Prekių katalogas
Krepšelis

Plokščiareplės

Brüder Mannesmann elektroninių replių komplektas susideda iš įstrižinio kirpimo, kandiklinių, apvalianosių, kombinuotųjų, plokščianosių, užspaudimo, telefoninių ir lenktų užspaudimo replių, kurių pagalba galėsite atlikti daugumą užduočių kurioms reikalingos replės. Pagamintos iš poliruoto plieno, ši..
€41.27
Be PVM:€34.11
Šios nešiojamos ir praktiškos hidraulinės presavimo replės yra skirtos saugiam laidų ir aktyvių vielų presavimui. Pagamintos iš plieno, presavimo replės yra itin patvarios. Ergonomiško dizaino rankena yra patogi laikyti. Jos tinka nuo 6 mm² iki 50 mm² dydžio vieloms.Spalva: geltonaMedžiaga: plienasR..
€40.31
Be PVM:€33.31
Šios nešiojamos ir praktiškos hidraulinės presavimo replės yra skirtos saugiam vamzdžių presavimui ir išardymui. Pagamintos iš plieno, presavimo replės yra itin patvarios. Ergonomiško dizaino rankena yra patogi laikyti. Jos tinka nuo 16 mm iki 32 mm skersmens vamzdžiams. 360° laipsnių pasukama galvu..
€164.15
Be PVM:€135.66
Šios nešiojamos ir praktiškos hidraulinės presavimo replės yra skirtos saugiam laidų ir aktyvių vielų presavimui. Pagamintos iš plieno, presavimo replės yra itin patvarios. Ergonomiško dizaino rankena yra patogi laikyti. Jos tinka nuo 4 mm² iki 70 mm² dydžio vieloms. Į pristatymą įeina 1 laikymui sk..
€67.19
Be PVM:€55.53
Užspaudimo replės kabelių antgaliams nuo 10 mm² iki 300 mm². Tinkamas vario ir aliuminio antgaliams. 360° galvutės pasukimo dėka galėsite pasiekti sunkiai prieinamas vietas. Parduodamos su lagaminu, patogiam transportavimui ir saugojimui.Užspaudimo galia: 16 tonųForma: šešiakampisKomplekte: visi užs..
€66.23
Be PVM:€54.74
Šios replės su lanksčiu trosu skirtos metalinių ir plastikinių 18 mm - 54 mm sąvaržų keitimui sunkiai prieinamose vietose. Puikus pasirinkimas profesionaliam naudojimui automobilių remonto ir kitose dirbtuvėse. Gali būti naudojamos keičiant kuro vamzdelius ir vandens žarneles.Gnybtų diapazonas: 50-0..
€20.15
Be PVM:€16.65
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Plokščiareplės yra specialūs įrankiai, skirti lyginti ir išlyginti paviršius, dažniausiai medinius arba gipso pagrindo paviršius, norint pasiekti sklandų ir lygų rezultatą. Šie įrankiai yra plačiai naudojami statyboje, remontuojant namus, dailinant ir kituose darbuose, kai svarbu turėti tiesius ir glotnius paviršius. Plokščiareplės leidžia pasiekti aukštą paviršių išlyginimo kokybę ir tobulumą.

Pagrindinės plokščiareplių savybės:

  1. Plokščiareplės dydis: Priklauso nuo darbo apimties ir naudojimo srities. Plokščiareplės gali būti skirtingo ilgio, plotio ir storio, todėl reikia pasirinkti tinkamą dydį pagal atliekamą užduotį.

  2. Plokščiaratės forma: Dažniausiai jos yra stačiakampio arba kvadrato formos su lygiagrečiomis pusėmis. Kai kurios plokščiareplės turi apvalią kraštą, kuris padeda išlyginti kampus ir smulkius paviršiaus defektus.

  3. Medžiaga: Plokščiareplės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tokios kaip mediena, metalas arba plastikas. Medinės plokščiareplės gali būti naudojamos jautriems paviršiams, kurie gali būti pažeisti metalinėmis arba plastikinėmis replėmis.

  4. Plokščiaratės dangtelis: Plokščiareplės dažnai turi dangtį arba rankenos, kurios padeda jas lengvai valdyti ir pasiekti gerą kontrolę bei spaudimą.

  5. Replių skaičius: Kai kurios plokščiareplės gali turėti vieną arba daugiau replių. Daugiau replių gali būti naudinga lyginant didesnius paviršius arba sukuriant specialius efektus.

  6. Reguliuojami kojelių aukščiai: Tam, kad būtų galima valdyti pagal darbo sąlygas ir poreikius.

  7. Lyginimo rezultatas: Priklauso nuo pasirinktos plokščiareplės rūšies, jos medžiagos ir kojelių aukščių reguliavimo.

Plokščiareplės yra vertingi įrankiai, padedantys pasiekti profesionalų ir kokybišką paviršiaus išlyginimą statyboje ir remontuojant namus. Jos padeda išvengti netikslumų, sukurti glotnius paviršius, pagerinti estetiką ir užtikrinti ilgaamžiškumą.