Prekių katalogas
Krepšelis

Techniniai siurbliai

Ši elektrinė pompa tinka jogos kilimėlių, irklenčių ir kitų gaminių pripūtimui. Tai – itin naši, žemo slėgio, gaminių pripūtimui ir išleidimui skirta pompa. Mažo bei kompaktiško dizaino, pompa puikiai tilps jūsų rankos delne. Pompa turi daugybę antgalių, taigi atsižvelgdami į pripučiamo gaminio dydį..
€41.27
Be PVM:€34.11
Šis aukštos kokybės elektrinis purvino vandens panardinamas siurblys puikiai tinka nešvaraus vandens pašalinimui. Jį galima naudoti ir švariam, ir purvinam vandeniui. Šį panardinamą vandens siurblį paprasta valdyti su reguliuojamo aukščio plūduriuojančiu jungikliu. Maksimalus iškėlimo aukštis 5 m, o..
€67.19
Be PVM:€55.53
Šis aukštos kokybės elektrinis purvino vandens panardinamas siurblys puikiai tinka nešvaraus vandens pašalinimui. Jį galima naudoti ir švariam, ir purvinam vandeniui. Šį panardinamą vandens siurblį paprasta valdyti su reguliuojamo aukščio plūduriuojančiu jungikliu. Maksimalus iškėlimo aukštis 8 m, ..
€96.95
Be PVM:€80.12
Šis 26000 l/val. našumu pasižymintis itin galingas siurblys yra skirtas nepertraukiamam veikimui ir gali būti naudojamas kaip universalus tvenkinio, upelio ar vandens cirkuliaciją užtikrinantis siurblys. Jį puikiai tinka naudoti dideliuose tvenkiniuose norint pumpuoti didelį kiekį vandens. Šis tvenk..
€260.35
Be PVM:€215.17
Šis S = 6 mm gręžtuvo siurblys iš wolfcraft, kurio didžiausia galia yra 1300 l / h, tinka akvariumams, tvenkiniams, valtims ir tt Kadangi šis siurblys savaime prisipildantis, jis yra labai lengvas naudoti. Metalinis korpusas daro šį siurblį labai patvariu. Jame įmontuotas apskritas velenas, skirtas ..
€29.75
Be PVM:€24.59
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)