Prekių katalogas
Krepšelis

Namų apyvokos reikmenys

Ši Aqua Laser dulkių valymui iš tarpų skirta šluota užtikrins, kad visi jūsų namuose sunkiai pasiekiami kampai bus švarūs ir tvarkingi. Dulkių valymo šluota gali pasiekti vietas, kurios neprieinamos su įprasta dulkių valymo šluoste, pavyzdžiui, plyšius, siaurus tarpus tarp baldų, sofos ar lovos apač..
€34.99
Be PVM:€28.92
Įeinant į pastatą ar iš jo išeinant, lipant ar išlipant iš autobuso arba taksi, patogiai ir patikimai, bet kurio metu galėsite automatiškai išskleisti ir suskleisti šį skėtį tiesiog vieno mygtuko paspaudimu. Šis kelioninis skėtis yra pagamintas iš 190T PG, tad jis yra atsparus vandeniui. Stiklo pluo..
€18.99
Be PVM:€15.69
Įeinant į pastatą ar iš jo išeinant, lipant ar išlipant iš autobuso arba taksi, patogiai ir patikimai, bet kurio metu galėsite automatiškai išskleisti ir suskleisti šį skėtį tiesiog vieno mygtuko paspaudimu. Šis kelioninis skėtis yra pagamintas iš 190T PG, tad jis yra atsparus vandeniui. Stiklo pluo..
€17.99
Be PVM:€14.87
Turėdami mūsų automatinį batų valymo aparatą galėsite pamiršti batų tepalus, šepečius, išteptas rankas ir kitus rūpesčius, susijusius su įprastu avalynės valymu! Mūsų ypatingai patogus, elektrinis batų valymo aparatas specialiai sukurtas modernaus gyvenimo ritmui.Daugiau jokių susilenkimų ir vargo s..
€98.99
Be PVM:€81.81
Norite namuose tvarkingai sudėlioti savo daiktus? Patogi, universali Curver Style spintelė su stalčiais taps puikiu sprendimu, norint užtikrinti praktišką ir stilingą daiktų laikymą namuose. Kiekvienas stalčius yra 14 l talpos, o dėl minkšta prisiliesti apdaila dengtų patogių rankenų ir sklandžių bė..
€92.99
Be PVM:€76.85
Turėdami praktišką durų lentyną galėsite greitai suteikti virtuvėje ar vonios kambaryje papildomos vietos daiktams. Korozijai atspari medžiaga: aliuminis yra lengvas ir tvirtas. Dengtas savaime apsaugančiu oksido sluoksniu, jis atsparus korozijai. Pagaminta iš aliuminio, ši ant durų pakabinama rankš..
€53.99
Be PVM:€44.62
Su mūsų visiškai automatine batų poliravimo mašina galite visiškai pamiršti tepalus, šepečius, purvinus pirštus ir kitas problemas su kuriomis susiduriate poliruojant batus senais būdais! Mūsų itin patogus elektrinis batų poliruoklis yra specialiai skirtas jūsų greitam šiuolaikiniam gyvenimui. Jums ..
€95.99
Be PVM:€79.33
Naudokite šį patvarų ir lankstų gaisrinės žarnos antgalį, norėdami užtikrinti tvirtą, vientisą vandens srovę ir efektyvų gaisrų gesinimą. Aukščiausios kokybės medžiaga: žarnos antgalis yra pagamintas iš aliuminio ir plastiko bei pasižymi tvirta B formos Storz mova ir 6 barų darbiniu slėgiu.Puikus da..
€46.99
Be PVM:€38.83
Patvarus ir lankstus gaisrinės žarnos antgalis leis stiprią ir koncentruotą srovę, 14 m atstumu.Iš aukštos kokybės aliuminio pagamintas antgalis su 50 mm C-Storz jungties mova išlaikys 16 barų darbinį slėgį.Pasukamas 180° jungiklis leidžia greitai pakeisti srovę į difuzinį purškimą ar pilnai sustabd..
€42.99
Be PVM:€35.53
Naudokite šį patvarų ir lankstų gaisrinės žarnos antgalį, norėdami užtikrinti tvirtą, vientisą vandens srovę ir efektyvų gaisrų gesinimą. Aukščiausios kokybės medžiaga: žarnos antgalis yra pagamintas iš aliuminio ir plastiko bei pasižymi tvirta D formos Storz mova ir 6 barų darbiniu slėgiu.Puikus da..
€31.99
Be PVM:€26.44
Saulės energija veikiantis HI kurmių atbaidymo prietaisas yra inovatyvi, nuo kurmių ir kitų nepgeidaujamų graužikų jūsų sodą apsaugosianti priemonė. Šį rinkinį sudaro du kurmių atbaidymo prietaisai, kurie kas 30 sekundžių 4 sekundes skleidžia ultragarsinius signalus. Kadangi jų klausa yra labai jau..
€28.99
Be PVM:€23.96
Šios intensyviai valančios ir nepriekaištingą rezultatą užtikrinančios 12-1 indaplovių tabletės pašalins nuo jūsų indų net ir labiausiai įsisenėjusius likučius. Dėl fermentais praturtintos formulės, indaplovės ploviklis gali veiksmingai susidoroti su labiausiai įsisenėjusiais maisto likučiais, taip ..
€86.99
Be PVM:€71.89
Šios intensyviai valančios ir nepriekaištingą rezultatą užtikrinančios 12-1 indaplovių tabletės pašalins nuo jūsų indų net ir labiausiai įsisenėjusius likučius. Dėl fermentais pripildytos formulės, indaplovės ploviklis gali veiksmingai susidoroti su labiausiai įsisenėjusiais maisto likučiais, taip s..
€31.99
Be PVM:€26.44
Šios intensyviai valančios ir nepriekaištingą rezultatą užtikrinančios 12-1 indaplovių tabletės pašalins nuo jūsų indų net ir labiausiai įsisenėjusius likučius. Dėl fermentais pripildytos formulės, indaplovės ploviklis gali veiksmingai susidoroti su labiausiai įsisenėjusiais maisto likučiais, taip s..
€43.99
Be PVM:€36.36
Šis daugiafunkcinis lauko baldų priežiūros valiklis ratanui, tekstilenui ir vytelėms buvo sukurtas pasitelkiant mūsų tyrimo ir vystymo komandą bei mūsų tiekėjus. Jis be jokios abejonės pravers jūsų lauko baldų priežiūrai! Su šiuo ratano valikliu iš savo lauko baldų galite lengvai pašalinti purvą, ri..
€12.99
Be PVM:€10.74
Leifheit grindų valymo rinkinys Clean Twist Ergo Mobile yra puikus pasirinkimas tokioms delikačioms grindims, kaip parketas ir laminatas. Dėl unikalaus Leifheit besisukančio mechanizmo, galėsite pamiršti apie žalą, kurią gali sukelti vanduo ar įbrėžimus. Jis išgręžia šluotos galvutę sausiau nei bet ..
€84.99
Be PVM:€70.24
Šis Leifheit kilimų valymo prietaisas Regulus yra su tvirtu metaliniu korpuse ir 22 cm pločio šlavimo galvute yra tobulas sprendimas kietmedžio grindų valymui. Ši šluota veikia be laidų ir elektros energijos, lengvai manevruojama tarp baldų. 3 valymo šepečiai pagaminti iš natūralių šerių ir išdėstyt..
€63.99
Be PVM:€52.88
Šis 3-1 Leifheit langų valytuvas yra skirtas naudoti ant visų lygių paviršių, tokių kaip langai, veidrodžiai, plytelės ir dušo kabinos. Pasižymintis dėmių nepaliekančiu valymu, valytuvas užtikrina puikų našumą. Su unikaliu juosančiu mikropluošto uždangalo ir valytuvu, jis sugeria daug vandens ir aps..
€61.99
Be PVM:€51.23
Dėl didelio manevringumo ir puikaus pasiekiamumo, Leifheit plytelių ir vonios valytuvo Flexi Pad šluostės pasieks kiekvieną kampą, tad jums nereikės lenktis vonioje ar duše. Su ištraukiamu antbriauniu ir apvalia išpjova įrangai, Flexi Pad ypatingai tinka įmontuotai įrangai. Jis lengvai susidoros su ..
€40.99
Be PVM:€33.88
Nepaprastas prisitaikymas užtikrina, kad Leifheit plytelių ir vonios valytuvas Flexi Pad išvalys kiekvieną linkį ir kampą. Su ištraukiamu antbriauniu ir apvalia išpjova, Flexi Pad itin tinka įmontuotai įrangai. Jis lengvai susidoros su vonios išlenkimais ir plytelėmis bei kruopščiai išvalys kiekvien..
€24.99
Be PVM:€20.65
Užtikrinkite, kad jūsų langai bus sausi ir itin švarūs išvalius juos su profesionaliu Leifheit langų valytuvu. Su reguliuojamu nerūdijančio plieno kotu, valytuvas puikiai tinka net ir labai sunkiai pasiekiamoms vietoms, - net uždengti langai gali būti visiškai nusausinti. Lankstus guminis kraštas už..
€45.99
Be PVM:€38.01
Išvalykite alergiją keliančias sunkiai pasiekiamas vietas su šia Dusty dulkių šluotele iš Leifheit! Dėka jos unikalios formos, Dusty pašalina purvą ir dulkes iš kiekvieno kampo geriau nei įprastos šluotelės. Dėl Easy-Click sistemos, galite ją naudoti kartu su Leifheit teleskopine rankena, jog pasiek..
€29.99
Be PVM:€24.79
Papildomam saugumui Master Lock raktų dėžutė pagaminta iš plieno. Greitai ir patogiai rasite reikimus raktus naudodami pridedamus pakabukus. Pakuotėje yra 50 raktų pakabukų, montavimo priedai ir 2 raktai dėžutei rakinti.Išorės matmenys: 30 x 23,9 x 9,8 cm (aukštis x plotis x gylis)Vidaus matmenys: 2..
€74.99
Be PVM:€61.98
Šis dažymo darbams skirtas apsauginis kilimėlis puikiai apsaugos plyteles, kilimus, parketą ar kito tipo grindis nuo dulkių, dažų ar kito purvo. Jį taip pat galima naudoti norint apsaugoti nuo įbrėžimų. Šis gerai sugeriantis apsauginis kilimėlis, sveriantis 280 g/m² yra 1m pločio ir 50m ilgio, ir de..
€73.99
Be PVM:€61.15
Šie dažymo darbams skirti apsauginiai kilimėliai puikiai apsaugos plyteles, kilimus, parketą ar kito tipo grindis nuo dulkių, dažų ar kito purvo. Juos taip pat galima naudoti norint apsaugoti nuo įbrėžimų. Šis komplektas, kurį sudaro du 180g/m² sveriantys, gerai sugeriantys, 1m pločio ir 50m ilgio a..
€101.99
Be PVM:€84.29
Šie dažymo darbams skirti apsauginiai kilimėliai puikiai apsaugos plyteles, kilimus, parketą ar kito tipo grindis nuo dulkių, dažų ar kito purvo. Juos taip pat galima naudoti norint apsaugoti nuo įbrėžimų. Šis dviejų gerai sugeriančių apsauginių kilimėlių, sveriančių 280 g/m², komplektas yra 1m ploč..
€137.99
Be PVM:€114.04
Suteikite malonumo sėdėti ir miegoti su šiuo šilko švelnumo ir patvariu pagalvės užvalkalu! Dėl šone esančio užtrauktuko, pagalvės nėsčiosioms užvalkalą lengva nuimti ir išvalyti. Kartu su J formos pagalve nėsčiosioms, jis suteiks puikią atramą ir komfortą miego metu, be to, tinka tiems, kurie miega..
€13.99
Be PVM:€11.56
Suteikite malonumo sėdėti ir miegoti su šiuo šilko švelnumo ir patvariu pagalvės užvalkalu! Dėl šone esančio užtrauktuko, pagalvės nėsčiosioms užvalkalą lengva nuimti ir išvalyti. Kartu su V formos pagalve nėsčiosioms, jis suteiks puikią atramą ir komfortą miego metu, be to, tinka tiems, kurie miega..
€14.99
Be PVM:€12.39
Šis medinių pakabų rinkinys yra pagamintas iš kietmedžio ir metalo, todėl jis yra pakankamai patvarus ir tvirtas atlaikyti didelius svorius. 360 laipsnių pasukamas kabliukas užtikrins prisitaikymą kabinant drabužius įvairiose vietose. Be to, abejose pusėse esantys 2 grioveliai neleis drabužiams ar a..
€107.99
Be PVM:€89.25
Šis pakabų rinkinys yra pagamintas iš plastiko ir metalo, todėl jis yra pakankamai patvarus ir stabilus išlaikyti didelius svorius. Aksominė danga yra lygi ir apsauganti drabužius nuo įplyšimų. 360 laipsnių pasukamas kabliukas suteiks lankstumo kabinant drabužius įvairiose vietose. Be to, 2 grioveli..
€59.99
Be PVM:€49.58
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 66 (3 puslapių)

Namų apyvokos reikmenys yra įvairios priemonės ir įrankiai, kurie padeda lengviau ir efektyviau tvarkyti ir valdyti kasdienius namų uždavinius bei užtikrinti patogų bei švarų gyvenimo būdą. Šie reikmenys gali apimti įvairius aspektus, nuo virtuvės įrankių iki valymo priemonių ir organizavimo sprendimų. Štai keletas pavyzdžių:

  1. Virtuvės priemonės ir įrankiai: Tai gali būti viskas nuo puodų ir keptuvėlių iki peilių ir maišytuvų. Virtuvės įrankiai padeda gaminti maistą, paruošti patiekalus ir tvarkyti virtuvę.

  2. Valymo priemonės: Įvairios valymo priemonės, tokios kaip dulkių siurbliai, valymo skysčiai, šluostės, siurbtukai ir kt., padeda išlaikyti namus švarius ir tvarkingus.

  3. Organizavimo sprendimai: Spintos, lentynos, dėžės ir kiti organizavimo sprendimai padeda palaikyti tvarką ir sutvarkyti daiktus, taip optimizuojant erdvę.

  4. Lyginimo priemonės: Lyginimo lentos, lyginimo valtys, garo lyginimo priemonės ir kt. padeda išlaikyti drabužius tvarkingus ir gerai atrodančius.

  5. Pramogų priemonės: Tai gali būti įvairios priemonės, kaip žaidimai, knygos, muzikos grotuvai ir kt., kurios padeda atsipalaiduoti ir leidžia praleisti laiką maloniai.

  6. Apšvietimo sprendimai: Leidžia sukurti tinkamą apšvietimą, derinant funkcionalumą su dizainu.

  7. Elektronika ir technika: Tai gali būti įvairios elektroninės priemonės, nuo televizorių ir kompiuterių iki laidų ir maitinimo šaltinių.

  8. Vaizdo stebėjimo sistemos: Kameros ir stebėjimo sistemos padeda užtikrinti saugumą ir stebėti svarbius plotus namuose.

  9. Priežiūros priemonės namams: Įvairios priemonės, kaip įvairūs dažai, gruntai, sandarinimo medžiagos ir kt., padeda prižiūrėti ir atnaujinti namus.

  10. Kvapų ir oro valymo priemonės: Aromatinės žvakės, oro valymo priemonės ir purkštuvai padeda sukurti malonų ir švarų ore sklendantį kvapą.

Šie yra tik kelios namų apyvokos reikmenų pavyzdžiai, ir kiekvienas asmuo gali pasirinkti tuos reikmenis, kurie geriausiai atitinka jo poreikius ir gyvenimo būdą.