Prekių katalogas
Krepšelis

Dekoratyviniai padėklai

Pagyvinkite savo palangę šiuo dideliu, auksinės spalvos Esschert Design augalų padėklu su spaustuku. Jis yra tiek dekoratyvus, tiek funkcionalus. Jis suteiks prie palangės ar stalo daugiau vietos ir ant šio dekoratyvaus padėklo galėsite pastatyti augalų ar kitų daiktų. Padėklo aukštis gali būti sure..
€25.91
Be PVM:€21.41
Pagyvinkite savo palangę šiuo vidutinio dydžio, auksinės spalvos Esschert Design augalų padėklu su spaustuku. Jis yra tiek dekoratyvus, tiek funkcionalus. Jis suteiks prie palangės ar stalo daugiau vietos ir ant šio dekoratyvaus padėklo galėsite pastatyti augalų ar kitų daiktų. Padėklo aukštis gali ..
€23.99
Be PVM:€19.83
Pagyvinkite savo palangę šiuo mažu, auksinės spalvos Esschert Design augalų padėklu su spaustuku. Jis yra tiek dekoratyvus, tiek funkcionalus. Jis suteiks prie palangės ar stalo daugiau vietos ir ant šio dekoratyvaus padėklo galėsite pastatyti augalų ar kitų daiktų. Padėklo aukštis gali būti suregul..
€23.03
Be PVM:€19.03
Pagyvinkite savo palangę šiuo vidutinio dydžio, žalios spalvos Esschert Design augalų padėklu su spaustuku. Jis yra tiek dekoratyvus, tiek funkcionalus. Jis suteiks prie palangės ar stalo daugiau vietos ir ant šio dekoratyvaus padėklo galėsite pastatyti augalų ar kitų daiktų. Padėklo aukštis gali bū..
€23.03
Be PVM:€19.03
Pagyvinkite savo palangę šiuo mažu, žalios spalvos Esschert Design augalų padėklu su spaustuku. Jis yra tiek dekoratyvus, tiek funkcionalus. Jis suteiks prie palangės ar stalo daugiau vietos ir ant šio dekoratyvaus padėklo galėsite pastatyti augalų ar kitų daiktų. Padėklo aukštis gali būti sureguliu..
€23.03
Be PVM:€19.03
Su šiuo dideliu auksiniu pakabinamu Esschert Design padėklu augalams paprastai suteiksite langui žalumos. Sujunkite vidaus ir lauko erdves pakabinę šį stačiakampį dekoratyvų padėklą ir pastatę ant jo (kabančių) augalų. Jis puikiai tinkamas naudoti su Esschert Design BPH136 S formos kabliuku.Spalva: ..
€27.83
Be PVM:€23.00
Su šiuo mažu žaliu pakabinamu Esschert Design padėklu augalams paprastai suteiksite langui žalumos. Sujunkite vidaus ir lauko erdves pakabinę šį apskritą dekoratyvų padėklą ir pastatę ant jo (kabančių) augalų. Jis puikiai tinkamas naudoti su Esschert Design BPH136 S formos kabliuku.Spalva: mėtinė ža..
€19.19
Be PVM:€15.86
Su šiuo dideliu žaliu pakabinamu Esschert Design padėklu augalams paprastai suteiksite langui žalumos. Sujunkite vidaus ir lauko erdves pakabinę šį stačiakampį dekoratyvų padėklą ir pastatę ant jo (kabančių) augalų. Jis puikiai tinkamas naudoti su Esschert Design BPH136 S formos kabliuku.Spalva: mėt..
€27.83
Be PVM:€23.00
Su šiuo mažu žaliu pakabinamu Esschert Design padėklu augalams paprastai suteiksite langui žalumos. Sujunkite vidaus ir lauko erdves pakabinę šį stačiakampį dekoratyvų padėklą ir pastatę ant jo (kabančių) augalų. Jis puikiai tinkamas naudoti su Esschert Design BPH136 S formos kabliuku.Spalva: mėtinė..
€23.99
Be PVM:€19.83
Pagyvinkite savo palangę šiuo dideliu, žalios spalvos Esschert Design augalų padėklu su spaustuku. Jis yra tiek dekoratyvus, tiek funkcionalus. Jis suteiks prie palangės ar stalo daugiau vietos ir ant šio dekoratyvaus padėklo galėsite pastatyti augalų ar kitų daiktų. Padėklo aukštis gali būti suregu..
€30.71
Be PVM:€25.38
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Dekoratyviniai padėklai yra maži baldai arba dekoro elementai, kurie naudojami ne tik padėti daiktams, bet ir pridėti estetinės vertės jūsų interjerui. Šie padėklai gali būti įvairių formų, medžiagų ir dydžių bei gali būti puikiu būdu pabrėžti interjero stilių ir asmeninį skonį.

Dekoratyvinių padėklų privalumai ir naudojimas:

  1. Dekoras ir stilius: Dekoratyvūs padėklai gali būti puikiu būdu pridėti išskirtinumo ir stiliaus įvairioms erdvėms, tokoms kaip staliukai, lentynos, komodos ar sienos.

  2. Daiktų ekspozicija: Jie gali būti naudojami eksponuoti meninius ar asmeninius daiktus, tokius kaip puodeliai, vazos, knygos arba papuošalai.

  3. Funkcionalumas: Nepaisant to, kad jie dažnai naudojami kaip dekoro elementai, dekoratyvūs padėklai taip pat gali būti naudingi kasdieniniams daiktams laikyti, pavyzdžiui, raktams ar telefonui.

  4. Atskiras akcentas: Jie gali atlikti akcento funkciją, padedant atskirti tam tikrą erdvės dalį arba patraukti dėmesį į konkretų daiktą.

  5. Spalvų ir formų įvairovė: Galite rinktis tarp įvairių spalvų, formų ir medžiagų, kad tinkamai derintumėte su jūsų interjero stiliumi ir kitais dekoro elementais.

  6. Lengva pakeisti: Dekoratyvūs padėklai yra palyginti nedideli ir nebrangūs dekoro elementai, tad juos lengva pakeisti ar pertvarkyti, jei norite suteikti kambariui naują išvaizdą.

Dekoratyvinius padėklus galite rinktis pagal savo asmeninį skonį ir interjero stilį. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokias kaip medis, metalas, stiklas ar keramika, ir gali turėti papildomus dekoro elementus, tokius kaip drožinėliai, graviravimai ar rankų darbo detalės. Tai puikus būdas suteikti savo namams ar darbo vietai individualumą ir eleganciją.