Prekių katalogas
Krepšelis

Namų apsauga

Šie galvanizuoto plieno sieniniai smaigai puikiai tinka naudoti tvoroms, sienoms, vartams, pašiurėms, turėklams, atbrailoms ir kt. Jie yra sukurti užtikrinti puikią apsaugą nuo nepageidaujamų svečių. Pagaminti iš aukščiausios kokybės galvanizuoto plieno, šie smaigai pasižymi nepaprastu patvarumu. Ji..
€32.99
Be PVM:€27.26
Infraraudonųjų spindulių judesio daviklis skirtas pastatų stebėjimui. Jutiklio jautrumo zona yra maks. 10 m, aptikimo kampas - 120°.Judesio daviklį paprasta įrengti ir pritvirtinti prie sienos. Laidą galima paslėpti arba palikti matomą.Maitinimas: 230 - 240 V, 50 HzSkirta įrengti viduje ir laukeMaks..
€44.99
Be PVM:€37.18
Steinel judesio daviklis IS 130-2, turintis infraraudonųjų spindulių jutiklį, yra tobulas sprendimas stebėti pastatų fasadus, privažiavimus ir patalpas.Steinel judesio daviklis IS 130-2 jungia savyje patvirtintą detektoriaus technologiją ir stilingą dizainą. Jo aplinkos jautrumo zona gali pasiekti i..
€59.99
Be PVM:€49.58
Steinel judesio daviklis IS 130-2, turintis infraraudonųjų spindulių jutiklį, yra tobulas sprendimas stebėti pastatų fasadus, privažiavimus ir patalpas.Steinel judesio daviklis IS 130-2 jungia savyje patvirtintą detektoriaus technologiją ir stilingą dizainą. Jo aplinkos jautrumo zona gali pasiekti ..
€59.99
Be PVM:€49.58
Steinel judesio daviklis IS 140-2, turintis infraraudonųjų spindulių jutiklį, yra tobulas sprendimas stebėti pastatų fasadus, privažiavimus ir patalpas.Steinel judesio daviklis IS 140-2 jungia savyje patvirtintą detektoriaus technologiją ir stilingą dizainą. Jo aplinkos jautrumo zona gali pasiekti ..
€86.99
Be PVM:€71.89
Steinel judesio daviklis IS 180-2, turintis infraraudonųjų spindulių jutiklį, yra tobulas sprendimas stebėti pastatų fasadus, privažiavimus ir patalpas.Steinel judesio daviklis IS 180-2 jungia savyje patvirtintą detektoriaus technologiją ir stilingą dizainą. Jo aplinkos jautrumo zona gali pasiekti ..
€99.99
Be PVM:€82.64
Steinel judesio daviklis IS 240 DUO, turintis infraraudonųjų spindulių jutiklį, yra tobulas sprendimas stebėti pastatų fasadus, privažiavimus ir patalpas.Steinel judesio daviklis IS 240 DUO, turintis 240 ° aptikimo kampą tikrai siūlo patvirtintą technologiją ir neįtikėtiną aptikimą. Turėdamas labai..
€107.99
Be PVM:€89.25
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Namų apsaugos prekių kategorija apima įvairius produktus, kurie padeda užtikrinti gyvenamojo ar komercinio būsto saugumą, apsaugant nuo įsilaužimų, vagysčių ir kitų nepageidaujamų įvykių. Ši kategorija apima įvairias apsaugos priemones, technologijas ir įrankius, kurie padeda sumažinti riziką ir padidinti apsaugą. Čia yra keletas pagrindinių namų apsaugos produktų:

 1. Signalizacijos sistemos:

  • Tai yra įvairių tipų sistemos, kurios praneša apie įsilaužimą ar kitą pavojų, išsiunčiant signalą savininkams arba saugumo tarnyboms.
  • Signalizacija gali būti jungiama prie durų, langų, judesio jutiklių, vaizdo stebėjimo kamerų ir kt.
 2. Vaizdo stebėjimo kameros:

  • Kameros, kurios leidžia stebėti gyvenamąjį plotą tiesiogiai arba per internetą.
  • Vaizdo stebėjimo sistema gali būti naudinga aptikti įtartinus veiksmus, sekant gyvenimo ritmą ar stebint vaizdą per mobiliąją programėlę.
 3. Įėjimo kontrolės sistemos:

  • Įrenginiai, leidžiantys valdyti įėjimo prie pastato būdus.
  • Tai gali būti raktų kortelės, biometrinė identifikacija, skaitmeniniai kodai ir pan.
 4. Būsto automatizavimas:

  • Sistema, leidžianti valdyti namų apšvietimą, šildymą, oro kondicionavimą ir kt. per nuotolinį valdymą.
  • Tai gali atrodyti, kad nėra tiesioginė apsaugos dalis, tačiau gali suteikti įspėjimus ir netgi imtis veiksmų, pvz., įjungti šviesas, kad pasirodytų, jog namuose yra žmonės.
 5. Durų ir langų apsauga:

  • Galingesni rakinamieji mechanizmai, kad padidinti įsilaužimo atsparumą.
  • Saugomi langai ir durys gali turėti stiklo sustiprinimus ir kitas saugos priemones.
 6. Detektorių sistemos:

  • Detektorių sistemos gali aptikti dūmus, užsidegimą, vandens nutekėjimus ir kitus pavojus, siųsdamos signalą apie galimą problemą.
 7. Saugumo ženklai ir spynelės:

  • Šie produktai gali parodyti, kad turite saugumo sistemą, kuriai prieiga uždrausta, arba atvirkščiai - kad namuose yra saugu.
 8. Sauginiai įrenginiai:

  • Tai gali būti saugos čiulptukai, saugos grandinės, apsauginiai laiptų batų sluoksniai ir kt.

Šios namų apsaugos priemonės gali būti naudingos tiek gyvenamuose namuose, tiek komerciniuose pastatuose, padedant jums jaustis saugiai ir apsaugoti jūsų turtą bei brangybes. Prieš renkantis tam tikras priemones, būtina atlikti saugumo vertinimą ir pasikonsultuoti su specialistais, kad pasirinktumėte tinkamiausias sprendimus.