Prekių katalogas
Krepšelis

Žaislinės virtuvės

Su mūsų vaikiškos virtuvėlės rinkiniu, suviliokite savo mažuosius šefus kulinarijos tyrinėjimu! Pasižymintis ryškiomis spalvomis ir patraukliomis savybėmis, mūsų žaislinės virtuvėlės rinkinys ne tik suteiks jūsų mažiesiems begalinio džiaugsmo, bet ir lavins jų savaranakiškumą ir veiklumą. Jis užtikr..
€97.99
Be PVM:€80.98
Sužavėk savo mažuosius šefus ir leisk jiems tyrinėti jų kulinarinius sugebėjimus su mūsų vaikišku virtuvės komplektu! Išskiriantis ryškiomis spalvomis ir patraukliomis savybėmis, mūsų žaislinis virtuvės komplektas suteiks begalinį džiaugsmą jūsų mažiesiems, be to, lavins jų savarankiškumo ir motorin..
€98.99
Be PVM:€81.81
Jūsų vaikai praleis daugybę smagių valandų žaisdami su šia smagia žaisline virtuve. Virtuvė yra labai kokybiška ir patvari.Ši žavinga žaislinė virtuvėlė yra gražaus dizaino, lengvai ją surinksite pakuotėje esančios instrukcijos pagalba. Dėl tradicinės išvaizdos ir spalvingumo, virtuvėlė atrodo labai..
€50.99
Be PVM:€42.14
Jūsų vaikai praleis daugybę smagių valandų žaisdami su šia smagia žaisline virtuve. Virtuvė yra labai kokybiška ir patvari.Ši žavinga žaislinė virtuvėlė yra gražaus dizaino, lengvai ją surinksite pakuotėje esančios instrukcijos pagalba. Dėl tradicinės išvaizdos ir rožinės spalvos, virtuvėlė atrodo l..
€41.99
Be PVM:€34.70
Jūsų vaikams patiks valandų valandas, pasitelkus vaizduotę, žaisti su šia linskma, patvaria virtuve. Ši žavinga, lengvai surenkama žaislinė virtuvė, yra iš MDF ir pušies medienos, be to pasižymi gražiu dizainu. Langai su ryškių spalvų bei tradicinės išvaizdos užuolaidomis, virtuvei suteikia kaip tik..
€105.99
Be PVM:€87.60
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)