Prekių katalogas
Krepšelis

Įrankių spintos ir dėžės

2 patogios įrankių sienelės su 24 dėžutėmis iš polipropileno yra tobulas sprendimas movų, varžtų ir kitų smulkių įrankių laikymui. Išimamos, sudedamos dėžutės pagamintos iš aukšto tankio polipropileno, dėžutės atlaikys aukštas temperatūras ir yra atsparios daugeliui pramoninių tirpiklių. Sienelę pa..
€46.99
Be PVM:€38.83
Kadangi jame galite laikyti įvairius įrankius ir kitas tvirtinimui skirtas dalis, patogus Draper Tools spintelės su ratukais ir dėžės įrankiams rinkinys yra būtinas turėti kiekvienose dirbtuvėse. Ši viršutinį uždangalą su vyrius turinčiu viršutiniu dangčiu bei 3 stalčiais ir apatiniu skyriumi pasižy..
€423.99
Be PVM:€350.41
Kadangi jame galite laikyti įvairius įrankius ir kitas tvirtinimui skirtas dalis, patogus Draper Tools spintelės su ratukais ir dėžės įrankiams rinkinys yra būtinas turėti kiekvienose dirbtuvėse. Ši viršutinį uždangalą su vyrius turinčiu viršutiniu dangčiu bei 3 stalčiais ir apatiniu skyriumi pasižy..
€423.99
Be PVM:€350.41
Patogi plastikinė spintelė įrankiams yra tobulas sprendimas movų, varžtų ir kitų smulkių įrankių laikymui. 47 išimamos, sudedamos dėžutės yra išrikiuotos 7 eilėmis. Pagamintos iš aukšto tankio polipropileno plastikinės dėžutės atlaikys aukštas temperatūras ir yra atsparios daugeliui pramoninių tirpi..
€181.99
Be PVM:€150.41
Ši kokybiška įrankių dėžė turi du ratukus ir rankeną, tai puikus pasirinkimas saugiam jūsų įrankių pervežimui ir saugojimui. Ši įrankių dėžė turi skyrių apačioje, skyrių viršuje ir vidurinį skyrių su trimis stalčiais. Turėsite pakankamai vietos tvarkingai ir patogiai sudėti daug daiktų. Viršutinis ..
€112.99
Be PVM:€93.38
Naudokite šį erdvų ir funkcionalų, 10 ištraukiamų stalčių turintį įrankių vežimėlį tvarkingam savo įrankių laikymui. Pagamintas iš tvirto plieno, dirbtuvių vežimėlis pasižymi tvirta ir patvaria konstrukcija. Dėl integruotų užraktų, stalčiai gali būti vienu metu užfiksuoti, taip užtikrinant, kad veži..
€365.99
Be PVM:€302.47
Naudokite šį erdvų ir funkcionalų, 14 ištraukiamų stalčių turintį įrankių vežimėlį tvarkingam savo įrankių laikymui. Pagamintas iš tvirto plieno, dirbtuvių vežimėlis pasižymi tvirta ir patvaria konstrukcija. Dėl integruotų užraktų, stalčiai gali būti vienu metu užfiksuoti, taip užtikrinant, kad veži..
€408.99
Be PVM:€338.01
Naudokite šį erdvų ir funkcionalų, 14 ištraukiamų stalčių turintį įrankių vežimėlį tvarkingam savo įrankių laikymui. Pagamintas iš tvirto plieno, dirbtuvių vežimėlis pasižymi tvirta ir patvaria konstrukcija. Dėl integruotų užraktų, stalčiai gali būti vienu metu užfiksuoti, taip užtikrinant, kad veži..
€386.99
Be PVM:€319.83
Naudokite šį erdvų ir funkcionalų, 15 ištraukiamų stalčių turintį įrankių vežimėlį tvarkingam savo įrankių laikymui. Pagamintas iš tvirto plieno, dirbtuvių vežimėlis pasižymi tvirta ir patvaria konstrukcija. Dėl integruotų užraktų, stalčiai gali būti vienu metu užfiksuoti, taip užtikrinant, kad veži..
€553.99
Be PVM:€457.84
Naudokite šį erdvų ir funkcionalų, 21 ištraukiamą stalčių turintį įrankių vežimėlį tvarkingam savo įrankių laikymui. Pagamintas iš tvirto plieno, dirbtuvių vežimėlis pasižymi tvirta ir patvaria konstrukcija. Dėl integruotų užraktų, stalčiai gali būti vienu metu užfiksuoti, taip užtikrinant, kad veži..
€618.99
Be PVM:€511.56
Naudokite šį erdvų ir funkcionalų, 21 ištraukiamą stalčių turintį įrankių vežimėlį tvarkingam savo įrankių laikymui. Pagamintas iš tvirto plieno, dirbtuvių vežimėlis pasižymi tvirta ir patvaria konstrukcija. Dėl integruotų užraktų, stalčiai gali būti vienu metu užfiksuoti, taip užtikrinant, kad veži..
€584.99
Be PVM:€483.46
Ši plastikinė spintelė įrankiams su 41 stalčiumi - puikus sprendimas susitvarkyti darbo vietą. Spintelėje yra 40 mažų stalčių ir vienas didelis. Joje galėsite laikyti įvairiausius smulkius daiktus: nedidelių įrankių dalis, priedus ir įvairias detales. Tvirtas skaidrus plastikas užtikrins, kad visad..
€42.99
Be PVM:€35.53
Ši prie sienos montuojama įrankių spintelė puikiai tiks laikyti jūsų įrankiams, o savo šaunaus, pramoninio stiliaus dėka, bus ir unikali dekoratyvi detalė jūsų namuose. Ši įrankių laikymo spintelė turi trimis lygiais reguliuojamas lentynas ir perforuotą plokštę su Euro angomis, kurios gali būti naud..
€120.99
Be PVM:€99.99
Ši prie sienos montuojama įrankių spintelė puikiai tiks laikyti jūsų įrankiams, o savo šaunaus, pramoninio stiliaus dėka, bus ir unikali dekoratyvi detalė jūsų namuose. Ši įrankių laikymo spintelė turi dviem lygiais reguliuojamas lentynas ir perforuotą plokštę su Euro angomis, kurios gali būti naudo..
€137.99
Be PVM:€114.04
Ši prie sienos montuojama spintelė įrankiams puikiai tiks laikyti savo įrankius, o dėl šaunaus, pramoninio stiliaus, ji bus ir unikali dekoratyvi detalė jūsų namuose. Ši spintelė įrankiams laikyti turi trimis aukščiais reguliuojamas lentynas ir perforuotą plokštę su Euro angomis, kurios gali būti na..
€136.99
Be PVM:€113.21
Ši prie sienos montuojama spintelė įrankiams puikiai tiks laikyti savo įrankius, o dėl šaunaus, pramoninio stiliaus, ji bus ir unikali dekoratyvi detalė jūsų namuose. Ši spintelė įrankiams turi vieną reguliuojamo aukščio lentyną ir perforuotą plokštę su Euro angomis, kurios gali būti naudojamos įvai..
€104.99
Be PVM:€86.77
Šios sieninės Raaco lentynos su 24 dėžėmis 181228 yra puiki bei universali priemonė tvarkingai laikyti jūsų įrankiams ir priedams. Jos puikiai tinka tvarkingai ir lengvai pasiekiamus laikyti smulkius daiktus, tokius kaip prietaisų sudedamosios dalys, įrankiai ar priedai. Norint sutaupyti vietos ir u..
€227.99
Be PVM:€188.42
Šios sieninės Raaco lentynos su 32 dėžėmis 181211 yra puiki bei universali priemonė tvarkingai laikyti jūsų įrankiams ir priedams. Jos puikiai tinka tvarkingai ir lengvai pasiekiamus laikyti smulkius daiktus, tokius kaip prietaisų sudedamosios dalys, įrankiai ar priedai. Norint sutaupyti vietos ir u..
€210.99
Be PVM:€174.37
Ši Raaco spintelė 137386 yra nepaprastai universalus baldas tvarkingam mažų daiktų laikymui. Ji puikiai tinka mašinų dalims, veržlėms, varžtams, vinims ir sraigtams ar kitiems priedams laikyti. Ši patvari spintelė turi 60 stalčių. Kiekvienas, iš polipropileno pagamintas stalčius gali būti padalintas..
€125.99
Be PVM:€104.12
Prie sienos tvirtinama plastmasinė spintelė įrankiams yra tobulas sprendimas movų, varžtų ir kitų smulkių įrankių laikymui.30 išimamų, sudedamų viena ant kitos dėžučių. Pagamintos iš polipropileno dėžutės atlaikys aukštą temperatūrą, jos turi puikias elektrines savybes ir yra atsparios daugeliui pra..
€50.99
Be PVM:€42.14
Ši plastikinė spintelė įrankiams su 41 stalčiumi, 40 mažų ir vieno didelio stalčiaus dėka bus puikiu pasirinkimu norint išlaikyti jūsų darbo vietą tvarkingą. Ji puikiai tinka laikyti įvairiems mažiems daiktams, tokiems kaip mažos prietaisų sudedamosios dalys, priedai ar net pasidaryk pats tipo darba..
€86.99
Be PVM:€71.89
Ši, FatMax įrankių dėžė su ratukais iš Stanley, yra puikus pasirinkimas amatininkams, kuriems reikia su savimi vežiotis daug įrankių bei medžiagų į darbo vietą - tai puikiai sutaupys laiką bei nereikės pakartotinai keliauti į automobilį pasiimti daiktų! Teleskopinė rankena pagelbės lengvai valdyti ..
€232.99
Be PVM:€192.55
Stanley gamybos FatMax įrankių dėžė su ratukais. Tai idealus spredimas norint laikyti didelius ir mažus įrankius bei jų priedus kartu. Įrankių dėžė turi didelę talpyklą, kuri yra ideali norint laikyti elektrinius įrankius, plaktukus ir t.t. Taip pat, įrengta stalčių sistema suteiks lengvą prieigą pr..
€345.99
Be PVM:€285.94
Ši įrankių dėžė puikiai tiks jei turite poreikį dažnai keliauti su jūsų įrankiais, ar tiesiog kaip lengvai perkeliama, patogi dėžė jūsų hobi ir rankdarbių įrankiams. Ją sudaro trys atskiros dalys: įprasta dėžė įrankiams, dviejų stalčių skyrius ir didelė dėžė apačioje. Ši patogi įrankių dėžė turi dvi..
€178.99
Be PVM:€147.93
Šis vežimėlis suvirinimo aparatui yra labai praktiškas ir patogus sprendimas suvirinimo darbams. Patvarus ir patikimas vežimėlis suvirinimo aparatui yra pagamintas iš aukščiausios kokybės plieno. Didžiausia leistina apkrova - iki 70 kg. Įmontuoti ratukai užtikrina tolygų ir paprastą perkėlimą. 4 er..
€169.99
Be PVM:€140.49
Rodoma nuo 1 iki 25 iš 25 (1 puslapių)

Įrankių spintos ir dėžės yra organizaciniai produktai, skirti laikyti, saugoti ir tvarkyti įvairius įrankius bei darbo priemones. Šios spintos ir dėžės yra naudingos profesiniam darbui, meistrams, remontininkams, ir visiems, kurie naudoja daugybę įrankių ir nori išlaikyti juos tvarkingus ir pasiekiamus. Įrankių spintos ir dėžės pasižymi šiomis savybėmis:

  1. Dydis ir talpa: Įrankių spintos ir dėžės būna skirtingo dydžio ir talpos, nuo mažų dėžučių, kuriose laikomi smulkūs įrankiai, iki didelių spintų, kuriose galima saugoti didesnius įrankius ir medžiagas.

  2. Skirtingos dėžučių formos: Dėžės ir spintos gali būti skirtingų formų: ištraukiamos, su išimamomis dėžutėmis ar lentynomis, su keltuvais ar ratukais, padedančiais lengvai pasiekti turinį.

  3. Įvairių skyrių ir kišenių: Šios spintos ir dėžės turi daugybę skyrių, kišenių, dėžučių ir lentynų, kuriuose galima išdėstyti skirtingus dydžius ir tipo įrankius, laikiklius, medžiagas ir priedus.

  4. Medžiagos: Įrankių spintos ir dėžės gaminamos iš tvirto plastiko, metalo ar kitų atsparių medžiagų, užtikrinančių ilgalaikį naudojimą.

  5. Organizavimas: Šios spintos ir dėžės padeda išlaikyti darbo vietą tvarkingą ir organizuotą, taip sumažinant ieškojimo laiką.

  6. Užsegimas ir užraktai: Kai kurios spintos gali būti užrakinamos, užtikrinant įrankių saugumą.

  7. Specialūs skyriai ir laikikliai: Kai kurios spintos turi specialius skyrius, skirtus tam tikriems įrankiams, taip pat laikiklius telefonui, dokumentams ar kitoms asmeninėms priemonėms.

  8. Mobilumas: Kai kurios spintos ir dėžės turi rankenas, kilpinę arba ratukus, kad būtų patogiau pernešti ar perkelti įvairias priemones.

Įrankių spintos ir dėžės yra puikus būdas efektyviai išlaikyti ir tvarkyti įrankius, taip pat sumažinti darbo vietos chaosą. Jos yra naudingos tiek profesionaliam, tiek asmeniniam naudojimui, ir padeda išlaikyti įrankius saugius, pasiekiamus ir tvarkingus. Pasirinkimas priklauso nuo įrankių kiekio, dydžio, darbo pobūdžio ir individualių poreikių.