Prekių katalogas
Krepšelis

Masažo priemonės

Su Medisana BBS burbulinio masažo vonios kilimėliu galėsite paprastai ir patogiai susikurti savo namuose nuosavą sveikatingumo oazę! Naudodami šį smagų vonios kilimėlį po sunkios dienos galėsite atgauti jėgas ir atsipalaiduoti. Atskirai reguliuojama burbulinio masažo funkcija atpalaiduos įsitempusiu..
€169.99
Be PVM:€140.49
Ši šildanti/šaldanti Medisana masažinė sėdynė MC 828 gali vėl suteikti jūsų raumenims minkštumo ir lankstumo. Masažinė pagalvėlė pasižymi 3 nugaros masažų tipais: šiatsu, baksnojimas ir tikslinis taškinis masažas. Ji taip pat pasižymi maloniomis, oro srautą per nugaroje esantį tinklelį skleidžiančio..
€297.99
Be PVM:€246.27
Su šia šiatsu masažine Medisana sėdynės pagalvėle MCG 820 galėsite atpalaiduoti savo raumenis bei pailsėti. Dėl geliu pripildytų masažinių galvučių, masažinė sėdynės pagalvėlė užtikrins švelnų natūralų masažą. Atskirų masažinių galvučių kaklui pagalba sumažinsite įtampa kaklo raumenyse, tad jie nebe..
€274.99
Be PVM:€227.26
Medisana masažinis kilimėlis MM 825 pagerins jūsų savijautą po įtemptos dienos. Masažo poveikis ypač naudingas gydant įtemptus raumenis bei pavargusius audinius. Keturias masažo zonas (nugaros viršutinę dalį, nugaros apatinę dalį, šlaunis ir blauzdas) galima valdyti atskirai. Be to, masažo ir papild..
€236.99
Be PVM:€195.86
Unikalaus dizaino rankinis vėsaus masažo volas su kamuoliuku Pure2Improve spausdamas padės sumažinti įtampą todėl tikrai atsipalaiduosi! Šis masažuoklis sujungia tikslinį masažą su ledo terapija ir taip sumažina uždegimą ir pagreitintų sveikimą. Dėl patogios, ergonomiškos, guminės rankenos, galėsite..
€31.45
Be PVM:€25.99
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)