Prekių katalogas
Krepšelis

Motoriniai kultivatoriai

Šis patogus, 52 cc darbiniu tūriu pasižymintis benzininis kultivatorius yra puikus sodo ravėjimui, darbui su trąšomis ir netgi dirvos aeravimui skirtas įrankis. Šis kultivatorius yra puikus įrankis mažų ir vidutinio dydžio erdvių dirvos įdirbimui bei purenimui, norint užtikrinti geresnį komposto ar ..
€220.79
Be PVM:€182.47
Šis itin tvirtas plūgas yra skirtas naudoti su mūsų 6,5 AG benzininiu kultivatoriumi. Jis išaria gilesnes vagas ir padaro aukštesnius kauburius, taip padėdamas sudaryti puikias sąlygas daržovėms, ypač bulvėms ir porams, auginti. Plūgas gali būti lengvai sureguliuotas bet kuriuo iš 4 aukščių. Taigi, ..
€72.95
Be PVM:€60.29
Šis galingas sodo kultivatorius yra puikus sodo prietaisas jūsų daržo ar sodo priežiūrai. Plieninės geležtės: sodo kultivatorius turi 4 nepaprastai kietas ir tvirtas plienines geležtes. Pasižyminti 36 cm darbiniu pločiu ir daugiausiai 23,5 cm darbiniu pločiu, sodo įranga puikiai tinka dirvai purenti..
€131.51
Be PVM:€108.69
Šis galingas sodo kultivatorius yra puikus sodo prietaisas jūsų daržo ar sodo priežiūrai. Plieninės geležtės: sodo kultivatorius turi 6 nepaprastai kietas ir tvirtas plienines geležtes. Pasižyminti 45,5 cm darbiniu pločiu ir daugiausiai 24 cm darbiniu pločiu, sodo įranga puikiai tinka dirvai purenti..
€180.47
Be PVM:€149.15
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Motoriniai kultivatoriai yra sodo įrankiai, kurie naudojami dirvos laužymui, pjovimui, ruošimui sodinimui, šlifavimui ir pan. Jie yra varomi varikliu, kas leidžia lengvai ir efektyviai atlikti įvairius dirbimus sode ar dirvožemyje. Šie įrankiai yra puikus būdas greitai ir efektyviai paruošti žemę auginimui ar sėjimui. Čia yra keletas svarbių aspektų apie motorinius kultivatorius:

  1. Variklis: Motoriniai kultivatoriai yra varomi dažniausiai benzininiais varikliais, nors taip pat gali būti naudojami elektriniai varikliai. Benzininiai varikliai suteikia didelę mobilumą ir galimybę dirbti visur, nepriklausomai nuo elektros tinklo.

  2. Pjovimo mechanizmas: Kultivatoriai dažniausiai turi pjovimo galvutę su sukamais peiliais ar diskais. Šios galvutės laužo dirvą, pjovia augalus ir paruošia dirvą sodinimui ar sėjimui.

  3. Gylis ir plotis: Daugelis motorinių kultivatorių turi reguliuojamus gilumą ir plotį, kurie leidžia prisitaikyti prie skirtingų darbų poreikių ir dirvos sąlygų.

  4. Stiprumas: Motoriniai kultivatoriai gali būti įvairios galios ir stiprumo. Tai svarbu atsižvelgti į tai, kokius darbus planuojate atlikti ir kiek intensyvūs jie bus.

  5. Priedai: Kai kurie modeliai gali būti aprūpinti specialiais priedais, tokiais kaip sėjamasis augalų žemės sluoksnis ar piktuvai.

  6. Plieno ratai: Daugelis motorinių kultivatorių turi plieninius ratų, kurie lengvai skverbiasi per dirvą, užtikrindami stabilumą ir efektyvumą.

  7. Transportavimas: Daugelis modelių turi rankeną ir transportavimo ratukus, leidžiančius lengvai perjungti įrankį iš vienos vietos į kitą.

  8. Apsauga ir saugumas: Kai naudojate motorinį kultivatorių, svarbu laikytis saugumo taisyklių ir dėvėti tinkamą asmeninę apsaugos įrangą, pvz., akinius, ausų apsaugą ir kt.

Motoriniai kultivatoriai yra naudingi ir efektyvūs įrankiai, padedantys paruošti dirvą sodo darbams. Pasirinkdami motorinį kultivatorių, svarbu atsižvelgti į savo sodo poreikius, dirvos tipą ir kitus faktorius, kad pasirinktumėte tinkamą modelį jūsų darbams.