Prekių katalogas
Krepšelis

Apsauginiai uždangalai augalams

Nature Nano apsauginis tinklas nuo paukščių yra pagamintas iš didelio, 22 g/㎡ tankio polietileno, taip užtikrinant, kad norint apsaugoti savo sodinukus, jaunus ūglius ir vaisius nuo paukščių daromos žalos, galėsite jį naudoti keletą kartų. Jei tinklas yra ištempiamas virš norimos apsaugoti zonos, ji..
€52.79
Be PVM:€43.63
Nature Nano apsauginis tinklas nuo paukščių yra pagamintas iš didelio, 22 g/㎡ tankio polietileno, taip užtikrinant, kad norint apsaugoti savo sodinukus, jaunus ūglius ir vaisius nuo paukščių daromos žalos, galėsite jį naudoti keletą kartų.Jei tinklas yra ištempiamas virš norimos apsaugoti zonos, jis..
€36.47
Be PVM:€30.14
Šis Nature tinklelis nuo vabzdžių 6030450, apsaugos jūsų obelis ir kriaušes nuo obuolinių vaisėdžių (cydia pomonella). Pagamintas iš UV-atsparus polietileno su tvirtu tinkleliu.Pagrindo medžiaga: polietilenas Matmenys: 5,2 x 5 m (ilgis x plotis)Tinklelio akies matmenys: 3 x 6 mmTankis: 60 g / m²..
€47.03
Be PVM:€38.87
Žieminis, iš flyso pagamintas Nature uždangalas žiemos metu apsaugos jūsų augalus. Jis yra pagamintas iš neaustinio, UV spinduliams atsparaus polipropileno. Šis uždangalas augalams yra 30 g/m² tankio ir 1 x 10 m dydžio. Kiekvienas nuo šalčio apsaugantis Nature uždangalas augalams yra lengvas, pralai..
€20.15
Be PVM:€16.65
Ši Nature apsauginė plėvelė nuo užšalimo su užtrauktuku iš flyso yra tobulas sprendimas apsaugoti jūsų augalus nuo šalčio žiemos metu. Pagaminta iš neausto, UV spinduliams atsparaus polipropileno. Uždangalo iš flyso tankis - 30 g/m², matmenys 2 x 10 m. Žieminis augalų uždangalas iš flyso yra lengvas..
€24.95
Be PVM:€20.62
Žieminis, iš flyso pagamintas Nature uždangalas žiemos metu apsaugos jūsų augalus. Jis yra pagamintas iš neaustinio, UV spinduliams atsparaus polipropileno. Šis uždangalas augalams yra 30 g/m² tankio ir 2 x 5 m dydžio. Kiekvienas nuo šalčio apsaugantis Nature uždangalas augalams yra lengvas, pralaid..
€24.95
Be PVM:€20.62
Ši Nature apsauginė plėvelė nuo užšalimo su užtrauktuku iš flyso yra tobulas sprendimas apsaugoti jūsų augalus nuo šalčio žiemos metu. Pagaminta iš neausto, UV spinduliams atsparaus polipropileno. Uždangalo iš flyso tankis - 30 g/m², matmenys 4 x 6 m. Žieminis augalų uždangalas iš flyso yra lengvas,..
€30.71
Be PVM:€25.38
Ši Nature apsauginė plėvelė nuo užšalimo su užtrauktuku iš flyso yra tobulas sprendimas apsaugoti jūsų augalus nuo šalčio žiemos metu. Pagaminta iš neausto, UV spinduliams atsparaus polipropileno. Uždangalo iš flyso tankis - 60 g/m², matmenys 2 x 5 m. Žieminis augalų uždangalas iš flyso yra lengvas,..
€22.07
Be PVM:€18.24
Ši Nature apsauginė plėvelė nuo šalčio su užtrauktuku iš flyso yra tobulas sprendimas apsaugoti jūsų augalus nuo šalčio žiemos metu. Pagaminta iš neausto, UV spinduliams atsparaus polipropileno. Uždangalo iš flyso tankis - 70 g/m², matmenys - 2 x 2,5 m. Apsauginio uždangalo apačioje yra suveržimo vi..
€47.99
Be PVM:€39.66
Ši Nature apsauginė plėvelė nuo šalčio su užtrauktuku iš flyso yra tobulas sprendimas apsaugoti jūsų augalus nuo šalčio žiemos metu. Pagaminta iš neausto, UV spinduliams atsparaus polipropileno. Uždangalo iš flyso tankis - 70 g/m², matmenys - 1,5 x 2 m. Apsauginio uždangalo apačioje yra suveržimo vi..
€29.75
Be PVM:€24.59
Ši Nature apsauginė plėvelė nuo šalčio su užtrauktuku iš flyso yra tobulas sprendimas apsaugoti jūsų augalus nuo šalčio žiemos metu. Pagaminta iš neausto, UV spinduliams atsparaus polipropileno. Uždangalo iš flyso tankis - 70 g/m², matmenys - 2,5 x 3 m. Apsauginio uždangalo apačioje yra suveržimo vi..
€51.83
Be PVM:€42.84
1 x 1,5 m dydžio apsauginis Nature uždangalas žiemai yra pagamintas iš natūralios ir biologiškai skaidžios medžiagos – ryžių šiaudų. Ryžių šiaudų privalumas yra tai, kad jie užtikrina gerą izoliaciją nuo šalčio ir tuo pačiu leidžia augalui kvėpuoti. Įvyniojus, jis taip pat apsaugo trapius molinius v..
€41.27
Be PVM:€34.11
Šis Nature daržo plėvelės rinkinys 6030202 apsaugos augalus ir daržoves ankstyvoje augimo stadijoje. Šis rinkinys sukurs idealią augimo aplinką jūsų augalams. Puikiai apsaugos augalus, vaisius ir daržoves nuo gyvūnų ir naminių gyvūnėlių. Siuntinyje yra 1 x permatoma PE plėvelė, 7 x lankai plius jung..
€29.75
Be PVM:€24.59
Ši Nature cinkuoto plieno sodo atliekų deginimo krosnis su dangčiu yra apvalios formos ir puikiai tiks deginti sodo atliekas. Krosnis turi dangtį ir skyles, kurios palengvina degimą. Po deginimo, medienos pelenai gali būti naudojami daugelio vaisių ir daržovių sodinimui ar geresniam augimui jūsų sod..
€93.11
Be PVM:€76.95
Nature plėvelė nuo piktžolių 6030226 yra lanksti, didelio tankio, iš polietileno (HDPE) pagaminta plėvelė. Ji apsaugo nuo šaknų plitimo nepageidaujamose vietose, tokiose kaip šaligatviai, keliai, pastatų pamatai ir užkastos instaliacijos. Plėvelė nuo piktžolių yra atspari UV spinduliams.Medžiaga: au..
€46.07
Be PVM:€38.07
Nature plėvelė nuo piktžolių 6030227 yra lanksti, didelio tankio, iš polietileno (HDPE) pagaminta plėvelė. Ji apsaugo nuo šaknų plitimo nepageidaujamose vietose, tokiose kaip šaligatviai, keliai, pastatų pamatai ir užkastos instaliacijos. Plėvelė nuo piktžolių yra atspari UV spinduliams.Medžiaga: au..
€68.15
Be PVM:€56.32
Nature pomidorų uždangalas yra skirtas apsaugoti pomidorus nuo įvairių oro sąlygų, taip pagerinant jų augimą. Be to, šis plastikinis uždangalas pomidorams pagerina šiltnamio efektą. Patogus uždangalas pomidorams auginti yra pagamintas iš skaidraus, perforuoto (400 angų/m²) polietileno.Spalva: skaidr..
€27.83
Be PVM:€23.00
Kvadratinis Nature sodo atliekų krepšys yra iš 170 g/m² tankio polipropileno pagamintas universalus krepšys. Šis atliekų krepšys pasižymi didele 148 l talpa. Be to, siekiant užtikrinti lengvą transportavimą, jis turi dvi praktiškas rankenas.Spalva: žaliaMedžiaga: (PP) polipropilenasMatmenys: 53 x 53..
€32.63
Be PVM:€26.97
Kvadratinis Nature sodo atliekų krepšys yra iš 170 g/m² tankio polipropileno pagamintas universalus krepšys. Šis atliekų krepšys pasižymi 252 l talpa, o siekiant užtikrinti lengvą transportavimą, jis turi dvi rankenas.Spalva: žaliaMedžiaga: (PP) polipropilenasMatmenys: 70 x 60 x 60 cm (ilgis x ploti..
€33.59
Be PVM:€27.76
Kvadratinis Nature sodo atliekų krepšys yra iš 170 g/m² tankio polipropileno pagamintas universalus krepšys. Šis atliekų krepšys pasižymi 325 l talpa, o siekiant užtikrinti lengvą transportavimą, jis turi dvi rankenas.Spalva: žaliaMedžiaga: (PP) polipropilenasMatmenys: 70 x 68 x 68 cm (ilgis x ploti..
€41.27
Be PVM:€34.11
Ši Nature galvanizuoto plieno sodo krosnis šiukšlėms deginti su dangčiu puikiai tinka sodo atliekų deginimui. Krosnis turi dangtį su rankena ir oro ventiliacijos angas, kurios palengvina degimą. Po deginimo, medienos pelenai gali būti naudojami daugelio vaisių ir daržovių sodinimui ar geresniam augi..
€64.31
Be PVM:€53.15
Šis Nature sodo plėvelės rinkinys 6030204 padės jūsų daržovėms augti bei apsaugos jas nuo vabzdžių. Šis rinkinys susideda iš vienos LPPE permatomos plėvelės, 6 kilpelių ir vienos uždangos nuo vabzdžių. Ją labai lengva sumontuoti.Medžiaga: polietilenas (LDPE)Storis: 100 mikronųTinklelio matmenys: 2 x..
€48.95
Be PVM:€40.45
Šis Nature tentas yra pagamintas iš UV spinduliams atsparaus polietileno. Jis specialiai skirtas malkų krūvoms uždengti, tačiau gali būti naudojamas ir daugybei kitų tikslų. Šis žalias tentas yra 100% atsparus vandeniui, tad jį paprasta išlaikyti švariu. Be to, šonuose jis turi kilputes, kurios leid..
€29.75
Be PVM:€24.59
Nature žalias 2 x 8 m dydžio tentas medienai yra pagamintas iš austo, UV spinduliams atsparaus, 90 g/m² tankio polietileno. Šis žalias uždangalas yra 100% atsparus vandeniui bei yra skirtas apsaugoti malkų krūvas nuo lietaus ar sniego.Spalva: žaliaMedžiaga: UV spinduliams atsparus PE (polietelenas)M..
€48.95
Be PVM:€40.45
Nature žalias 3 x 4 m dydžio tentas medienai yra pagamintas iš austo, UV spinduliams atsparaus, 90 g/m² tankio polietileno. Šis žalias uždangalas yra 100% atsparus vandeniui bei yra skirtas apsaugoti malkų krūvas nuo lietaus ar sniego.Spalva: žaliaMedžiaga: UV spinduliams atsparus PE (polietelenas)M..
€33.59
Be PVM:€27.76
Nature žalias 5 x 6 m dydžio tentas medienai yra pagamintas iš austo, UV spinduliams atsparaus, 90 g/m² tankio polietileno. Šis žalias uždangalas yra 100% atsparus vandeniui bei yra skirtas apsaugoti malkų krūvas nuo lietaus ar sniego.Spalva: žaliaMedžiaga: UV spinduliams atsparus PE (polietelenas)M..
€64.31
Be PVM:€53.15
Primo tinklas nuo paukščių iš Nature yra patvarus apsauginis tinklelis, apgaubiantis jūsų vaisius ir daržoves nuo paukščių ir kitų smulkių gyvūnų, jų neįkalindamas. Be augalų ir medžių apsaugos, taip pat galite apsaugoti ir savo žuvis, pavyzdžiui, ištiesdami tinklą nuo paukščių virš tvenkinio. Tinkl..
€28.79
Be PVM:€23.79
Primo tinklas nuo paukščių iš Nature yra patvarus apsauginis tinklelis, apgaubiantis jūsų vaisius ir daržoves nuo paukščių ir kitų smulkių gyvūnų, jų neįkalindamas. Be augalų ir medžių apsaugos, taip pat galite apsaugoti ir savo žuvis, pavyzdžiui, ištiesdami tinklą nuo paukščių virš tvenkinio. Šis t..
€51.83
Be PVM:€42.84
Šis Nature tinklas vijokliniams augalams yra puiki atrama pupelėms, karnišonams, žirniams ir kitiems vijokliniams augalams bei gėlėms. Tinklas yra pagamintas iš UV spinduliams atsparaus ekstruzijos būdu pagaminto polietileno. Stačiakampio formos tinklas skatina augalų augimą.Spalva: žaliaMedžiaga: e..
€20.15
Be PVM:€16.65
Šis Nature tinklas vijokliniams augalams yra puiki atrama pupelėms, karnišonams, žirniams ir kitiems vijokliniams augalams bei gėlėms. Tinklas yra pagamintas iš UV spinduliams atsparaus ekstruzijos būdu pagaminto polietileno. Stačiakampio formos tinklas skatina augalų augimą.Spalva: žaliaMedžiaga: e..
€19.19
Be PVM:€15.86
Nature tinklelis nuo vabzdžių neabejotinai apsaugos jūsų pasėlius nuo kenkiančių vabzdžių. 1 mm angas turintis megztas tinklelis yra pagamintas iš UV spinduliams atsparaus permatomo poliamido. Tinklelio tankis - 38 g/m². Jis gali būti ištemptas virš tunelinių arkų (nepridedama) arba gali būti dedama..
€58.55
Be PVM:€48.39
Šis Nature sodo tinklas yra puiki užtvara, apsauganti nuo dažniausiai pasitaikančių skraidančių kenkėjų. Kadangi jis yra tvirtinamas prie žemės, jis taip pat puikiai tinka norint apsaugoti pasėlius nuo vikšrų ir sraigių. Sodo tinklas susideda iš 1 mm angas turinčio smulkaus tinklelio ir yra pagamint..
€39.35
Be PVM:€32.52
Užtrauktuką turinti Nature apsauginis uždangalas augalams žiemai yra skirtas apsaugoti jūsų augalus žiemos metu. Uždangalas yra pagamintas iš neaustinio, UV spinduliams atsparaus polipropileno, kuris yra lengvas ir laidus orui bei vandeniui. 70 g/m² tankio medžiagą galima nesunkiai perkirpti ir ji n..
€34.55
Be PVM:€28.55
Užtrauktuką turinti Nature apsauginis uždangalas augalams žiemai yra skirtas apsaugoti jūsų augalus žiemos metu. Uždangalas yra pagamintas iš neaustinio, UV spinduliams atsparaus polipropileno, kuris yra lengvas ir laidus orui bei vandeniui. 70 g/m² tankio medžiagą galima nesunkiai perkirpti ir ji n..
€55.67
Be PVM:€46.01
Užtrauktuką turinti Nature apsauginis uždangalas augalams žiemai yra skirtas apsaugoti jūsų augalus žiemos metu. Uždangalas yra pagamintas iš neaustinio, UV spinduliams atsparaus polipropileno, kuris yra lengvas ir laidus orui bei vandeniui. 70 g/m² tankio medžiagą galima nesunkiai perkirpti ir ji n..
€44.15
Be PVM:€36.49
Užtrauktuką turinti Nature apsauginis uždangalas augalams žiemai yra skirtas apsaugoti jūsų augalus žiemos metu. Uždangalas yra pagamintas iš neaustinio, UV spinduliams atsparaus polipropileno, kuris yra lengvas ir laidus orui bei vandeniui. 70 g/m² tankio medžiagą galima nesunkiai perkirpti ir ji n..
€32.63
Be PVM:€26.97
Užtrauktuką turinti Nature apsauginis uždangalas augalams žiemai yra skirtas apsaugoti jūsų augalus žiemos metu. Uždangalas yra pagamintas iš neaustinio, UV spinduliams atsparaus polipropileno, kuris yra lengvas ir laidus orui bei vandeniui. 70 g/m² tankio medžiagą galima nesunkiai perkirpti ir ji n..
€47.99
Be PVM:€39.66
Užtrauktuką turinti Nature apsauginis uždangalas augalams žiemai yra skirtas apsaugoti jūsų augalus žiemos metu. Uždangalas yra pagamintas iš neaustinio, UV spinduliams atsparaus polipropileno, kuris yra lengvas ir laidus orui bei vandeniui. 70 g/m² tankio medžiagą galima nesunkiai perkirpti ir ji n..
€55.67
Be PVM:€46.01
Šis Nature vaisių ir lapų surinkimo tinklas yra idealus lapų, alyvuogių, migdolų, kaštonų ir vaisių surinkimui. Dėl sutvirtintų kraštų, tinklas neįtrūks ir jį naudoti bus paprasta. Surinkimo tinklas pagamintas iš UV atsparaus, lankstaus audinio, kuris yra labai patvarus. Dėl tinklo dizaino, jį ištie..
€47.99
Be PVM:€39.66
Tai – 4 padėklų sliekų fabrikas. Kompostavimas pasitelkiant sliekus leidžia jūsų virtuvės atliekas, popierių ir kartoną paverstį į maistingų medžiagų kupiną dirvą jūsų augalams. Su mūsų sliekų fabriku visas procesas tampa kur kas greitesnis ir lengvesnis. Į apatinį padėklą įdėkite saują sliekų ir or..
€91.19
Be PVM:€75.36
Rodoma nuo 1 iki 40 iš 40 (1 puslapių)

Apsauginiai uždangalai augalams yra skirti apsaugoti augalus nuo nepalankių oro sąlygų, kenkėjų ar ligų. Jie yra labai naudingi jaunų ar jautrių augalų apsaugai ir gali būti naudojami tiek lauke, tiek namuose. Šie uždangalai gali būti skirtingų tipų ir formų, atitinkantys įvairius augalų apsaugos poreikius. Štai keletas pavyzdžių, kaip apsauginiai uždangalai gali būti naudojami:

  1. Šiltnamiai: Šiltnamiai yra didesni apsauginiai uždangalai, kurie užtikrina optimalias augimo sąlygas net nepalankiomis oro sąlygomis. Jie yra puikus būdas auginti temperatūrai jautrius augalus, kurie reikalauja aukštų temperatūrų arba saulės šviesos.

  2. Šaltinės: Tai yra uždangalai, kurie apsaugo augalus nuo šalčio, vėjo ar net sniego. Jie gali būti naudojami kaip laikini ar sezono apsauginiai sluoksniai ant augalų.

  3. Vabzdžių ar paukščių apsauga: Specialūs uždangalai gali būti naudojami norint apsaugoti augalus nuo vabzdžių, pvz., sraigtų ar blusų, arba nuo paukščių, kurie gali trukdyti augalų augimui.

  4. Ligų prevencija: Vieni uždangalai gali būti apsauginiai sluoksniai, kurie padeda sumažinti ligų plitimą tarp augalų, užtikrinant geresnę oro cirkuliaciją ir sumažinant drėgmės kaupimąsi.

  5. Vėjo apsauga: Kai kurie uždangalai gali būti naudojami apsaugoti augalus nuo stipraus vėjo, kuris gali sugadinti jaunus augalus arba atplėšti lapus ir žiedus.

  6. Augalų izoliacija: Šie uždangalai gali būti naudojami izoliuoti ir apsaugoti konkrečius augalus nuo kitų augalų arba aplinkinių veiksnių.

  7. Tręšimas ir dirvožemio apsauga: Kai kurie uždangalai gali būti naudojami kaip mulčiai, kad būtų apsaugotas dirvožemis nuo drėgmės praradimo, išlaikoma žemės šiluma ir sumažinama piktžolėms augti.

Apsauginiai uždangalai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų, tokių kaip tekstilė, plastikas arba specialios membranos. Pasirinkdami apsauginius uždangalus, svarbu atsižvelgti į augalų konkrečius poreikius ir aplinkos sąlygas, kad būtų užtikrinta efektyvi augalų apsauga.