Prekių katalogas
Krepšelis

Baseinas ir SPA

Šis patvarus griebtuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės ABS. Kontūrinis korpusas kartu su slenksčiu ir 15,8 x 7,6 cm krepšiu pašalindamas visas šiukšles užtikrina geresnį bei efektyvesnį griebimą. Rinkinį sudaro 1 grėbtuvas, 1 įsiurbimo antgalis, 1 grėbtuvo užtvaras, 1 grėbtuvo dangtis, 1 grėbtuvo..
€38.99
Be PVM:€32.22
Smagiai leiskite laiką su šeima ir draugais savo kieme šiame baseine su priedais. Pagamintas iš plieno ir mėlyno PVC įdėklo, šis baseinas yra patvarus ir tvirtas. Jis taip pat yra lengvai pastatomas ir nuimamas, tad yra patogus. Baseino paviršiaus skimerio ir siurblio derinys yra geriausias būdas iš..
€345.99
Be PVM:€285.94
Smagiai leiskite laiką su šeima ir draugais savo kieme šiame baseine su priedais. Pagamintas iš plieno ir mėlyno PVC įdėklo, šis baseinas yra patvarus ir tvirtas. Jis taip pat yra lengvai pastatomas ir nuimamas, tad yra patogus. Baseino paviršiaus skimerio ir siurblio derinys yra geriausias būdas iš..
€359.99
Be PVM:€297.51
Smagiai leiskite laiką su šeima ir draugais savo kieme šiame baseine. Pagamintas iš plieno ir mėlyno PVC įdėklo, šis baseinas yra patvarus ir tvirtas. Be to, baseinas yra lengvai pastatomas ir nuimamas, tad yra patogus.Spalva: balta ir mėlynaMedžiaga: plienas, PVCMatmenys: 350 x 90 cm (skersmuo x au..
€281.99
Be PVM:€233.05
Smagiai leiskite laiką su šeima ir draugais savo kieme šiame baseine. Pagamintas iš plieno ir mėlyno PVC įdėklo, šis baseinas yra patvarus ir tvirtas. Be to, baseinas yra lengvai pastatomas ir nuimamas, tad yra patogus.Spalva: pilka ir mėlynaMedžiaga: plienas, PVCMatmenys: 350 x 90 cm (skersmuo x au..
€294.99
Be PVM:€243.79
Šis baseino paviršiaus separatoriaus ir siurblio rinkinys yra geriausias būdas norint išvalyti nešvarumus iš antžeminių baseinų! Siekiant išvalyti plaukiojančius lapus ir kitus nešvarumus, jis gali būti lengvai pritvirtintas prie baseino sienelės. Šis separatorius yra pagamintas iš korozijai atspara..
€68.99
Be PVM:€57.02
Su šiuo nuostabiu Bestway Dinosaur Fill 'N Fun baseinu sode ar kieme, jūsų vaikams bus labai smagu vasaros metu! Šis baseinas yra tvirtas bei patvarus ir jis yra pagamintas iš kietos, tvirtos PVC šoninės sienos, kuri yra pritvirtinta prie tvirtų vinilinių grindų. Be to, jame tilps iki 2074 litrų van..
€43.99
Be PVM:€36.36
Jūsų vaikams bus labai smagu žaisti vandenyje šiame iš My First Frame Pool kolekcijos Bestway baseine, kurio apskrita forma suteikia daugiau erdvės plaukiojimui ir žaidimams. Šis antžeminis baseinas sujungia patvarumą ir stilingumą bei suteiks jūsų sodui ar kiemui gyvybingumo ir žaismingumo. Aptakus..
€70.99
Be PVM:€58.67
Šis mėlynas, sėdynes ir puodelių laikiklius turintis Bestway Splashview baseinas leis jums karštomis dienomis mėgautis atgaivinančiomis linksmybėmis. Baseinas yra pagamintas iš PVC ir pasižymi baltos ir mėlynos spalvų dizainu. Jo sienas sudaro du vienodi žiedai ir skaidrus akvariumo vaizdo tipo lang..
€78.99
Be PVM:€65.28
Jūsų vaikui išties patiks žaisti vandeniu šiame Bestway baseine. Šį pripučiamą baseiną sudaro du, sieną suformuojantys, platūs ir tvirti vienodi žiedai. Vandenį iš baseino galite išleisti lengvai naudojamo vandens išleidimo vožtuvo pagalba. Baseinas gali būti lengvai išleistas laikymui nesezono metu..
€37.99
Be PVM:€31.40
Karštomis dienomis atsivėsinkite stačiakampiame Bestway baseine! Jį pakankamai lengva pastatyti ir jame telpa iki 400 l vandens. Itin plačios šio antžeminio baseino šoninės sienos yra pagamintos iš dviejų vienodų skaidrių mėlynų žiedų, kurių vidus yra šviesiai mėlynos spalvos. 0,27 mm storio sienos ..
€34.99
Be PVM:€28.92
Šis Bestway Fast Set baseino rinkinys 57270 su pripučiamu kraštu puikiai tinka plaukiojimui sode vasarą. Apvalus baseinas yra pagamintas iš Tritech medžiagos, kuri yra atspari UV spinduliams ir chlorui. Jo talpa yra 3638 litrų. Į šį komplektą įeina baseinas, kasetės filtro siurblys ir taisymui skirt..
€110.99
Be PVM:€91.73
Šis Bestway Fast Set baseino rinkinys 57274 su pripučiamu kraštu puikiai tinka plaukiojimui sode vasarą. Apvalus baseinas yra pagamintas iš Tritech medžiagos, kuri yra atspari UV spinduliams ir chlorui. Jo talpa yra 5377 litrų. Į šį komplektą įeina baseinas, kasetės filtro siurblys ir taisymui skirt..
€132.99
Be PVM:€109.91
Šis Bestway Fast Set baseino rinkinys 57313 su pripučiamu kraštu puikiai tinka plaukiojimui sode vasarą. Apvalus baseinas yra pagamintas iš Tritech medžiagos, kuri yra atspari UV spinduliams ir chlorui. Jo talpa yra 9677 litrų. Į šį komplektą įeina baseinas, kasetės filtro siurblys ir taisymui skirt..
€173.99
Be PVM:€143.79
Su šiuo Bestway baseino rinkiniu galėsite savo sode ar kieme linksmai leisti laiką su šeima ir draugais. Aukščiausios kokybės medžiaga: DuraPlus™ pradūrimams ir UV spinduliams atsparios šoninės sienos yra patikimos, patvarios atlaikyti svorį, tempimą ir judėjimą.Lengvai pastatomas: sodo baseinas bus..
€158.99
Be PVM:€131.40
Bestway baseino vandens paviršiaus separatorius 58233 suteikia itin efektyvų būdą išvalyti šiukšles iš jūsų antžeminių baseinų. Baseino separatorius yra kabinamas ant jūsų antžeminio baseino vidinės sienelės ir yra lengvai naudojamas. Tiesiog pritvirtinkite jį prie savo filtro su siurbliu ir jis aut..
€25.99
Be PVM:€21.48
Kam leisti daug pinigų atostogoms, kai gali leisti jas tiesiog savo kieme! Šis inovatyvus pripučiamas Bestway Big Lagoon baseinas šeimai bus puikiu pasirinkimu jums ir jūsų mažyliams mėgautis vasaros linksmybėmis vandenyje! Šis pripučiamas baseinas yra pagamintas iš tvirto bei patvaraus vinilo, tad ..
€51.99
Be PVM:€42.97
Kam leisti daug pinigų atostogoms, kai jas galite praleisti savo nuosavame kieme? Šis inovatyvus pripučiamas Bestway baseinas yra puikus pasirinkimas jums ir jūsų mažiesiems mėgautis vasaros linksmybėmis vandenyje! Šis pripučiamas baseinas yra pagamintas iš tvirto ir patvaraus vinilo, kuris užtikrin..
€50.99
Be PVM:€42.14
Šis Bestway Fantastic Aquarium žaidimų centras yra vandens stebuklų šalis vaikams! Vaikai galės smagiai plaukioti su delfinu, klounais ir aštuonkoju. Vaikai galės mėtyti pridėtus žiedus ant jo čiuptuvų. Prijungus sodo žarną, palmė purškia vandenį ant vaikų taip suteikiant dar daugiau smagumo ir atvė..
€74.99
Be PVM:€61.98
Su šiuo Bestway Fast Set pripučiamu baseinu 57265 mėgaukitės savo sode ar kieme su šeima ir draugais. Aukščiausios kokybės medžiaga: pripučiamas baseinas pasižymi sutvirtintomis, iš Tritech – trijų sluoksnių sutvirtintos medžiagos iš laminuoto tvirto PVC ir poliesterio tinklelio pagamintomis sienomi..
€58.99
Be PVM:€48.75
Linksmai leiskite laiką savo kieme su šeima bei draugais šiame Bestway greitai surenkamame pripučiamame baseine 57265. Šis stilingas baseinas su sutvirtintomis sienomis yra pagamintas iš Tritech - sutvirtintos 3 sluoksnių medžiagos susidedančios iš laminuoto tvirto PVC ir poliesterio tinklelio. Šis ..
€55.99
Be PVM:€46.27
Linksmai leiskite laiką savo kieme su šeima bei draugais šiame Bestway Fast Set pripučiamame baseine 57273. Šis stilingas baseinas su sutvirtintomis sienomis yra pagamintas iš Tritech - sutvirtintos 3 sluoksnių medžiagos susidedančios iš laminuoto tvirto PVC ir poliesterio tinklelio. Šis pripučiamas..
€81.99
Be PVM:€67.76
Linksmai leiskite laiką savo kieme su šeima bei draugais šiame Bestway greitai surenkamame pripučiamame baseine 57266. Šis stilingas baseinas su sutvirtintomis sienomis yra pagamintas iš Tritech - sutvirtintos 3 sluoksnių medžiagos susidedančios iš laminuoto tvirto PVC ir poliesterio tinklelio. Šis ..
€59.99
Be PVM:€49.58
Linksmai leiskite laiką savo kieme su šeima bei draugais šiame Bestway Fast Set pripučiamame baseine. Šis stilingas baseinas su sutvirtintomis sienomis yra pagamintas iš Tritech - sutvirtintos 3 sluoksnių medžiagos susidedančios iš laminuoto tvirto PVC ir poliesterio tinklelio. Šis pripučiamas basei..
€47.99
Be PVM:€39.66
Linksmai leiskite laiką savo kieme su šeima bei draugais šiame Bestway Fast Set pripučiamame baseine. Stilingas baseinas turi iš Tritech - iš laminuoto tvirto PVC ir poliesterio tinklelio susidedančios 3 sluoksnių sutvirtintos medžiagos pagamintas tvirtas sienas. Išorė pasižymi ratano raštais. Šis p..
€156.99
Be PVM:€129.74
Jūsų vaikai smagiai praleis vasarą sode ar kieme šiame nuostabiame Bestway Fill 'N Fun Odyssey baseine! Šis baseinas yra tvirtas ir patvarus bei pagamintas iš tvirtos PVC šoninės sienos, kuri yra pritvirtinta prie patvaraus vinilo dugno. Jame telpa iki 2074 l vandens. Skaidrios sienos su įdomiais sp..
€54.99
Be PVM:€45.45
Šis Bestway H2OGO Beach Bounce pripučiamas vaikiškas vandens parkas pavers jūsų kiemą vandens atrakcionų parku vaikams. Vasarą jie su savo draugais sode praleis daug šaunaus laiko. Pagamintas iš spalvoto, PVC danga dengto poliesterio, šis vandens parkas yra tvirtas ir patvarus. Žaidimų parką lengva ..
€371.99
Be PVM:€307.43
Su šia Bestway H2OGO Tsunami Splash Ramp dviguba vandens čiuožykla užtikrinkite puikų sprendimą vasaros karščiams įveikti! Cunamio purslų rampa: ši sodo vandens čiuožykla turi cunamio purslų rampą, kuri iš apačios stumia vandenį, taip užtikrinant neįtikėtinai sklandų, greitą ir šlapią čiuožimą! Dvi..
€41.99
Be PVM:€34.70
Ši Bestway H2OGO vandens čiuožykla Turbo Splash Water Zone-Mega Water Park 53301 pavers jūsų kiemą tikru vandens atrakcionų parku vaikams. Vasarą kartu su draugais jie praleis daugybę šaunaus laiko. Pagamintas iš patvarios ir spalvotos PVC dengtos poliesterio medžiagos, šis vandens parkas yra tvirta..
€610.99
Be PVM:€504.95
Mėgaukitės smagiai leisdami laiką šiame Bestway My First Frame Pool baseine! Stačiakampio formos baseinas suteikia daugiau erdvės plaukiojimui ir žaidimams! Baseinas gali būti greitai ir lengvai pastatytas bei vos per 10 minučių pripildytas. Pradūrimams atspari 3 sluoksnių PVC medžiaga užtikrina, ka..
€50.99
Be PVM:€42.14
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 52 (2 puslapių)

Baseinas ir SPA yra patalpos arba teritorijos, kuriose žmonės gali mėgautis vandens pramogomis, atsipalaiduoti ir rasti poilsį. Šios kategorijos prekės ir paslaugos gali apimti įvairius baseinus, vandens masažo įrenginius, pirtis, vonias, SPA paslaugas ir kitus rekreacijos ir sveikatos gerinimo elementus. Štai svarbiausi dalykai apie šią kategoriją:

  1. Baseinai: Baseinai gali būti lauko ar viduje, dideli arba maži, suaugusiems arba vaikams. Jie gali būti skirti plaukimui, pramogoms ar sportui. Baseinai gali būti tiek viršžemės, tiek požemio.

  2. SPA paslaugos: SPA (sanus per aquam) yra sveikatingumo ir atsipalaidavimo būdas, naudojant vandenį, masažus, pilingus, kaukes ir kitas procedūras. SPA centruose gali būti įvairių paslaugų, pradedant nuo masažų ir baigiant jūrų dumblių terapija.

  3. Vandens masažo įrenginiai: Šie įrenginiai, tokie kaip hidromasažinės vonios ar vandens masažo baseinai, suteikia malonumą ir atpalaiduojantį vandens masažą.

  4. Pirtys ir vonios: SPA ir baseinų kompleksuose gali būti įvairių tipų pirtys (pvz., garinės, sausos, infraraudonosios) ir vonios (pvz., jūros druskos, aromatinės).

  5. Vandens valymo įrenginiai: Baseinai ir SPA reikalauja tinkamo vandens valymo ir priežiūros, todėl naudojami filtrai, valikliai ir chemikalai.

  6. Sveikatos privalumai: Baseinų ir SPA naudojimas gali turėti teigiamą poveikį fiziniam ir emociniam sveikatai. Vandens pratimai gali stiprinti raumenis, gerinti sąnarių judrumą ir padėti atsipalaiduoti.

  7. Dekoracija ir komfortas: Baseinus ir SPA erdves galima dekoruoti įvairiai, sukurdami relaksuojančią ir skanų aplinką su tinkamais apšvietimo sprendimais, vandens elementais ir kitais interjero elementais.

  8. Vandens valymas ir šildymas: Tinkamai valant ir šildant vandenį, galima užtikrinti jūsų pasirinktos vandens erdvės saugumą ir komfortą.

Baseinai ir SPA yra puikus būdas atsipalaiduoti, pagerinti sveikatą ir išgyventi pramogas. Jie gali būti naudojami asmeniškai, su šeima ar draugais, taip pat komercinėse vietose, tokiomis kaip viešbučiai, sporto klubai ar grožio salonai. Šios kategorijos prekės ir paslaugos padeda kurti malonią ir sveikatą skatinančią aplinką.