Prekių katalogas
Krepšelis

Žemės ūkis

Žemės ūkio prekės:

  1. Traktoriai ir ūkio mašinos: Svarbiausias įrankis ūkininkams dirbant laukuose, naudojamas žemės ruošai, sėjimui, žolių pjovimui ir kitoms darbų operacijoms.

  2. Sėjos ir sėklų technologijos: Suteikia įrankius ir įrangą sėjai, sodinimui ir sėjų valdymui, užtikrinant sėklų tikslumą ir sėjimo efektyvumą.

  3. Trąšos ir chemikalai: Naudojami optimizuoti augalų augimą ir derlių, suteikiant reikiamų maistingųjų medžiagų.

  4. Gyvulininkystės įranga ir technologijos: Tai gali būti ganymo įranga, melžimo aparatai, paukščių narvai ir kitos technologijos, padedančios ūkininkams prižiūrėti ir palaikyti gyvūnų bandas.

  5. Žemės ūkio priežiūros priemonės: Suteikia įrangą ir įrankius, skirtus lauko priežiūrai, įskaitant pėdų valymo įrangą, herbicidus ir pesticidus.

  6. Vandens valdymo sistemos: Užtikrina optimalų vandens panaudojimą ir valdymą laukuose, suteikiant reikiamą drėgmę augalams.

  7. Derliaus rinkimo ir saugojimo įranga: Tai gali būti derliaus nuėmimo įranga, saugyklos, džiovinimo sistemose ir kitos technologijos, padedančios išsaugoti ir išsaugoti derlių.

  8. Agrarinė technologija ir automatizavimas: Tai gali būti automatizuotos purkštuvo sistemų, GPS navigacijos ir kitos technologijos, padedančios efektyviau ir efektyviau tvarkyti ūkio procesus.

  9. Pakavimo ir perdirbimo įranga: Skirta perdirbti ir supakuoti gautus produktus, įskaitant spaudos mašinas, konservavimo įrangą ir kt.

  10. Žemės ūkio priedai ir papildomos paslaugos: Tai gali būti sėklų ir trąšų pristatymo paslaugos, konsultacijos apie žemės ūkio praktikas ir kitos paslaugos, padedančios ūkininkams efektyviau valdyti savo ūkius.