Prekių katalogas
Krepšelis

Techniniai siurbliai

Ši elektrinė pompa tinka jogos kilimėlių, irklenčių ir kitų gaminių pripūtimui. Tai – itin naši, žemo slėgio, gaminių pripūtimui ir išleidimui skirta pompa. Mažo bei kompaktiško dizaino, pompa puikiai tilps jūsų rankos delne. Pompa turi daugybę antgalių, taigi atsižvelgdami į pripučiamo gaminio dydį..
€42.99
Be PVM:€35.53
Šis aukštos kokybės elektrinis purvino vandens panardinamas siurblys puikiai tinka nešvaraus vandens pašalinimui. Jį galima naudoti ir švariam, ir purvinam vandeniui. Šį panardinamą vandens siurblį paprasta valdyti su reguliuojamo aukščio plūduriuojančiu jungikliu. Maksimalus iškėlimo aukštis 10 m,..
€102.99
Be PVM:€85.12
Šis 1300 l/val. srovės srautu pasižymintis, kompaktiškas bei galingas panardinamas akvariumo siurblys yra skirtas nepertraukiamai akvariumų ar pastatomų fontanų vandens cirkuliacijai ir aeravimui. Pasižymintis itin efektyviu varikliu, akvariumo siurblys tausoja energiją ir neskleidžia daug triukšmo...
€36.99
Be PVM:€30.57
Šis 3000 l/val. srovės srautu pasižymintis, kompaktiškas bei galingas panardinamas akvariumo siurblys yra skirtas nepertraukiamai akvariumų ar pastatomų fontanų vandens cirkuliacijai ir aeravimui. Pasižymintis itin efektyviu varikliu, akvariumo siurblys tausoja energiją ir neskleidžia daug triukšmo...
€51.99
Be PVM:€42.97
Mūsų 1000 litrų per valandą pajėgumo panardinamas siurblys yra puikus pasirinkimas ariamos žemės drėkinimui, vandens išleidimui kasyklose, potvynių kontrolei ir kt. Tvenkinio siurblys turi energiją tausojantį, itin pajėgų, tačiau mažai energijos suvartojantį variklį. Didžiausia šio siurblio galvutė ..
€60.99
Be PVM:€50.41
Šis aukštos kokybės elektrinis purvino vandens panardinamas siurblys puikiai tinka nešvaraus vandens pašalinimui. Jį galima naudoti ir švariam, ir purvinam vandeniui. Šį panardinamą vandens siurblį paprasta valdyti su reguliuojamo aukščio plūduriuojančiu jungikliu. Maksimalus iškėlimo aukštis 8 m, ..
€86.99
Be PVM:€71.89
Šis 26000 l/val. našumu pasižymintis itin galingas siurblys yra skirtas nepertraukiamam veikimui ir gali būti naudojamas kaip universalus tvenkinio, upelio ar vandens cirkuliaciją užtikrinantis siurblys. Jį puikiai tinka naudoti dideliuose tvenkiniuose norint pumpuoti didelį kiekį vandens. Šis tvenk..
€210.99
Be PVM:€174.37
Šis 16000 l/val. našumu pasižymintis itin galingas siurblys yra skirtas nepertraukiamam veikimui ir gali būti naudojamas kaip universalus tvenkinio, upelio ar vandens cirkuliaciją užtikrinantis siurblys. Jį puikiai tinka naudoti dideliuose tvenkiniuose norint pumpuoti didelį kiekį vandens. Šis tvenk..
€169.99
Be PVM:€140.49
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)