Prekių katalogas
Krepšelis

Plokščiareplės

Šiame žarnos gnybtų rinkinyje yra 7 skirtingi gnybtai, kurių pagalba daug patogiau pasieksite ir užspausite žarnas. Taip pat juo galėsite pašalinti plastikines ar metalines fiksuotas žarnų sąvaržas. Spaustukas yra pritvirtintas prie lankstaus kabelio, taigi pasieksite vietas, kurios nepasiekiamos ki..
€71.38
Be PVM:€58.99
Brüder Mannesmann elektroninių replių komplektas susideda iš įstrižinio kirpimo, kandiklinių, apvalianosių, kombinuotųjų, plokščianosių, užspaudimo, telefoninių ir lenktų užspaudimo replių, kurių pagalba galėsite atlikti daugumą užduočių kurioms reikalingos replės. Pagamintos iš poliruoto plieno, ši..
€50.81
Be PVM:€41.99
Šios nešiojamos ir praktiškos hidraulinės presavimo replės yra skirtos saugiam laidų ir aktyvių vielų presavimui. Pagamintos iš plieno, presavimo replės yra itin patvarios. Ergonomiško dizaino rankena yra patogi laikyti. Jos tinka nuo 6 mm² iki 50 mm² dydžio vieloms.Spalva: geltonaMedžiaga: plienasR..
€47.18
Be PVM:€38.99
Šios nešiojamos ir praktiškos hidraulinės presavimo replės yra skirtos saugiam vamzdžių presavimui ir išardymui. Pagamintos iš plieno, presavimo replės yra itin patvarios. Ergonomiško dizaino rankena yra patogi laikyti. Jos tinka nuo 16 mm iki 32 mm skersmens vamzdžiams. 360° laipsnių pasukama galvu..
€170.60
Be PVM:€140.99
Šios nešiojamos ir praktiškos hidraulinės presavimo replės yra skirtos saugiam laidų ir aktyvių vielų presavimui. Pagamintos iš plieno, presavimo replės yra itin patvarios. Ergonomiško dizaino rankena yra patogi laikyti. Jos tinka nuo 4 mm² iki 70 mm² dydžio vieloms. Į pristatymą įeina 1 laikymui sk..
€88.32
Be PVM:€72.99
Šios replės su lanksčiu trosu skirtos metalinių ir plastikinių 18 mm - 54 mm sąvaržų keitimui sunkiai prieinamose vietose. Puikus pasirinkimas profesionaliam naudojimui automobilių remonto ir kitose dirbtuvėse. Gali būti naudojamos keičiant kuro vamzdelius ir vandens žarneles.Gnybtų diapazonas: 50-0..
€29.03
Be PVM:€23.99
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)