Prekių katalogas
Krepšelis

Masažo priemonės

Ši šildanti/šaldanti Medisana masažinė sėdynė MC 828 gali vėl suteikti jūsų raumenims minkštumo ir lankstumo. Masažinė pagalvėlė pasižymi 3 nugaros masažų tipais: šiatsu, baksnojimas ir tikslinis taškinis masažas. Ji taip pat pasižymi maloniomis, oro srautą per nugaroje esantį tinklelį skleidžiančio..
€333.99
Be PVM:€276.02
Medisana MCN shiatsu masažinė sėdynė naudojama efektyviam ir intensyviam visos nugaros gydymui ir ypač švelniai veikia stuburą ir klubų kaulus. Galėsite pasirinkti iš 3 masažo intensyvumo lygių. Be to, šios masažinės sėdynės sėdėjimui skirtoje zonoje galima atskirai įjungti vibracinį masažą. Be to, ..
€171.99
Be PVM:€142.14
Ši Medisana vibracinė sėdynė MCH yra kartu su vibracinio masažo funkcija ir galinga šildymo funkcija. Rasite 4 masažines sritis nugaroje ir ant sėdynės. Nustebsite sužinoję, jog ši sėdynė yra lengva ir sulankstoma, todėl galėsite su savimi vežiotis visur. Sėdynėje taip pat yra 3 lygių masažinis inte..
€71.99
Be PVM:€59.50
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Masažo priemonės yra įvairūs įrankiai ir produktai, kurie naudojami masažo terapijai atlikti. Šios priemonės padeda pagerinti masažo efektyvumą, palengvina darbą terapeutui ir suteikia klientui malonesnį masažo patyrimą. Yra daug skirtingų masažo priemonių tipų, kurie yra pritaikomi skirtingiems masažo tipams ir klientų poreikiams.

Kai kurios populiarios masažo priemonių kategorijos apima:

1. Masažo aliejai ir losjonai: Tai yra gausiai naudojamos priemonės, kurios padeda sumažinti trintį ir leidžia terapeutui lengviau slidinti rankomis per kūną. Skirtingi aliejai gali turėti skirtingus pridėtinius efektus, tokius kaip atpalaiduojantys, energizuojantys ar drėkinantys.

2. Masažo kremai ir balzamai: Šie produktai turi daugiau storio nei aliejai ir dažnai yra naudojami atliekant gilias audinių masavimo technikas.

3. Masažo kamščiai ir riešutai: Tai gali būti mediniai arba plastikiniai įrankiai, kuriuos terapeutas naudoja dirbant su spaudimu ir masažuojant gilius raumenis.

4. Masažo kamuoliai: Masažo kamuoliai gali būti guminiai, medžio, gelio arba kitokių medžiagų. Jie naudojami slinkimui, trinčiam ir spaustymui.

5. Masažo lazdelės ir ritinėliai: Šios priemonės naudojamos masažui gylybėje, dažniausiai ant atliekant specifinius raumenų grupių atpalaiduojimo pratimus.

6. Karštos akmenys: Tai specialiai iššildyti akmenys, kurie dedami ant kūno ir leidžia šilumai perduoti į raumenis, palengvinant atpalaiduojimą.

7. Suktukai ir trintukai: Šios priemonės naudojamos šlifuojant ar trinant odos paviršių, pavyzdžiui, veido ar kūno eksfoliacijai.

8. Aromaterapijos aliejai: Tai aliejai, kurie turi ne tik naudingą poveikį odai, bet ir teigiamai veikia jūsų nuotaiką dėl įvairių aromaterapijos savybių.

Šios priemonės yra svarbios masažo terapijai ir gali padėti sukurti malonų ir efektyvų masažo patyrimą. Pasirinkdami masažo priemones, svarbu atkreipti dėmesį į jų kokybę, sudedamąsias medžiagas ir tai, kaip jos atitinka jūsų poreikius ir masažo tipus, kuriuos planuojate teikti.