Prekių katalogas
Krepšelis

Akyto Betono

Akyto betono blokeliai ROCLITE
Išankstinis užsakymas
ROCLITE blokeliai, kurių matmenys 200x250x600 ir 200x300x600 patys populiariausi. Gamintojas: Estija. Ypač aukštos kokybės. Roclite blokelių kaina priklauso nuo pristatymo vietos ir kiekio. Rekomenduojama naudoti kartu su kitais to paties gamintojo elementai..
€0.00
Be PVM:€0.00
Akyto betono blokeliai YTONG
Išankstinis užsakymas
YTONG blokeliai sukurti pries 90 metų Švedijoje. Akyto betono YTONG sudėtyje yra natūralios medžiagos: kalkės, smėlis, vanduo. Tai nekenksminga aplinkai medžiaga. Pagal mineralinę kilmę tai nedegi, atitinkanti aukŠčiausius prieŠgaisrinės apsaugos reikalavimus medžiaga. A..
€0.00
Be PVM:€0.00
Blokeliai Bauroc UNIVERSAL, akyto betono, 2.5MPA, 250-300mm
Išankstinis užsakymas
Blokeliai Bauroc Universal yra skirti nešančių sienų statybai pastato viduje ar išorėje. Šie blokeliai dažniausiai naudojami daugiasluoksnių išorinių sienų statybai kartu su papildoma šilumos izoliacija. Blokeliai yra lygūs - neturi vertikalių griovelių.&..
€0.00
Be PVM:€0.00
U formos blokeliai ROCLITE
Išankstinis užsakymas
U-formos Roclite blokeliai yra skirti langų ir durų angų sąramoms įrengti. Gaminių tarpusavio suderinamumas palengvina namo statybą. Statybos aikštelėje gaminamą sąramą sudaro: U-formos blokelis, į jį liejamas betonas, bei pagal projektą įdedamas armatūros karkasas. Darant sąramas iš R..
€0.00
Be PVM:€0.00
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)