Prekių katalogas
Krepšelis

Garažo įranga ir įrankiai

Šis alkūninio veleno laikiklis yra skirtas, atlaisvinant ar priveržiant vidurinį skriemulio varžtą, prilaikyti alkūninio veleno skriemulį. Įrankis tinka šiems BMW variklių tipams: M52TU/M54/M56 bei užtikrina saugų ir žalos nesukeliantį nuėmimą ar montavimą. Jis taip pat tvirtas ir lengvai naudojamas..
€40.31
Be PVM:€33.31
Šis balansinio veleno išlygiavimo įrankių rinkinys specialiai sukurtas balansinių velenų užfiksavimui tinkamoje padėtyje, tvarkant variklį. Šis automobilių įrankis puikiai tinka BMW variklių tipams: B37/B38. Kiekvienas įrankis yra tvirtas, patvarus ir ilgaamžis. Siekiant užtikrinti lengvą laikymą ir..
€33.59
Be PVM:€27.76
Šis balansinio veleno išlygiavimo įrankių rinkinys specialiai sukurtas balansinių velenų užfiksavimui tinkamoje padėtyje, tvarkant variklį. Šis automobilinis įrankis puikiai tinka BMW variklio tipams: N47 / B48 / B47. Kiekvienas įrankis yra tvirtas, patvarus ir ilgaamžis. Visos dalys yra sudėtos į d..
€97.91
Be PVM:€80.92
Šis didelio pajėgumo motociklų keltuvas skirtas motociklų, keturračių ir traktorių kėlimui garažuose ir automobilių remonto dirbtuvėse. Keltuvu paprasta naudotis, jis yra lengvas ir kilnojamas. Padės saugiai ir efektyviai atlikti transporto priemonių aptarnavimo darbus.Didžiausia kėlimo galia – 680 ..
€149.75
Be PVM:€123.76
Šis stovas motociklo priekiui yra tinkamas daugumai modernių sportinių motociklų, visureigių motociklų nes gali būti įvairiai pasuktas ir sureguliuotas įvairiu pločiu. Priekinių alkūnių adapteriai padengti guma – išvengti įbrėžimų.Dvigubi ratukai užtikrina papildomą stabilumą keliant ir plečiant, U ..
€51.83
Be PVM:€42.84
Šis variklio keltuvas pasižymintis tvirta konstrukcija yra puikus pasirinkimas norint pakelti transporto priemonių variklius ar pajudinti sunkius krovinius dirbtuvėse. Hidraulinis dirbtuvių keltuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės plieno, todėl yra labai tvirtas. Keltuvą sudaro stumtuvas, grandinė..
€332.11
Be PVM:€274.47
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Garažo įranga ir įrankiai yra prekių kategorija, apimanti įvairius produktus, priemones ir įrankius, skirtus naudoti garaže arba automobilių remonto dirbtuvėse. Ši kategorija apima visą spektrą produktų nuo pagrindinių įrankių, reikalingų automobilio priežiūrai, iki specializuotų įrenginių, kurie padeda efektyviau atlikti remonto ar priežiūros darbus. Garažo įranga ir įrankiai gali būti skirti automobilių meistrams, hobiistams arba tiesiog žmonėms, norintiems patys atlikti paprastus automobilio priežiūros darbus. Štai keli pagrindiniai garažo įrangos ir įrankių bruožai bei naudojimo sritis:

  1. Rankiniai įrankiai: Tai gali būti įvairūs rankiniai įrankiai, toki kaip raktai, veržliaraktiai, pjūklai, plaktukai ir kt. Šie įrankiai yra esminiai atliekant įvairius remonto ir priežiūros darbus.

  2. Elektriniai įrankiai: Tai gali būti elektriniai veržliaraktiai, gręžtuvai, šlifuokliai ir kt. Elektriniai įrankiai padeda greičiau ir efektyviau atlikti darbus, kurie reikalauja didesnio jėgos arba paspartinimo.

  3. Kėlimo įranga: Tai gali būti kėlimo stovai, keltuvai, kėlimo pagalvės ir kiti įrenginiai, padedantys pakelti automobilį iš žemės ir prieiti prie jo apačios.

  4. Diagnostikos įranga: Tai gali būti diagnostikos skeneriai, kompiuterinės programos arba įrenginiai, kurie padeda nustatyti automobilio gedimus ir problemų šaltinius.

  5. Pneumatinė įranga: Tai gali būti pneumatikos įrankiai, tokie kaip orinis veržliaraktis, padangų užpūtimo sistema ir kitos priemonės, kurios veikia oru.

  6. Valymo ir priežiūros priemonės: Tai gali būti aukšto slėgio plovikliai, automobilio šampūnai, valymo šepečiai ir kitos priemonės, padedančios išlaikyti automobilį švarų ir tvarkingą.

  7. Darbo vietos įrengimai: Tai gali būti darbo stalo įrenginiai, lentynos, spintos ir kiti elementai, padedantys išlaikyti garažą tvarkingą ir organizuotą.

  8. Specializuotos priemonės: Tai gali būti velenų įtraukimo priemonės, stabdžių sistema testeriai, alyvos keitimo įrankiai ir kt., kurie reikalingi konkrečiems darbams.

Garažo įranga ir įrankiai yra nepakeičiamas automobilių savininkams ir remontininkams. Jie leidžia atlikti daugybę darbų nuo paprastų priežiūros užduočių iki sudėtingesnių remonto darbų, taip sutaupant laiką ir pinigus, kurie būtų išleisti specializuotoms remonto dirbtuvėms.