Prekių katalogas
Krepšelis

Atliekų talpos

Ši 35 l talpos EKO Laguna dėžė atliekoms yra kvadratinė, iš poliruoto nerūdijančio plieno pagaminta, plastikinį įdėklą viduje turinti bei atviru viršumi pasižyminti šiukšlių dėžė. Dengta išmania danga ant kurios nelieka pirštų atspaudų, dėžė atliekoms užtikrina higienišką naudojimą. Nuėmę laisvą vir..
€131.99
Be PVM:€109.08
Ši 20 l talpos EKO OLI-Cube dėžė atliekoms yra stačiakampė, iš poliruoto nerūdijančio plieno pagaminta bei atviru viršumi pasižyminti šiukšlių dėžė. Ji turi du 10 l talpos plastikinius kibirus viduje. Dengta išmania danga ant kurios nelieka pirštų atspaudų, dėžė atliekoms užtikrina higienišką naudoj..
€86.99
Be PVM:€71.89
Ši 40 l talpos EKO OLI-Cube dėžė atliekoms yra stačiakampė, iš poliruoto nerūdijančio plieno pagaminta bei atviru viršumi pasižyminti šiukšlių dėžė. Ji turi du 20 l talpos plastikinius kibirus viduje. Dengta išmania danga ant kurios nelieka pirštų atspaudų, dėžė atliekoms užtikrina higienišką naudoj..
€136.99
Be PVM:€113.21
Ši iš poliruoto nerūdijančio plieno pagaminta EKO Urban dėžė atliekoms yra 90 l talpa pasižyminti, apskrita šiukšlių dėžė su atviru viršumi. Dengta išmania danga ant kurios nelieka pirštų atspaudų, ji užtikrina higienišką naudojimą. Ji pasižymi plačia anga, praktiškomis rankenomis ir plastikiniu, gr..
€258.99
Be PVM:€214.04
Ši didelės talpos EKO Mirage X šiukšliadėžė su jutikliu yra stilinga 80 l talpos dėžė atliekoms. Šiukšlių dėžė yra pagaminta iš poliruoto nerūdijančio plieno ir dengta danga ant kurios nelieka pirštų atspaudų. Dangtis leidžia lengvai pasiekti šiukšlių maišo laikiklį ir ji viduje neturi kibiro, tad y..
€219.99
Be PVM:€181.81
Ši matinės sidabrinės spalvos, 40 l talpos EKO Mirage šiukšliadėžė su jutikliu yra stilinga dėžė atliekų rūšiavimui ir perdirbimui. Šiukšlių dėžė yra pagaminta iš poliruoto nerūdijančio plieno ir dengta danga ant kurios nelieka pirštų atspaudų. Dangtis leidžia pasiekti du 20 l talpos erdvius vidiniu..
€193.99
Be PVM:€160.32
Ši baltos spalvos EKO Pushcan šiukšliadėžė yra universali, pastumiamą dangtį ir 40 l talpos, iš galvanizuoto plieno pagamintą vidinę talpą turinti šiukšlių dėžė. Tai puikus atliekų išmetimo sprendimas bet kokiai moderniai erdvei. Ši EKO šiukšliadėžė yra pristatoma su guminiu šiukšlių maišo laikikliu..
€124.99
Be PVM:€103.30
Ši juodos spalvos EKO Pushcan šiukšliadėžė yra universali, pastumiamą dangtį ir 40 l talpos, iš galvanizuoto plieno pagamintą vidinę talpą turinti šiukšlių dėžė. Tai puikus atliekų išmetimo sprendimas bet kokiai moderniai erdvei. Ši EKO šiukšliadėžė yra pristatoma su guminiu šiukšlių maišo laikikliu..
€123.99
Be PVM:€102.47
Ši matinės sidabrinės spalvos EKO Pushcan šiukšliadėžė yra universali, pastumiamą dangtį ir 40 l talpos, iš galvanizuoto plieno pagamintą vidinę talpą turinti šiukšlių dėžė. Tai puikus atliekų išmetimo sprendimas bet kokiai moderniai erdvei. Ši EKO šiukšliadėžė yra pristatoma su guminiu šiukšlių mai..
€142.99
Be PVM:€118.17
Ši matinės pilkos spalvos EKO Pushcan šiukšliadėžė yra universali, pastumiamą dangtį ir 40 l talpos, iš galvanizuoto plieno pagamintą vidinę talpą turinti šiukšlių dėžė. Tai puikus atliekų išmetimo sprendimas bet kokiai moderniai erdvei. Ši EKO šiukšliadėžė yra pristatoma su guminiu šiukšlių maišo l..
€132.99
Be PVM:€109.91
Matinės juodos spalvos, 30 l talpos EKO Artistic šiukšliadėžė su pedalu yra apskrita, iš poliruoto nerūdijančio plieno pagaminta, danga, ant kurios nelieka pirštų atspaudų dengta bei plastikinį dangtį turinti atliekų dėžė. Ji turi švelniai užsidarantį dangtį ir vieną plastikinį kibirą viduje. Ši šiu..
€96.99
Be PVM:€80.16
Matinės sidabrinės spalvos, 30 l talpos EKO BelleDeluxe šiukšliadėžė su pedalu yra apskrita, retro dizaino, iš poliruoto nerūdijančio plieno pagaminta, danga, ant kurios nelieka pirštų atspaudų dengta atliekų dėžė. Ji turi švelniai užsidarantį dangtį, vieną plastikinį kibirą viduje ir dvi rankenas š..
€113.99
Be PVM:€94.21
Juoda EKO Classic šiukšliadėžė su pedalu yra bendro naudojimo apskrita šiukšlių dėžė su vienu 3 l talpos išimamu plastikiniu kibiru viduje. Tai puikus atliekų išmetimo sprendimas bet kokiai moderniai erdvei. Ši šiukšliadėžė su pedalu turi metalinę rankeną. Tai yra išties geriausio kokybės ir kainos ..
€26.99
Be PVM:€22.31
Juoda EKO Classic šiukšliadėžė su pedalu yra bendro naudojimo apskrita šiukšlių dėžė su vienu 5 l talpos išimamu plastikiniu kibiru viduje. Tai puikus atliekų išmetimo sprendimas bet kokiai moderniai erdvei. Ši šiukšliadėžė su pedalu turi metalinę rankeną. Tai yra išties geriausio kokybės ir kainos ..
€32.99
Be PVM:€27.26
Matinės sidabrinės spalvos EKO Classic šiukšliadėžė su pedalu yra bendro naudojimo apskrita šiukšlių dėžė su vienu 30 l talpos išimamu plastikiniu kibiru viduje. Tai puikus atliekų išmetimo sprendimas bet kokiai moderniai erdvei. Ši šiukšliadėžė su pedalu turi metalinę rankeną. Tai yra išties geriau..
€77.99
Be PVM:€64.45
Matinės sidabrinės spalvos EKO Della šiukšliadėžė su pedalu yra gražaus dizaino, 35 l talpos plastikinį kibirą viduje turinti šiukšlių dėžė. Gale turinti praktišką rankeną, ji bus puikiu atliekų išmetimo sprendimu bet kokiai moderniai virtuvei. Šiukšliadėžė su pedalu yra pagaminta iš poliruoto nerūd..
€148.99
Be PVM:€123.13
Matinės sidabrinės spalvos EKO Della šiukšliadėžė su pedalu yra gražaus dizaino, 50 l talpos plastikinį kibirą viduje turinti šiukšlių dėžė. Gale turinti praktišką rankeną, ji bus puikiu atliekų išmetimo sprendimu bet kokiai moderniai virtuvei. Šiukšliadėžė su pedalu yra pagaminta iš poliruoto nerūd..
€172.99
Be PVM:€142.97
Matinės sidabrinės spalvos, 46 l talpos EKO E-Cube šiukšliadėžė su pedalu yra stilinga, stačiakampė, itin platų pedalą turinti šiukšliadėžė su 28 l ir 18 l talpos plastikiniais kibirais viduje. Ji turi tyliai užsidarantį plastikinį dangtį ir pasižymi dangtį atidarytoje padėtyje fiksuojančia funkcija..
€236.99
Be PVM:€195.86
Matinės juodos spalvos EKO E-Cube šiukšliadėžė su pedalu yra stilinga, stačiakampė, itin platų pedalą turinti šiukšliadėžė su 40 l talpos plastikiniu kibiru viduje. Ji turi tyliai užsidarantį plastikinį dangtį ir pasižymi dangtį atidarytoje padėtyje fiksuojančia funkcija, kuri leis paprastai pakeist..
€175.99
Be PVM:€145.45
Matinės juodos spalvos EKO E-Cube šiukšliadėžė su pedalu yra stilinga, stačiakampė, itin platų pedalą turinti šiukšliadėžė su 50 l talpos plastikiniu kibiru viduje. Ji turi tyliai užsidarantį plastikinį dangtį ir pasižymi dangtį atidarytoje padėtyje fiksuojančia funkcija, kuri leis paprastai pakeist..
€207.99
Be PVM:€171.89
Matinės sidabrinės spalvos EKO E-Cube šiukšliadėžė su pedalu yra stilinga, stačiakampė, itin platų pedalą turinti šiukšliadėžė su 40 l talpos plastikiniu kibiru viduje. Ji turi tyliai užsidarantį plastikinį dangtį ir pasižymi dangtį atidarytoje padėtyje fiksuojančia funkcija, kuri leis paprastai pak..
€162.99
Be PVM:€134.70
Matinės sidabrinės spalvos EKO E-Cube šiukšliadėžė su pedalu yra stilinga, stačiakampė, itin platų pedalą turinti šiukšliadėžė su 50 l talpos plastikiniu kibiru viduje. Ji turi tyliai užsidarantį plastikinį dangtį ir pasižymi dangtį atidarytoje padėtyje fiksuojančia funkcija, kuri leis paprastai pak..
€215.99
Be PVM:€178.50
Plieno spalvos, 46 l talpos EKO E-Cube šiukšliadėžė su pedalu yra stilinga, stačiakampė, itin platų pedalą turinti šiukšliadėžė su 28 l ir 18 l talpos plastikiniais kibirais viduje. Ji turi tyliai užsidarantį plastikinį dangtį ir pasižymi dangtį atidarytoje padėtyje fiksuojančia funkcija, kuri leis ..
€232.99
Be PVM:€192.55
Matinės sidabrinės spalvos, 45 l talpos EKO EcoCasa šiukšliadėžė su pedalu yra stilinga stačiakampė, iš poliruoto nerūdijančio plieno pagaminta, danga, ant kurios nelieka pirštų atspaudų dengta bei plastikinį dangtį su rankenomis turinti atliekų dėžė. Ji turi švelniai užsidarantį dangtį ir du atliek..
€164.99
Be PVM:€136.36
Matinės sidabrinės spalvos, 30 l talpos EKO EcoCasa šiukšliadėžė su pedalu yra stilinga stačiakampė, iš poliruoto nerūdijančio plieno pagaminta, danga, ant kurios nelieka pirštų atspaudų dengta bei plastikinį dangtį su rankenomis turinti atliekų dėžė. Ji turi švelniai užsidarantį dangtį ir du atliek..
€127.99
Be PVM:€105.78
Matinės sidabrinės spalvos, 30 l talpos EKO EcoCasa šiukšliadėžė su pedalu yra stilinga stačiakampė, iš poliruoto nerūdijančio plieno pagaminta, danga, ant kurios nelieka pirštų atspaudų dengta bei plastikinį dangtį su rankenomis turinti atliekų dėžė. Ji turi švelniai užsidarantį dangtį ir vieną pla..
€141.99
Be PVM:€117.35
Matinės sidabrinės spalvos, 45 l talpos EKO EcoCasa šiukšliadėžė su pedalu yra stilinga stačiakampė, iš poliruoto nerūdijančio plieno pagaminta, danga, ant kurios nelieka pirštų atspaudų dengta bei plastikinį dangtį su rankenomis turinti atliekų dėžė. Ji turi švelniai užsidarantį dangtį ir tris atli..
€183.99
Be PVM:€152.06
Matinės sidabrinės spalvos EKO Ecofly šiukšliadėžė su pedalu yra siaura, 45 l talpos plastikinį kibirą viduje turinti šiukšlių dėžė. Ji turi tyliai užsidarantį, dvejomis atsidarančiomis dalimis pasižymintį dangtį, tad ji puikiai tiks po spintele. Be to, plonas dizainas ir pedalas siauresnėje pusėje ..
€190.99
Be PVM:€157.84
Matinės sidabrinės spalvos, 40 l talpos EKO Ecoslim šiukšliadėžė su pedalu yra stilinga, du atliekų rūšiavimui skirtus 20 l talpos plastikinius kibirus viduje turinti šiukšlių dėžė. Ji turi tyliai užsidarantį dangtį bei bus puikiu atliekų išmetimo sprendimu bet kokiai moderniai virtuvei. Plonas diza..
€185.99
Be PVM:€153.71
Juodos spalvos, 29 l talpos EKO Essential šiukšliadėžė su pedalu yra stilinga stačiakampė, iš poliruoto nerūdijančio plieno pagaminta, danga, ant kurios nelieka pirštų atspaudų dengta bei plastikinį dangtį turinti atliekų dėžė. Ji turi švelniai užsidarantį dangtį ir du atliekų rūšiavimui skirtus, 20..
€98.99
Be PVM:€81.81
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 60 (2 puslapių)

Atliekų talpos yra specialiai sukurti konteineriai ar dėžės, skirtos laikyti ir rinkti įvairių rūšių atliekas, taip padedant išlaikyti švarą, tvarką ir aplinkos apsaugą. Šios talpos gali būti naudojamos tiek namuose, tiek viešuosiuose vietose, siekiant efektyviai tvarkyti atliekas ir skatinti jų tinkamą šalinimą.

Svarbios atliekų talpos savybės ir paskirtis:

  1. Skirtumas pagal atliekų rūšį: Atliekų talpos gali būti skirtos konkrečioms atliekų rūšims, pavyzdžiui, bendrosioms atliekoms, plastikui, popieriui, stiklui, maisto atliekoms ir pan. Tai padeda atliekų rūšiavimo procesą ir palengvina jų tolesnį perdirbimą.

  2. Didelis talpų dydis: Atliekų talpos dažnai turi pakankamai didelį tūrį, kad tilptų daugiau atliekų, taip sumažinant jų dažnį išmetimo.

  3. Tvarkingas dizainas: Dauguma atliekų talpų yra sukuriamos taip, kad jos netrukdytų aplinkos išvaizdai ir būtų harmoningai integruojamos į aplinką.

  4. Apsauga nuo kvapų ir vabzdžių: Kai kurios atliekų talpos turi sandarų uždarymo mechanizmą, kuris padeda užkirsti kelią nemaloniam kvapui sklindimui ir vabzdžių pritraukimui.

  5. Skatina atliekų rūšiavimą: Dauguma atliekų talpų yra pažymėtos simboliais ar spalvomis, rodančiomis, kokioms atliekoms jos skirtos. Tai padeda skatinti žmones rūšiuoti atliekas teisingai.

  6. Aplinkos apsauga: Teisingai naudojamos atliekų talpos padeda išvengti atliekų išmetimo aplinkui, taip išsaugant gamtą ir mažinant aplinkosaugos problemų mastą.

Atliekų talpos gali būti naudojamos tiek viduje, tiek lauke. Jos dažnai būna įrengiamos namuose virtuvėje, vonioje, sandėlyje, taip pat viešuosiuose vietose, tokiose kaip parkai, prekybos centrai, mokyklos ir kt. Pasirinkdami atliekų talpas, svarbu atkreipti dėmesį į jų tūrį, medžiagą, tvirtumą ir tinkamą dizainą, kad jos atitiktų jūsų poreikius ir padėtų išlaikyti aplinkos švarą.