Prekių katalogas
Krepšelis

Profesijos ir vaidmenys

Mūsų ryškiomis spalvomis ir patraukliomis savybėmis pasižymintis vaikiškas gydytojo rinkinys ne tik suteiks vaikams daug džiaugsmo, bet ir ugdys jo/jos savarankiškumo bei darbo įgūdžius. Jis užtikrins jūsų vaikams valandų valandas kūrybinio žaidimo bei taip pat puikiai tiks vaikams žaisti vaidmenini..
€35.08
Be PVM:€28.99
Šis smagus, kokybiškas ir patvarus darbastalis yra tobulas mažiesiems meistreliams, galėsiantiems valandų valandas mėgautis savo vaizduote.Aukštos kokybės, stabilus darbastalis užtikrins jūsų mažylių saugumą. Mažieji meistrai turės galybę tikroviškų kalimo ir gręžimo įrankių. Darbastalis yra su kabl..
€59.28
Be PVM:€48.99
Suteikite vaiko kasdienybei žavesio su šiuo žaisliniu svajonių kosmetiniu staliuku! Mažoji kosmetikos specialistė ar kirpėja galės puoštis naudodama grūdinto plastiko kosmetinį staliuką, saugų ir funkcionalų. Šis kosmetinis staliukas yra su stilingo veidrodžio apšvietimu, veikiančiu su baterijomis i..
€65.33
Be PVM:€53.99
Šis vežimėlis lėlei bus smagus žaislas jūsų vaikui, leisiantis pasiimti mylimas lėles kartu. Vežimėlis pagamintas iš MDF ir pušies medienos, jo ratukai yra su guminėmis juostelėmis, apsaugančiomis nuo triukšmingo riedėjimo. Komplekte yra minkštas, medžiaginis čiužinukas.Spalva: balta ir rožinėMedžia..
€39.92
Be PVM:€32.99
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)