Prekių katalogas
Krepšelis

Stalai

Šis industrinio stiliaus medinis kavos staliukų komplektas spinduliuoja vintažiniu žavesiu ir bus nesenstanti detalė jūsų namams. Kavos staliukai gali būti naudojami kaip prie sofos statomi staliukai, svetainės staliukai, naktinės spintelės, staliukas padėti augalams ar telefonui. Kavos staliukai yr..
€130.99
Be PVM:€108.26
Šis 2 dalių sustumiamų staliukų komplektas yra puiki alternatyva mažiems butams ar bet kur, kur vieta yra ribota. Jo šiuolaikiškas dizainas šį staliuką padaro madingu jūsų svetainės ar miegamojo akcentu. Sustumiami staliukai yra daugiafunkciniai. Jie gali būti naudojami svetainėje kaip patogus pavir..
€131.99
Be PVM:€109.08
Šis 3 dalių sustumiamų staliukų komplektas yra puiki alternatyva mažiems butams ar bet kur, kur vieta yra ribota. Jo šiuolaikiškas dizainas šį staliuką padaro madingu jūsų svetainės ar miegamojo akcentu. Sustumiami staliukai yra daugiafunkciniai. Jie gali būti naudojami svetainėje kaip patogus pavir..
€161.99
Be PVM:€133.88
Mūsų Aviator kavos staliuką galėsite pastatyti bet kokiame kambaryje. Elegantiškas ir kompaktiškas dizainas užtikrina, kad jis taip pat gali būti naudojamas kaip šoninis staliukas, naktinis staliukas, žurnalinis staliukas ir kt. Pagamintas iš poliruotu aliuminiu apkalto mango medienos masyvo, jis yr..
€243.99
Be PVM:€201.64
Šį kokybišką aviacinio stiliaus kavos staliuką galima statyti bet kokiame kambaryje. Elegantiško ir kompaktiško dizaino, todėl gali būti naudojamas kaip komoda, naktinis ar žurnalinis staliukas, ar kt. Aviacinio stiliaus kavos staliukas su stalčiu smulkiems daikčiukams, pvz., raktams, nešiojamam kom..
€411.99
Be PVM:€340.49
Šis gražus kavos staliukas puikiai prisidės prie bet kokio namų dekoro. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip žurnalinis staliukas, stovas telefonui bei gėlėms, svetainės stalas, staliukas prie sofos ir tt. Šis patvarus, tvirtas ir ekologiškas rankų darbo kavos staliukas pagamintas iš natūralaus ba..
€144.99
Be PVM:€119.83
Šis elegantiškas Batavia kavos staliukas papuoš jūsų sodą ar kiemą. Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio..
€103.99
Be PVM:€85.94
Šis elegantiškas Batavia kavos staliukas papuoš jūsų sodą ar kiemą. Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio..
€113.99
Be PVM:€94.21
Šis medinis kavos staliukas bus unikaliu akcentu jūsų kambariui. Medienos masyvo konstrukcija užtikrina stabilų pagrindą sudėti vaisių krepšeliams, gėrimams, vazoms ar kitoms namų dekoracijoms. Gali būti naudojamas kaip žurnalinis staliukas, spintelė, prieškambario spintelė ir pan. Staliukas pagamin..
€257.99
Be PVM:€213.21
Šis kavos staliukas bus unikaliu akcentu jūsų kambariui. Medienos masyvo konstrukcija užtikrina stabilų pagrindą sudėti vaisių krepšeliams, gėrimams, vazoms ar kitoms namų dekoracijoms. Tvirta dubens formos plieno konstrukcija užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą. Gali būti naudojamas kaip žurnalini..
€238.99
Be PVM:€197.51
Šis medienos kavos staliukas bus unikaliu akcentu jūsų kambariui. Medienos masyvo konstrukcija užtikrina stabilų pagrindą sudėti vaisių krepšeliams, gėrimams, vazoms ar kitoms namų dekoracijoms. Skirtingų spalvų ir linijų derinys kiekvienam šių baldų suteikia unikalumo. Šis kavos staliukas yra pagam..
€152.99
Be PVM:€126.44
Šis elegantiškas Finori Bali 55A kavos staliukas yra sukurtas taip, kad suteiktų pakankamai vietos kur kas tvarkingiau laikyti savo nedidelius daiktus. Pasižymintis etniniu stiliumi, šviesia spalva ir gražiais lygiais nendrių raštais ant medienos drožlių plokštės, jis taps išskirtine jūsų svetainės ..
€189.99
Be PVM:€157.02
Šis įdomus Finori Nola 55A kavos staliukas yra sukurtas taip, kad suteiktų pakankamai vietos tvarkingai laikyti savo nedidelius daiktus. Pasižymintis pramoniniu stiliumi ir šviesaus ąžuolo bei juodos spalvos deriniu, jis taps išskirtine jūsų svetainės interjero detale. Vieną stalčių, vieną atvirą sk..
€179.99
Be PVM:€148.75
Šis elegantiškas Finori Vienna 55A kavos staliukas yra sukurtas taip, kad suteiktų pakankamai vietos kur kas tvarkingiau laikyti savo nedidelius daiktus. Pasižymintis etniniu stiliumi, tamsia spalva ir gražiais lygiais ratano raštais ant medienos drožlių plokštės, jis taps išskirtine jūsų svetainės ..
€188.99
Be PVM:€156.19
Šis itin patogus, modernaus dizaino išskleidžiamas FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale! Akcentinis staliukas pasižymi elegantišku išskleidžiamu dizainu ir po stalviršiu turi lentyną daiktams, kuri gali būti naudojama šalia savęs tokiems daiktams, kaip žurnalai, knygos ir nuotol..
€202.99
Be PVM:€167.76
Šis itin patogus, modernaus dizaino išskleidžiamas FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale! Akcentinis staliukas pasižymi elegantišku išskleidžiamu dizainu ir po stalviršiu turi lentyną daiktams, kuri gali būti naudojama šalia savęs tokiems daiktams, kaip žurnalai, knygos ir nuotol..
€153.99
Be PVM:€127.26
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale. Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi didelę lentyną, kuri gali būti naudojama tokiems daiktams, kaip žurnalai, knygos ir nuotolinio valdymo pulteliai šalia savęs pasidėti. Šis FMD kavos staliukas yra pagaminta..
€166.99
Be PVM:€138.01
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale. Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi didelę lentyną, kuri gali būti naudojama tokiems daiktams, kaip žurnalai, knygos ir nuotolinio valdymo pulteliai šalia savęs pasidėti. Šis FMD svetainės staliukas yra pagam..
€166.99
Be PVM:€138.01
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale. Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi didelę lentyną, kuri gali būti naudojama tokiems daiktams, kaip žurnalai, knygos ir nuotolinio valdymo pulteliai šalia savęs pasidėti. Kavos staliukas yra pagamintas iš pat..
€160.99
Be PVM:€133.05
Modernus FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale! Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi dvi dideles lentynas, kurios gali būti naudojamos tokiems daiktams, kaip žurnalai, knygos ir nuotolinio valdymo puteliai laikyti ranka pasiekiamu atstumu. Be to, siekiant užtikr..
€141.99
Be PVM:€117.35
Modernus FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale! Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi dvi dideles lentynas, kurios gali būti naudojamos tokiems daiktams, kaip žurnalai, knygos ir nuotolinio valdymo puteliai laikyti ranka pasiekiamu atstumu. Be to, siekiant užtikr..
€128.99
Be PVM:€106.60
Klasikinis FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale! Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi asimetrinę erdvę daiktams, kuri gali būti naudojama ranka pasiekiamu atstumu laikyti tokiems daiktams kaip žurnalai, knygos ir nuotolinio valdymo puteliai. Šis svetainės stali..
€77.99
Be PVM:€64.45
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale. Jis pasižymi unikaliu užriestu dizainu bei po stalviršiu turi lentyną žurnalams. Šis FMD kavos staliukas yra pagamintas iš patvarios melaminu dengtos, ąžuolo spalva pagražintos medienos drožlių plokštės, kuri užtikrina, kad jis..
€81.99
Be PVM:€67.76
Klasikinis FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale! Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi asimetrinę erdvę daiktams, kuri gali būti naudojama ranka pasiekiamu atstumu laikyti tokiems daiktams kaip žurnalai, knygos ir nuotolinio valdymo puteliai. Svetainės staliukas..
€61.99
Be PVM:€51.23
Modernus FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale. Jis pasižymi unikaliu užriestu dizainu bei po stalviršiu turi lentyną žurnalams. FMD kavos staliukas yra pagamintas iš patvarios melaminu dengtos, balta spalva pagražintos medienos drožlių plokštės, kuri užtikrina, kad jis puikiai t..
€103.99
Be PVM:€85.94
Šis šiuolaikiškas FMD kavos staliukas su prailginamais šonais taps jūsų svetainės puošmena! Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi didelę paslėptą erdvę daiktams, kuri gali būti naudojama tokiems daiktams, kaip laikraščiai, knygos ir nuotolinio valdymo puteliai laikyti ranka pasiekia..
€252.99
Be PVM:€209.08
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas su dviem prailginimui skirtais stalčiais šonuose taps jūsų svetainės puošmena! Jis pasižymi elegantišku dizainu ir po stalviršiu turi didelę paslėptą erdvę daiktams, kuri gali būti naudojama tokiems daiktams, kaip laikraščiai, knygos ir nuotolinio valdymo puteliai l..
€223.99
Be PVM:€185.12
Modernus FMD kavos staliukas taps išskirtine jūsų svetainės detale. Jis pasižymi unikaliu užriestu dizainu bei po stalviršiu turi lentyną žurnalams. FMD kavos staliukas yra pagamintas iš patvarios melaminu dengtos, smėlio-ąžuolo spalva pagražintos medienos drožlių plokštės, kuri užtikrina, kad jis p..
€105.99
Be PVM:€87.60
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas bus vertingu priedu jūsų svetainei. Jis yra paprasto dizaino bei turi du stalčius ir dvi lentynas, kurie gali būti naudojami kaip lentynos žurnalams, lentynos eksponavimui ar lengvai pasiekiamu atstumu laikyti smulkius daiktus, tokius kaip nuotolinio valdymo pulteli..
€237.99
Be PVM:€196.69
Šiuolaikiškas FMD kavos staliukas neabejotinai taps jūsų svetainės puošmena. Jis yra paprasto dizaino bei turi du stalčius ir dvi lentynas, kurie gali būti naudojami kaip lentynos žurnalams, lentynos eksponavimui ar lengvai pasiekiamu atstumu laikyti smulkius daiktus, tokius kaip nuotolinio valdymo ..
€242.99
Be PVM:€200.82
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 2385 (80 puslapių)

Stalai yra itin svarbūs baldai, kurie atlieka įvairias funkcijas ir gali būti naudojami įvairiose erdvėse – nuo namų interjero iki viešųjų erdvių. Stalai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų ir turėti įvairias formas bei stilius, atitinkančius skirtingus poreikius. Ši prekių kategorija apima įvairias stalo rūšis ir paskirtis, įskaitant:

  1. Valgymo stalai: Šie stalai yra skirti valgyti maistą, organizuoti šeimos ar draugų susitikimus ir valgymo momentus.

  2. Darbo stalai: Darbo stalai naudojami darbui ar studijoms, suteikiant patogų ir efektyvų darbo paviršių.

  3. Kavos staliukai: Šie maži stalai dažnai naudojami kavinėse ar namuose šalia sėdynės, kur galima laikyti gėrimus ar knygas.

  4. Natūralaus stiliaus stalai: Tokių stalų dizainas dažnai remiasi gamtos elementais ir natūraliomis medžiagomis, suteikiančiomis šiltą ir jaukų įspūdį.

  5. Modernūs stalai: Modernūs stalai dažnai pasižymi minimalistiniu dizainu ir šiuolaikiškomis linijomis.

  6. Klasikiniai stalai: Klasikiniai stalai turi tradicinį dizainą ir stilių, kurie gali gerai dera su įvairiais interjero sprendimais.

  7. Lauko stalai: Lauko stalai yra skirti naudoti lauke, ant terasų, balkonų ar kieme, suteikiant galimybę mėgautis lauke praleistu laiku.

  8. Rašomieji stalai: Rašomieji stalai yra specialiai sukurti rašymui ir studijoms, dažnai su įtraukiamais stalčiais ir lentynomis.

  9. Valgomojo komplektai: Valgomojo komplektai apima stalą ir su juo derančias kėdes, suteikiant galimybę jums ir jūsų svečiams patogiai valgyti.

  10. Pufai ir priešakyje staliukai: Šie maži staliukai paprastai naudojami kaip priedai prie pagrindinio stalo ar kaip papildomi sėdimieji vienetai.

Stalai yra ne tik funkcionalūs, bet ir dekoratyvūs baldai, kurie gali turėti didelę įtaką erdvės atmosferai ir dizainui. Pasirinkdami stalą, atkreipkite dėmesį į jo funkcionalumą, medžiagas, stilių ir tai, kaip jis dera su bendru erdvės interjeru.