Prekių katalogas
Krepšelis

Paukščių lesyklos

Visuomet norėjote sužinoti kas vyksta paukščių lesyklos viduje? Ši moderni, iš akrilo pagaminta bei permatomas sienas ir stogą turinti Esschert Design lesykla užtikrins, kad matysite viską, kas vyksta viduje. Lesykla dviejų siurbtukų pagalba gali būti pritvirtinta prie lango. Permatoma medžiaga užti..
€23.03
Be PVM:€19.03
Su šia žavia bei dekoratyvia prie sienos montuojama Esschert Design paukščių lesykla pasikvieskite paukščius į savo sodą pavalgyti, išsiprausti ar atsigerti! Ji, naudojant tradicines technikas, yra pagaminta iš ketaus bei pagražinta paukščio skulptūra ir puošniu raštu. Prie sienos montuojama paukšči..
€28.79
Be PVM:€23.79
Kiekvienas paukščių mylėtojas mėgausis stebėdamas džiaugsmingai lesančius mielus paukščius. Palepinkite kaimynystėje gyvenančius paukščius lesalu įsigydami šią, atrama augalams pasižyminčią HI lesyklėlę paukščiams! Paukščių lesyklėlė turi dekoratyvų treliažą vijokliniams augalams. Be to, ši praktiš..
€44.15
Be PVM:€36.49
Kiekvienas paukščių mylėtojas mėgaujasi stebėdamas džiaugsmingai lesančius mielus paukščius. Palepinkite kaiminystės paukščius įsigydami šią standartinę HI lesyklą paukščiams! Šią lesyklą paukščiams sudaro 3 kabliukai ir vienas indelis ir ji yra lengvai surenkama. Praktiška ir dekoratyvi lesykla sut..
€30.71
Be PVM:€25.38
Ši medinė lesykla paukščiams puikiai tiks, norint į savo sodą prisivilioti savo pluksnuotus draugus. Iš eglės medienos masyvo pagaminta lesykla yra patvari, atspari įvairioms oro sąlygoms ir gali būti naudojama ištisus metus. Lesyklos šonai yra atviri, tad galėsite patogiai papildyti lesalo. Didelė ..
€24.95
Be PVM:€20.62
Kiekvienas paukščių mylėtojas mėgaujasi stebėdamas džiaugsmingai lesančius mielus paukščius. Palepinkite savo kaiminystėje gyvenančius paukščius lesalu įsigydami mūsų žavingą pakabinamą lesyklą paukščiams! Ši iš eglės medienos masyvo pagaminta lesykla paukščiams yra patvari, atspari įvairioms oro są..
€31.67
Be PVM:€26.17
Kiekvienas paukščių mylėtojas mėgaujasi stebėdamas džiaugsmingai lesančius mielus paukščius. Palepinkite kaiminystėje gyvenančius paukščius lesalu įsigydami šią madingą ant sienos ar medžio pakabinamą lesyklą paukščiams! Ši lesykla paukščiams yra pagaminta iš eglės medienos masyvo, kuris suteikia ja..
€23.03
Be PVM:€19.03
Kiekvienas paukščių mylėtojas mėgaujasi stebėdamas džiaugsmingai lesančius mielus paukščius. Palepinkite kaiminystėje gyvenančius paukščius lesalu įsigydami šią madingą prie sienos ar medžio montuojamą lesyklą paukščiams! Ši lesykla paukščiams yra pagaminta iš eglės medienos masyvo, kuris suteikia j..
€19.19
Be PVM:€15.86
Ši medinė, stovą turinti lesykla paukščiams puikiai tinka laukiniams paukščiams tupėti ir mėgautis lesalu jūsų sode. Lesykla paukščiams pagaminta iš eglės medienos, tad yra pakankamai stabili ir patvari, jog atlaikytų bet kokias oro sąlygas. PVC plokštė apsaugo maistą nuo nešvarumų ir drėgmės. Stoga..
€27.83
Be PVM:€23.00
Ši kokybiška pastatoma lesykla paukščiams bus nuostabi dovana paukščių mylėtojams. Lesykla abejose pusėse yra atvira, tad paukščius galėsite lengvai pasiekti ir papildyti jiems lesalo. Ši iš eglės medienos masyvo pagaminta lesykla yra patvari, atspari įvairioms oro sąlygoms ir gali būti naudojama iš..
€38.39
Be PVM:€31.73
Išnešti savo pluksnuotiems kaimynams maisto į lauką, pabėrus jo į prie lango tvirtinama paukščių lesyklėlę yra puikus būdas priartėti prie gamtos. Šios paukščių lesyklėlės yra pagamintos iš aukštos kokybės skaidraus akrilo, kuris suteikia joms patvarumo ir ilgą laiką išlieka skaidrus. Jos taip pat p..
€23.99
Be PVM:€19.83
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)

Paukščių lesyklos yra specialios priemonės, skirtos lauke gyvenantiems paukščiams maistui ir vandeniui suteikti. Jos yra naudingos ne tik paukščiams, bet ir gamtinėms aplinkoms bei žmonėms, nes padeda palaikyti ekosistemą ir prisideda prie paukščių populiacijos gerovės. Štai keletas svarbių dalykų apie paukščių lesyklos:

  1. Maistas: Paukščių lesyklos yra skirtos suteikti paukščiams įvairų maistą, tokius kaip grūdai, saulėgrąžų sėklos, riešutai, vaisiai ar netgi specialūs paukščiams skirti mišiniai. Maistas turi būti tinkamai pasirinktas, kad jis atitiktų paukščių mitybos reikalavimus.

  2. Vanduo: Be maisto, paukščių lesyklose taip pat turi būti pasirengęs švarus vanduo, kuris padės išlaikyti paukščių organizmo hidrataciją. Vandens talpa turi būti reguliariai valoma ir pildoma, kad paukščiai galėtų gerti.

  3. Dizainas: Paukščių lesyklos gali turėti įvairius dizainus ir formatus. Jos gali būti vienkartinės arba daugkartinio naudojimo, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo ir poreikių.

  4. Vietos pasirinkimas: Lesyklos gali būti tvirtinamos ant medžių, tvoros ar stovų. Svarbu pasirinkti vietą, kur paukščiai jausis saugiai ir nepastebėti žmonių ar plėšrūnų.

  5. Priežiūra: Paukščių lesyklos turi būti reguliariai palaikomos švarios ir pripildytos maisto bei vandens. Tai padės išlaikyti jų efektyvumą ir pritraukti daugiau paukščių.

  6. Aplinkos nauda: Paukščių lesyklos ne tik suteikia maistą ir vandenį paukščiams, bet ir padeda kontroliuoti kenkėjų (pvz., uodus, blusas) populiaciją gamtinėse aplinkose. Paukščiai gali valyti aplinką nuo kenkėjų ir prisidėti prie jos ekosisteminių procesų.

Paukščių lesyklos yra puiki galimybė prisidėti prie natūralios aplinkos palaikymo ir gali būti malonus laisvalaikio užsiėmimas. Tačiau svarbu pasirinkti tinkamą maistą ir tinkamą vietą lesyklai, kad ji būtų efektyvi ir saugi paukščiams.