Prekių katalogas
Krepšelis

Durelės šunims ir katėms

InnovAdvance belaidis durų skambutis katėms jau yra populiarus tarp tūkstančio kačių savininkų. Durų skambutis katėms susideda iš belaidžio infraraudonųjų spindulių jutiklio ir mirksinčiomis šviesomis bei garsu pasižyminčio imtuvo (galima pasirinkti iš 10 skirtingų garsų). Jutiklį pritvirtinkite toj..
€44.15
Be PVM:€36.49
Šios 2 krypčių PetSafe durelės augintiniams 715 leis jūsų mažiesiems draugams paprastai įeiti į namus ar iš jų išeiti. Jos tinka katėms ir mažiems šunims (daugiausiai 7 kg svorio). Šios atverčiamos PetSafe durelės augintiniams anksčiau buvo žinomos kaip Staywell atverčiamos durelės augintiniams. Jos..
€26.87
Be PVM:€22.21
Šios 2 krypčių PetSafe durelės augintiniams 730 leis jūsų mažiesiems draugams paprastai įeiti į namus ar iš jų išeiti. Jos tinka katėms ir mažiems šunims (daugiausiai 7 kg svorio). Šios atverčiamos PetSafe durelės augintiniams anksčiau buvo žinomos kaip Staywell atverčiamos durelės augintiniams. Jos..
€26.87
Be PVM:€22.21
Šios 2 krypčių PetSafe durelės augintiniams 740 leis jūsų mažiesiems draugams paprastai įeiti į namus ar iš jų išeiti. Jos tinka daugiausiai 18 kg sveriantiems šunims. Šios atverčiamos PetSafe durelės augintiniams anksčiau buvo žinomos kaip Staywell atverčiamos durelės augintiniams. Jos tinka daugum..
€49.91
Be PVM:€41.25
Šios 2 krypčių PetSafe durelės augintiniams 755 leis jūsų mažiesiems draugams paprastai įeiti į namus ar iš jų išeiti. Jos tinka daugiausiai 18 kg sveriantiems šunims. Šios atverčiamos PetSafe durelės augintiniams anksčiau buvo žinomos kaip Staywell atverčiamos durelės augintiniams. Jos tinka daugum..
€49.91
Be PVM:€41.25
Šios 2 krypčių PetSafe durelės augintiniams 757 leis jūsų mažiesiems draugams paprastai įeiti į namus ar iš jų išeiti. Jos tinka daugiausiai 18 kg sveriantiems šunims. Šios atverčiamos PetSafe durelės augintiniams anksčiau buvo žinomos kaip Staywell atverčiamos durelės augintiniams. Jos tinka daugum..
€60.47
Be PVM:€49.98
Šios 2 krypčių PetSafe durelės augintiniams 760 leis jūsų mažiesiems draugams paprastai įeiti į namus ar iš jų išeiti. Jos tinka daugiausiai 45 kg sveriantiems šunims. Šios atverčiamos PetSafe durelės augintiniams anksčiau buvo žinomos kaip Staywell atverčiamos durelės augintiniams. Jos tinka daugum..
€58.55
Be PVM:€48.39
Šios PetSafe naminių gyvūnų durelės 600 jūsų augintiniui leidžia įeiti į namus be būtinybės jam atidaryti duris. Šios PetSafe naminių gyvūnų durelės anksčiau buvo žinomos kaip Staywell naminių gyvūnų durelės. Tvirtas aliuminio rėmas su sustiprintais kraštais yra ilgaamžis. Lanksčios ir minkštos dure..
€71.03
Be PVM:€58.70
Šios PetSafe naminių gyvūnų durelės 620 jūsų augintiniui leidžia įeiti į namus be būtinybės jam atidaryti duris. Šios PetSafe naminių gyvūnų durelės anksčiau buvo žinomos kaip Staywell naminių gyvūnų durelės. Tvirtas aliuminio rėmas su sustiprintais kraštais yra ilgaamžis. Lanksčios ir minkštos dure..
€95.99
Be PVM:€79.33
Šios PetSafe naminių gyvūnų durelės 640 jūsų augintiniui leidžia įeiti į namus be būtinybės jam atidaryti duris. Šios PetSafe naminių gyvūnų durelės anksčiau buvo žinomos kaip Staywell naminių gyvūnų durelės. Tvirtas aliuminio rėmas su sustiprintais kraštais yra ilgaamžis. Lanksčios ir minkštos dure..
€100.79
Be PVM:€83.30
Šios PetSafe naminių gyvūnų durelės 660 jūsų augintiniui leidžia įeiti į namus be būtinybės jam atidaryti duris. Šios PetSafe naminių gyvūnų durelės anksčiau buvo žinomos kaip Staywell naminių gyvūnų durelės. Tvirtas aliuminio rėmas su sustiprintais kraštais yra ilgaamžis. Lanksčios ir minkštos dure..
€139.19
Be PVM:€115.03
PetSafe durelės su mikročipu katėms yra sukurtos norint užtikrinti, kad jūsų katė galėtų lengvai išeiti į lauką, tuo pat metu apsaugodamos jūsų namus nuo užklydusių kačių ir kitų gyvūnų. Šios durelės katėms nuskaito jūsų katės unikalų mikročipo ID; nereikia jokio antkaklio ar kito priedo. Jas yra le..
€121.91
Be PVM:€100.75
Šios magnetinės PetSafe atverčiamos durelės katėms Deluxe 400 užtikrins, kad jūsų katė galės laisvai įeiti į namus ar išeiti iš jų, net ir tuomet kai durys yra uždarytos, bei neleis patekti į vidų benamėms katėms. Uždėkite pridėtą magnetinį antkaklio raktą ant savo katės ir jis atrakins jūsų katei a..
€60.47
Be PVM:€49.98
Šios magnetinės PetSafe atverčiamos durelės katėms Deluxe 420 užtikrins, kad jūsų katė galės laisvai įeiti į namus ar išeiti iš jų, net ir tuomet kai durys bus uždarytos, bei neleis patekti į vidų benamėms katėms. Uždėkite pridėtą magnetinį antkaklio raktą ant savo katės ir jis atrakins jūsų katei a..
€65.27
Be PVM:€53.94
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)

Durelės šunims ir katėms yra specialios konstrukcijos, kurios yra skirtos kontroliuoti gyvūnų judėjimą tarp skirtingų erdvių. Šios durelės gali būti naudojamos, norint apriboti gyvūnų prieigą prie tam tikrų vietų, pavyzdžiui, į kambarius, kuriuose jiems nėra leidžiama arba iš kur jie neturėtų būti. Jos yra naudingos užtikrinant saugumą ir tvarką jūsų namuose.

Štai kelios svarbios durelių šunims ir katėms savybės:

  1. Medžiaga ir konstrukcija: Durelės gali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų, tokios kaip plastikas, metalas ar mediena. Pasirinkdami dureles, pasirinkite tokį variantą, kuris atitiks jūsų interjero stilių ir būtų tinkamai atsparus jūsų gyvūno elgesiui.

  2. Atidarymo mechanizmas: Daugelis durelių turi specialius atidarymo mechanizmus, kurie leidžia atidaryti dureles tik vieną kryptimi arba naudojant specialius mygtukus ar klavišus. Tai padeda užtikrinti, kad gyvūnas negalės atidaryti durelių savarankiškai.

  3. Montavimas: Durelės gali būti montuojamos ant sienos, durų rėmo ar kitų paviršių. Svarbu pasirinkti tokį montavimo būdą, kuris būtų patogus ir saugus.

  4. Reguliuojamas dydis: Daugelis durelių turi reguliuojamą plotį ar aukštį, leidžiantį jas pritaikyti prie skirtingų durų ar koridorių matmenų.

  5. Saugumas ir patogumas: Durelės turi būti saugios ir patogios ne tik gyvūnui, bet ir žmonėms. Jos neturėtų sukelti diskomforto arba traukti gyvūno kailio ar plunksnų.

  6. Durų užrakinimas: Kai kurios durelės turi specialius užrakinimo mechanizmus, kurie padeda užtikrinti, kad durelės būtų užrakintos, kai to reikia.

Durelės šunims ir katėms yra naudingas būdas užtikrinti, kad jūsų namai būtų saugūs ir tvarkingi. Pasirinkdami dureles, atkreipkite dėmesį į medžiagą, atidarymo mechanizmą, montavimo būdą ir kitas savybes, atitinkančias jūsų poreikius ir gyvūno elgesį.