Prekių katalogas
Krepšelis

Interaktyvūs žaislai

Mokymasis neturėtų apsiriboti tik veikla klasėje, tad su šiuo daugiafunkciu vaikišku mokymosi molbertu pakelkite savo vaiko vaizduotę iki dangaus! Susidedanti iš baltos magnetinės lentos, kreidinės lentos ir piešimo molberto, ši universali mokymosi priemonė gali būti naudojama mokantis paprastų mate..
€24.99
Be PVM:€20.65
Šis ryškiomis spalvomis ir patraukliomis savybėmis pasižymintis vaikiškas mokymosi rinkinys ne tik suteiks vaikams daug džiaugsmo, bet ir lavins jų kūrybiškumą. Vienoje dvipusio molberto pusėje yra magnetinė lenta, o kitoje – kreidinė lenta, tad jūsų vaikas galės kūrybiškai leisti laiką keliais būda..
€35.99
Be PVM:€29.74
Daugiafunkcis vaikiškas mokymosi stalas ir molbertas leis vaikams smagiai mokytis. Vaikiškas mokymosi rinkinys suteikia vaikui laisvę piešti taip, kaip jo širdis geidžia. Kėdutė papildo šį puikų rinkinį bei leidžia savo meno kūrinius piešiantiems vaikams jaustis patogiai. Be to, po stalviršiu esant..
€41.99
Be PVM:€34.70
Sukurta ir pagaminta su meile, žaislinė lova lėlei puikiai tinka mažoms mamytėms. Mūsų žaislinė lėlių lova puikiai tinka lėlių miegui ir saldiems sapnams. Rožinės ir violetinės spalvos, tradicinės išvaizdos, ši lovytė atrodo labai tikroviškai. Patvari, pagaminta iš plastiko, galės būti naudojama met..
€32.99
Be PVM:€27.26
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)