Prekių katalogas
Krepšelis

Kėdutės sodinimui

Su šia Draper Tools sulankstoma atsisėsti ar atsiklaupti skirta sodo taburete, visada turėsite patogią vietą savo sodo darbams atlikti. Ši taburetė susideda iš tvirto vamzdinio geležinio rėmo ir dvipusio pagrindo, kurio, siekiant apsaugoti jūsų sąnarius nuo šalčio, drėgmės, kietų paviršių ir purvino..
€70.07
Be PVM:€57.91
Sodininkavimas taps kur kas patogesnis ir paprastesnis su šiuo sodo įrankių krepšiu ir kėdute iš Esschert Design, dėl to, kad dirbdami galėsite atsisėsti, o savo įrankius visuomet turėti šalia savęs. Jo kompaktiška forma ir sulankstomas dizainas užtikrins, jog jį judinti iš vienos vietos į kitą bus ..
€45.11
Be PVM:€37.28
Sodininkavimas taps kur kas patogesnis ir paprastesnis su šiuo sodo įrankių krepšiu ir kėdute iš Esschert Design, dėl to, kad dirbdami galėsite atsisėsti, o savo įrankius visuomet turėti šalia savęs. Jo kompaktiška forma ir sulankstomas dizainas užtikrins, jog jį judinti iš vienos vietos į kitą bus ..
€46.07
Be PVM:€38.07
Su šia praktiška Nature sodo taburete/kėde atsiklaupimui, sodininkystę paverskite patogesne ir malonesne veikla. Ši taburetė atsiklaupimui yra pagaminta iš tvirto ir patvaraus HDPE bei turi minkštą pagalvėlę keliams. Apvertus, taburetė atsiklaupimui taps kėde/taburete. Ji turi du skyrius skirtus ran..
€47.99
Be PVM:€39.66
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Kėdutės sodinimui, dar kitaip vadinamos sodinukų kėdutėmis arba sodinimo lėkštelėmis, yra maži konteineriai ar plokštelės, skirtos pradiniam augalų auginimo etapui. Šios kėdutės leidžia pasėti arba sodinti sėklas ir leisti sodinukams pradėti augti, kol jie bus pasiruošę būti persodinti į didesnes vazonėles ar tiesiog į lauką. Štai keletas svarbių dalykų apie kėdutes sodinimui:

  1. Forma ir dydis: Kėdutės dažniausiai yra plokščios konteineriai su įdubimais, kuriuose dedami augalų sodinukai. Jos gali būti įvairių formų ir dydžių, priklausomai nuo augalų rūšies ir auginimo poreikių.

  2. Medžiaga: Kėdutės dažniausiai pagamintos iš plastiko, polistirolo arba kokio kito atsparaus drėgmei ir lengvo medžiagos. Svarbu, kad medžiaga būtų lengva, bet tvirta.

  3. Drenažas: Kėdutėse turėtų būti drenažo angos arba skylės, kad perteklinis vanduo galėtų pasitraukti ir nebūtų sužalojami sodinukai.

  4. Dirvožemio mišinys: Kėdutėms sodinimui naudojamas specialus dirvožemio mišinys, kuris turi būti tinkamas konkretiems augalams.

  5. Laistymas: Svarbu palaikyti tinkamą laistymą, kad augalai galėtų gerai įsišaknyti ir augti.

  6. Šviesa: Augalams būtina užtikrinti pakankamai šviesos, kad jie gerai augtų. Galite naudoti papildomą apšvietimą, jei reikia.

  7. Persodinimas: Kai augalai pasidaro pakankamai stiprūs, juos galima persodinti į didesnes vazonėles ar tiesiog į lauką.

  8. Pažymėjimas: Svarbu pažymėti, kokia rūšis auga kiekvienoje kėdutėje, ypač jei auginate daug skirtingų augalų.

Kėdutės sodinimui yra naudingos, jei norite pradėti auginti sėklas arba auginimus, taip pat gali būti puiki galimybė auginti retesnes ar išskirtines augalų rūšis. Pasirinkdami kėdutes, atkreipkite dėmesį į medžiagą, dydį, drenažą ir dirvožemio mišinį, kad būtų užtikrinti geri augimo rezultatai.