įrankių rinkinys užtikrins, jog darbus sode atliksite kur kas lengviau. Galingi stiebiniai žoliapjovė ir pjūklas: stiebiniai žoliapjovė..
€310.03
Be PVM:€256.22
Šis iš stiebinių gyvatvorių žirklių, stiebinio pjūklo, žoliapjovės, lapų pūstuvo, 3 įkroviklių ir trijų 20 V 1500 mAh ličio jonų akumuliatorių susidedantis universalus elektrinių sodo įrankių rinkinys užtikrins, jog darbus sode atliksite kur kas lengviau. Galingi stiebiniai žoliapjovė ir pjūklas: st..
€391.91
Be PVM:€323.89
Nesvarbu ar jums reikia apkarpyti savo veją ar krūmus, apgenėti savo gyvatvorę ar sunkiai pasiekiamas šakas, mūsų 4-1 sodo įrankis yra vienintelis prietaisas, kurio jums prireiks. Daugiafunkcinis elektrinis įrankis susideda iš 1 elektrinio įrenginio su 5 greičių rankena, kuri gali suktis 180 laipsni..
€177.59
Be PVM:€146.77
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Belaidžiai sodo įrankių komplektai yra patogūs komplektai, kuriuose yra įvairių belaidžių elektrinių įrankių ir priemonių sodo priežiūrai. Šie komplektai dažnai apima įvairius įrankius, kurie veikia su bendra viena belaidžia baterija. Tai leidžia jums judėti laisvai po sodo teritoriją, be poreikio prijungti įrankius prie elektros tinklo. Belaidžių sodo įrankių komplektai gali būti labai patogūs, ypač jei turite didelį sodą arba norite lengvai judėti tarp skirtingų sodo sričių. Čia yra keletas pavyzdžių sodo įrankių, kurie dažnai yra įtraukti į belaidžių įrankių komplektus:

  1. Belaidžiai šakos pjūklai: Šie įrankiai naudojami pjauti medžius ir šakas. Belaidė versija leidžia lengvai pasiekti aukštus ir sunkiai pasiekiamus vietas.

  2. Belaidės žolės žoliapjovės: Šios žoliapjovės veikia be laido, leidžiančios jums laisvai kirpti žolę visame sode.

  3. Belaidės kastuvai ar piktuvai: Naudojant belaidę kastuvą ar piktuvą, galite ruošti dirvą, sėti ar persodinti augalus be prijungimo prie elektros tinklo.

  4. Belaidžiai pjūklai: Įvairių tipų belaidžiai pjūklai gali būti naudojami skirtingiems darbams, pvz., metalo pjovimui ar keramikos pjaustymui.

  5. Belaidžiai gręžtuvai: Gręžtuvai gali būti naudojami šaknims pasodinti ar kitiems sodo darbams, ir belaidis įrankis suteikia jums daugiau laisvės ir mobilumo.

  6. Belaidžiai purkštuvai: Naudojant belaidžius purkštuvus, galite patogiai purkšti trąšas, pesticidus ar kitas medžiagas į augalus.

  7. Belaidžiai šveitikliai ar šlifuokliai: Šie įrankiai gali būti naudojami paviršių šveitimui ar šlifavimui.

Belaidžių sodo įrankių komplektai gali būti labai praktiški, ypač jei jums patinka judėti tarp skirtingų sodo darbų vietų be laido apribojimų. Pasirinkdami komplektą, atkreipkite dėmesį į įtrauktų įrankių tipus, baterijos talpą ir kokybę bei savo sodo poreikius.